ERJ


ERJ 14.4.2012

B.B. Steedsin tiloissa järjestetään ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut 14.4.2012 (VIP 9.4.12). Kisat alkavat klo 10, jolloin startataan ensimmäinen luokka. Viimeisen luokan palkintojenjako suoritetaan arviolta noin klo 17. Paikalla kanttiini. Toivotamme kaikki, niin osallistujat kuin katsojatkin, lämpimästi tervetulleiksi!

Vastuuhenkilönä kisoissa toimii re-elect.


Rajoitukset&säännöt
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa/luokka
- yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan koko kisassa
- yksi hevonen starttaa vain kerran yhdessä luokassa
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat
1. 50 cm tt
2. 50 cm tt
3. 60 cm tt
4. 60 cm tt

Osallistuminen
Sähköpostiin re-elect@POISTAluukku.com otsikolla ESTE 34-38 (tai ESTE 38), osallistumismuoto:

lk nro [rivinvaihto] Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-tunnus <*br>

TÄHDET POIS!



Osallistujat

1. 50 cm
1. Veikka (VRL-02073) - AFF Toivo-Santeri
2. Frida (VRL-05826) - Minionin Huima
3. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
4. Sorel (VRL-00884) - Trinity Endless
5. Mystic (VRL-11734) - Carolen Yassime
6. Jonna E. (VRL-02528) - Nice Joke KR VH11-017-0745
7. Riella (VRL-01744) - Crewan's Blendy
8. Mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
9. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
10. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Donnie Darko
11. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK
12. Riella (VRL-01744) - Gregor v.d. Jewel
13. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
14. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
15. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
16. Natalia (VRL-05175) - No I've Changed
17. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC
18. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion
19. veikka (VRL-02073) - Valeria of Jewel
20. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
21. veikka (VRL-02073) - Leonoora of Jewel
22. Sorel (VRL-00884) - Adwr Sawyl
23. Riella (VRL-01744) - Hassan Dust
24. Sorja (VRL-11436) - Härdellin Minea
25. Inkeri (VRL-10595) - Adelman Viveka VH12-017-0210
26. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
27. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
28. Nora (VRL-02066) - Robina v.d. Synvilla
29. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Igor
30. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper


2. 50 cm
1. Riella (VRL-01744) - Sakenor Krite
2. Frida (VRL-05826) - Minionin Huima
3. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aabra
4. Nora (VRL-02066) - Sadie v. Synvilla
5. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
6. Sorja (VRL-11436) - Härdellin Minea
7. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna
8. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aaron
9. Jonna E. (VRL-02528) - Nice Joke KR VH11-017-0745
10. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
11. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
12. Riella (VRL-01744) - Captain Rilla
13. Nora (VRL-02066) - Robina v.d. Synvilla
14. Veikka (VRL-02073) - Lorraine v.d. Fawn
15. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
16. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet
17. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC
18. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature
19. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
20. Mystic (VRL-11734) - Moons Winona
21. Veikka (VRL-02073) - Mingelbergs Oscar
22. Sorel (VRL-00884) - Adwr Sawyl
23. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion
24. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
25. Natalia (VRL-05175) - No I've Changed
26. Nora (VRL-02066) - Sportoi v. Synvilla
27. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK
28. Sorel (VRL-00884) - Trinity Endless
29. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
30. Veikka (VRL-02073) - Stina-Frida SWE


3. 60 cm
1. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
2. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
3. Huttis (VRL-03370) - Sían S.H. Prion
4. Swash (VRL-10529) - Master Stormy
5. Nora (VRL-02066) - Rowan v. Synvilla
6. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
7. Natalia (VRL-05175) - Tim Buck
8. bill (VRL-02198) - Golden Eyes v. Synvilla
9. Huttis (VRL-03370) - Hywarrd Merwin
10. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
11. Mystic (VRL-11734) - Mercos Loncher
12. Natalia (VRL-05175) - Montoya
13. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
14. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
15. Veikka (VRL-02073) - AFF Toivo-Santeri
16. Swash (VRL-10529) - For an Eternity
17. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri
18. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
19. veikka (VRL-02073) - Valeria of Jewel
20. Riella (VRL-01744) - Crewan's Blendy
21. Riella (VRL-01744) - Hassan Dust
22. Huttis (VRL-03370) - Ballet Dawn
23. Riella (VRL-01744) - Gregor v.d. Jewel
24. Jonna K. (VRL-00327) - Stapleton Lenore
25. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
26. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
27. veikka (VRL-02073) - Leonoora of Jewel
28. Natalia (VRL-05175) - Burton VI
29. Hauru (VRL-08679) - Holmebacks Junity
30. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bonnie


4. 60 cm
1. Jonna K. (VRL-00327) - Stapleton Lenore
2. bill (VRL-02198) - Golden Eyes v. Synvilla
3. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet
4. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
5. Inkeri (VRL-10595) - Adelman Viveka VH12-017-0210
6. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
7. Huttis (VRL-03370) - Hywarrd Merwin
8. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Casper
9. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
10. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
11. Swash (VRL-10529) - For an Eternity
12. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Donnie Darko
13. Nora (VRL-02066) - Rowan v. Synvilla
14. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626
15. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
16. Natalia (VRL-05175) - Tim Buck
17. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
18. Huttis (VRL-03370) - Ballet Dawn
19. Nora (VRL-02066) - Mi Prometido
20. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Igor
21. Natalia (VRL-05175) - Burton VI
22. Maru (VRL-04410) - Mythical Creature
23. Veikka (VRL-02073) - Lorraine v.d. Fawn
24. Huttis (VRL-03370) - Sían S.H. Prion
25. Nora (VRL-02066) - Hermosa Julia
26. Veikka (VRL-02073) - Stina-Frida SWE
27. Veikka (VRL-02073) - Mingelbergs Oscar
28. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
29. Swash (VRL-10529) - Master Stormy
30. Natalia (VRL-05175) - Montoya