VÄHÄKYRÖ 5.5.2007



NÄYTTELYPAIKKA:
Vähäkyrön Merikaarto - OY UKK-Wood Ltd:n alue


Näyttelyn aikataulu:

Kehä 1. Esko Nummijärvi (63)

9:00 VALKOINEN RUOTSIN HIRVIKOIRA (1)
9:05 LAPINPOROKOIRA (4)
9:25 SUOMENLAPINKOIRA (8)
10:05 KARJALANKARHUKOIRA (6)
10:35 JÄMTLANNINPYSTYKORVA (5)
11:00 TAUKO
11:30 HARMAA NORJANHIRVIKOIRA (18)
13:00 SUOMENPYSTYKORVA (4)
13:20 LABRADORINNOUTAJA (17)


Kehä 2. Sakari Poti (53)

9:00 BEAGLE (10)
9:50 DREEVERI (7)
10:25 VENÄJÄNAJOKOIRA (1)
10:30 AMERIKANKETTUKOIRA (5)
10:55 TAUKO
11:25 SUOMENAJOKOIRA (30)


Kehä 3. Markku Santamäki (84)

9:00 ESPANJANVESIKOIRA (7)
9:35 LAGOTTO ROMAGNOLO (2)
9:45 WALESIN SPRINGERSPANIELI (1)
9:50 ENGLANNIN SPRINGERSPANIELI (5)
10:15 AMERIKANCOCKERSPANIELI (7)
10:50 TAUKO
11:20 COCKERSPANIELI (18)
12:50 NOVASCOTIANNOUTAJA (3)
13:05 KIHARAKARVAINEN NOUTAJA (3)
13:20 SILEÄKARVAINENNOUTAJA (8)
14:00 KULTAINEN NOUTAJA (30)