ERJ


ERJ 10.4.2012

B.B. Steedsin tiloissa järjestetään ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut 10.4.2012 (VIP 5.4.12). Kisat alkavat klo 10, jolloin startataan ensimmäinen luokka. Viimeisen luokan palkintojenjako suoritetaan arviolta noin klo 17. Paikalla kanttiini. Toivotamme kaikki, niin osallistujat kuin katsojatkin, lämpimästi tervetulleiksi!

Vastuuhenkilönä kisoissa toimii re-elect.


Rajoitukset&säännöt
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa/luokka
- yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan koko kisassa
- yksi hevonen starttaa vain kerran yhdessä luokassa
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat
1. 50 cm tt
2. 50 cm tt
3. 60 cm tt
4. 60 cm tt

Osallistuminen
Sähköpostiin re-elect@POISTAluukku.com otsikolla ESTE 34-38 (tai ESTE 34), osallistumismuoto:

lk nro [rivinvaihto] Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-tunnus <*br>

TÄHDET POIS!



Osallistujat

1. 50 cm
1. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
2. Sorel (VRL-00884) - Trinity Endless
3. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK
4. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC
5. Frida (VRL-05826) - Minionin Huima
6. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
7. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
8. Sorja (VRL-11436) - Härdellin Minea
9. Sorel (VRL-00884) - Adwr Sawyl
10. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion
11. veikka (VRL-02073) - Valeria of Jewel
12. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Donnie Darko
13. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
14. Mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
15. Riella (VRL-01744) - Hassan Dust
16. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
17. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
18. Mystic (VRL-11734) - Carolen Yassime
19. Nora (VRL-02066) - Robina v.d. Synvilla
20. Veikka (VRL-02073) - AFF Toivo-Santeri
21. veikka (VRL-02073) - Leonoora of Jewel
22. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
23. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
24. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper
25. Inkeri (VRL-10595) - Adelman Viveka VH12-017-0210
26. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Igor
27. Natalia (VRL-05175) - No I've Changed
28. Jonna E. (VRL-02528) - Nice Joke KR VH11-017-0745
29. Riella (VRL-01744) - Gregor v.d. Jewel
30. Riella (VRL-01744) - Crewan's Blendy


2. 50 cm
1. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion
2. Riella (VRL-01744) - Sakenor Krite
3. Veikka (VRL-02073) - Mingelbergs Oscar
4. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK
5. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
6. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna
7. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
8. Veikka (VRL-02073) - Stina-Frida SWE
9. Frida (VRL-05826) - Minionin Huima
10. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet
11. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
12. Sorel (VRL-00884) - Trinity Endless
13. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
14. Natalia (VRL-05175) - No I've Changed
15. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aaron
16. Sorja (VRL-11436) - Härdellin Minea
17. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aabra
18. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
19. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature
20. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
21. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC
22. Riella (VRL-01744) - Captain Rilla
23. Jonna E. (VRL-02528) - Nice Joke KR VH11-017-0745
24. Mystic (VRL-11734) - Moons Winona
25. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
26. Sorel (VRL-00884) - Adwr Sawyl
27. Nora (VRL-02066) - Robina v.d. Synvilla
28. Veikka (VRL-02073) - Lorraine v.d. Fawn
29. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
30. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla


3. 60 cm
1. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
2. Natalia (VRL-05175) - Burton VI
3. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
4. veikka (VRL-02073) - Leonoora of Jewel
5. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
6. Riella (VRL-01744) - Gregor v.d. Jewel
7. Natalia (VRL-05175) - Tim Buck
8. Huttis (VRL-03370) - Sían S.H. Prion
9. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri
10. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bonnie
11. Veikka (VRL-02073) - AFF Toivo-Santeri
12. Huttis (VRL-03370) - Ballet Dawn
13. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
14. Jonna K. (VRL-00327) - Stapleton Lenore
15. Swash (VRL-10529) - Master Stormy
16. Huttis (VRL-03370) - Hywarrd Merwin
17. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
18. Mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
19. bill (VRL-02198) - Golden Eyes v. Synvilla
20. Riella (VRL-01744) - Crewan's Blendy
21. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
22. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
23. Natalia (VRL-05175) - Montoya
24. Hauru (VRL-08679) - Holmebacks Junity
25. Nora (VRL-02066) - Rowan v. Synvilla
26. veikka (VRL-02073) - Valeria of Jewel
27. Riella (VRL-01744) - Hassan Dust
28. Swash (VRL-10529) - For an Eternity
29. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
30. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia


4. 60 cm
1. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper
2. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
3. Veikka (VRL-02073) - Lorraine v.d. Fawn
4. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Donnie Darko
5. Veikka (VRL-02073) - Mingelbergs Oscar
6. Natalia (VRL-05175) - Montoya
7. Huttis (VRL-03370) - Ballet Dawn
8. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
9. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
10. Inkeri (VRL-10595) - Adelman Viveka VH12-017-0210
11. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Igor
12. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
13. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
14. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
15. Veikka (VRL-02073) - Stina-Frida SWE
16. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
17. bill (VRL-02198) - Golden Eyes v. Synvilla
18. Swash (VRL-10529) - For an Eternity
19. Jonna K. (VRL-00327) - Stapleton Lenore
20. Huttis (VRL-03370) - Sían S.H. Prion
21. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
22. Huttis (VRL-03370) - Hywarrd Merwin
23. Natalia (VRL-05175) - Burton VI
24. Nora (VRL-02066) - Rowan v. Synvilla
25. Swash (VRL-10529) - Master Stormy
26. Natalia (VRL-05175) - Tim Buck
27. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature
28. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
29. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet
30. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll