KRJ


KRJ 6.4.2012

B.B. Steedsin tiloissa järjestetään KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 6.4.2012 (VIP 1.4.12.). Kisat alkavat klo 10, jolloin startataan ensimmäinen luokka. Viimeisen luokan palkintojenjako suoritetaan arviolta noin klo 17. Paikalla kanttiini. Toivotamme kaikki, niin osallistujat kuin katsojatkin, lämpimästi tervetulleiksi!

Vastuuhenkilönä kisoissa toimii re-elect.


Rajoitukset&säännöt
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa/luokka
- yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan koko kisassa
- yksi hevonen starttaa vain kerran yhdessä luokassa
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat
1. Helppo C tt
2. Helppo C tt
3. Helppo C tt
4. Helppo C tt

Osallistuminen
Sähköpostiin re-elect@POISTAluukku.com otsikolla KOULU 10-14 (tai KOULU 10), osallistumismuoto:

lk nro [rivinvaihto] Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-tunnus <*br>

TÄHDET POIS!



Osallistujat

1. Helppo C
1. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
2. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
3. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
4. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
5. Sorel (VRL-00884) - Windar Nerys
6. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bamse
7. Unte (VRL-08651) - Karn
8. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
9. Sorel (VRL-00884) - Greenwich's Crystin
10. Snusmumriken (VRL-07224) - Ruu Minja
11. Heini H. (VRL-00595) - Pickhills Peanuts
12. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
13. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
14. Heini H. (VRL-00595) - Nolan Dawn
15. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Eurwen
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
17. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Morwenna
18. Heini H. (VRL-00595) - Pikkumaan Ponyta VH12-027-0036
19. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
20. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
21. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
22. Hauru (VRL-08679) - Luigi von Bachegård
23. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875
24. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
26. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR
27. Toffe (VRL-09182) - Steekin Vinhari VH11-018-1588
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
29. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
30. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bianca


2. Helppo C
1. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Rasilda
2. Sorel (VRL-00884) - Greenwich's Crystin
3. Hauru (VRL-08679) - Floxy
4. Sorel (VRL-00884) - Windar Nerys
5. Heini H. (VRL-00595) - Pickhills Peanuts
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
7. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
8. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
9. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
10. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
11. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Eurwen
12. Heini H. (VRL-00595) - Pikkumaan Ponyta VH12-027-0036
13. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
14. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR
15. Snusmumriken (VRL-07224) - Ruu Minja
16. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
17. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
18. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
19. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Morwenna
20. Unte (VRL-08651) - Karn
21. Hauru (VRL-08679) - Varga
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
23. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
24. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
26. Heini H. (VRL-00595) - Nolan Dawn
27. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875
28. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
29. Toffe (VRL-09182) - Steekin Vinhari VH11-018-1588
30. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan


3. Helppo C
1. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Brynmor
2. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
3. Hauru (VRL-08679) - Noir Corbeau
4. Sorel (VRL-00884) - Kendal Corps
5. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
6. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498
7. Fancy (VRL-02239) - Qwych Arianwyn
8. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Gwenifer
9. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
10. Sorel (VRL-00884) - Ivor Darkness
11. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
12. Heini H. (VRL-00595) - Väinölän Almighty VH11-027-0237
13. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
14. Sorel (VRL-00884) - Dryas Delight
15. Hauru (VRL-08679) - Rimrock
16. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
18. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
19. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
21. Toffe (VRL-09182) - Hiskin Riskipeli VH11-018-1412
22. Jjune (VRL-06640) - Toorin Husaus VH11-018-1542
23. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Goodbad'n'ugly VH11-027-0246
24. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
25. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
26. Toffe (VRL-09182) - Viehättävän Emmi VH11-018-1513
27. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
28. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver
29. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Lucas
30. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Late Night Tale VH11-027-0180


4. Helppo C
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
2. Fancy (VRL-02239) - Qwych Arianwyn
3. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
4. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
5. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
6. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Gwenifer
7. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
8. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
9. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård
10. Hauru (VRL-08679) - Deidameia
11. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
12. Jjune (VRL-06640) - Lakean Tehiri VH11-018-1543
13. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498
14. Toffe (VRL-09182) - Hiskin Riskipeli VH11-018-1412
15. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Goodbad'n'ugly VH11-027-0246
16. Toffe (VRL-09182) - Viehättävän Emmi VH11-018-1513
17. Heini H. (VRL-00595) - Väinölän Almighty VH11-027-0237
18. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Pippin
19. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver
20. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
21. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Late Night Tale VH11-027-0180
22. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
23. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
24. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
25. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
26. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
28. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
29. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
30. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Brynmor