ERJ


ERJ 13.4.2012

B.B. Steedsin tiloissa järjestetään ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut 13.4.2012 (VIP 8.4.12). Kisat alkavat klo 10, jolloin startataan ensimmäinen luokka. Viimeisen luokan palkintojenjako suoritetaan arviolta noin klo 17. Paikalla kanttiini. Toivotamme kaikki, niin osallistujat kuin katsojatkin, lämpimästi tervetulleiksi!

Vastuuhenkilönä kisoissa toimii re-elect.


Rajoitukset&säännöt
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa/luokka
- yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan koko kisassa
- yksi hevonen starttaa vain kerran yhdessä luokassa
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat
1. 50 cm tt
2. 50 cm tt
3. 60 cm tt
4. 60 cm tt

Osallistuminen
Sähköpostiin re-elect@POISTAluukku.com otsikolla ESTE 34-38 (tai ESTE 37), osallistumismuoto:

lk nro [rivinvaihto] Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-tunnus <*br>

TÄHDET POIS!



Osallistujat

1. 50 cm
1. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Igor
2. Riella (VRL-01744) - Hassan Dust
3. Nora (VRL-02066) - Robina v.d. Synvilla
4. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
5. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
6. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC
7. Natalia (VRL-05175) - No I've Changed
8. Sorja (VRL-11436) - Härdellin Minea
9. Frida (VRL-05826) - Minionin Huima
10. Veikka (VRL-02073) - AFF Toivo-Santeri
11. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
12. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper
13. veikka (VRL-02073) - Valeria of Jewel
14. Jonna E. (VRL-02528) - Nice Joke KR VH11-017-0745
15. Inkeri (VRL-10595) - Adelman Viveka VH12-017-0210
16. Mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
17. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
18. Sorel (VRL-00884) - Trinity Endless
19. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion
20. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
21. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Donnie Darko
22. Riella (VRL-01744) - Gregor v.d. Jewel
23. veikka (VRL-02073) - Leonoora of Jewel
24. Sorel (VRL-00884) - Adwr Sawyl
25. Mystic (VRL-11734) - Carolen Yassime
26. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
27. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK
28. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
29. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
30. Riella (VRL-01744) - Crewan's Blendy


2. 50 cm
1. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
2. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aaron
3. Veikka (VRL-02073) - Stina-Frida SWE
4. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
5. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature
6. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
7. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
8. Riella (VRL-01744) - Sakenor Krite
9. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
10. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
11. Natalia (VRL-05175) - No I've Changed
12. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion
13. Veikka (VRL-02073) - Mingelbergs Oscar
14. Mystic (VRL-11734) - Moons Winona
15. Nora (VRL-02066) - Robina v.d. Synvilla
16. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC
17. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
18. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna
19. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
20. Sorja (VRL-11436) - Härdellin Minea
21. Sorel (VRL-00884) - Adwr Sawyl
22. Veikka (VRL-02073) - Lorraine v.d. Fawn
23. Jonna E. (VRL-02528) - Nice Joke KR VH11-017-0745
24. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet
25. Frida (VRL-05826) - Minionin Huima
26. Riella (VRL-01744) - Captain Rilla
27. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK
28. Sorel (VRL-00884) - Trinity Endless
29. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aabra
30. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam


3. 60 cm
1. Nora (VRL-02066) - Rowan v. Synvilla
2. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
3. Riella (VRL-01744) - Gregor v.d. Jewel
4. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
5. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
6. veikka (VRL-02073) - Leonoora of Jewel
7. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
8. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
9. Swash (VRL-10529) - For an Eternity
10. Riella (VRL-01744) - Crewan's Blendy
11. Huttis (VRL-03370) - Hywarrd Merwin
12. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
13. Natalia (VRL-05175) - Tim Buck
14. Natalia (VRL-05175) - Montoya
15. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
16. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
17. Mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
18. Huttis (VRL-03370) - Sían S.H. Prion
19. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri
20. Jonna K. (VRL-00327) - Stapleton Lenore
21. Riella (VRL-01744) - Hassan Dust
22. Veikka (VRL-02073) - AFF Toivo-Santeri
23. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bonnie
24. Huttis (VRL-03370) - Ballet Dawn
25. Natalia (VRL-05175) - Burton VI
26. Swash (VRL-10529) - Master Stormy
27. veikka (VRL-02073) - Valeria of Jewel
28. bill (VRL-02198) - Golden Eyes v. Synvilla
29. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
30. Hauru (VRL-08679) - Holmebacks Junity


4. 60 cm
1. Huttis (VRL-03370) - Hywarrd Merwin
2. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper
3. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Igor
4. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
5. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
6. Swash (VRL-10529) - For an Eternity
7. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
8. Huttis (VRL-03370) - Sían S.H. Prion
9. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Donnie Darko
10. Natalia (VRL-05175) - Montoya
11. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
12. Natalia (VRL-05175) - Burton VI
13. Veikka (VRL-02073) - Lorraine v.d. Fawn
14. Nora (VRL-02066) - Rowan v. Synvilla
15. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
16. Jonna K. (VRL-00327) - Stapleton Lenore
17. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
18. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet
19. Veikka (VRL-02073) - Stina-Frida SWE
20. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature
21. Veikka (VRL-02073) - Mingelbergs Oscar
22. Huttis (VRL-03370) - Ballet Dawn
23. Inkeri (VRL-10595) - Adelman Viveka VH12-017-0210
24. Swash (VRL-10529) - Master Stormy
25. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
26. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
27. bill (VRL-02198) - Golden Eyes v. Synvilla
28. Natalia (VRL-05175) - Tim Buck
29. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
30. re-elect (VRL-00218) - Roborella B