KRJ


KRJ 8.4.2012

B.B. Steedsin tiloissa järjestetään KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 8.4.2012 (VIP 3.4.12.). Kisat alkavat klo 10, jolloin startataan ensimmäinen luokka. Viimeisen luokan palkintojenjako suoritetaan arviolta noin klo 17. Paikalla kanttiini. Toivotamme kaikki, niin osallistujat kuin katsojatkin, lämpimästi tervetulleiksi!

Vastuuhenkilönä kisoissa toimii re-elect.


Rajoitukset&säännöt
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa/luokka
- yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan koko kisassa
- yksi hevonen starttaa vain kerran yhdessä luokassa
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat
1. Helppo C tt
2. Helppo C tt
3. Helppo C tt
4. Helppo C tt

Osallistuminen
Sähköpostiin re-elect@POISTAluukku.com otsikolla KOULU 10-14 (tai KOULU 12), osallistumismuoto:

lk nro [rivinvaihto] Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-tunnus <*br>

TÄHDET POIS!



Osallistujat

1. Helppo C
1. Sorel (VRL-00884) - Windar Nerys
2. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR
3. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
4. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Eurwen
5. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
6. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
7. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
8. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
9. Heini H. (VRL-00595) - Nolan Dawn
10. Sorel (VRL-00884) - Greenwich's Crystin
11. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
12. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bianca
13. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
14. Unte (VRL-08651) - Karn
15. Snusmumriken (VRL-07224) - Ruu Minja
16. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
17. Toffe (VRL-09182) - Steekin Vinhari VH11-018-1588
18. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
19. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
21. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
22. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
24. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bamse
25. Hauru (VRL-08679) - Luigi von Bachegård
26. Heini H. (VRL-00595) - Pickhills Peanuts
27. Heini H. (VRL-00595) - Pikkumaan Ponyta VH12-027-0036
28. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Morwenna
29. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
30. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875


2. Helppo C
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
2. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
3. Sorel (VRL-00884) - Greenwich's Crystin
4. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
5. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
6. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875
7. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
8. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
9. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Rasilda
10. Heini H. (VRL-00595) - Pickhills Peanuts
11. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Ruu Minja
13. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
14. Hauru (VRL-08679) - Floxy
15. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
16. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
18. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
19. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Eurwen
20. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR
21. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
22. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
23. Sorel (VRL-00884) - Windar Nerys
24. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Morwenna
25. Hauru (VRL-08679) - Varga
26. Toffe (VRL-09182) - Steekin Vinhari VH11-018-1588
27. Unte (VRL-08651) - Karn
28. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
29. Heini H. (VRL-00595) - Nolan Dawn
30. Heini H. (VRL-00595) - Pikkumaan Ponyta VH12-027-0036


3. Helppo C
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
2. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
3. Hauru (VRL-08679) - Noir Corbeau
4. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498
5. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
6. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Goodbad'n'ugly VH11-027-0246
7. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
8. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
9. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
10. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
12. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver
13. Sorel (VRL-00884) - Dryas Delight
14. Jjune (VRL-06640) - Toorin Husaus VH11-018-1542
15. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Brynmor
16. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
17. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
18. Hauru (VRL-08679) - Rimrock
19. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Late Night Tale VH11-027-0180
20. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
21. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
22. Sorel (VRL-00884) - Kendal Corps
23. Sorel (VRL-00884) - Ivor Darkness
24. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Gwenifer
25. Fancy (VRL-02239) - Qwych Arianwyn
26. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
27. Toffe (VRL-09182) - Hiskin Riskipeli VH11-018-1412
28. Toffe (VRL-09182) - Viehättävän Emmi VH11-018-1513
29. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Lucas
30. Heini H. (VRL-00595) - Väinölän Almighty VH11-027-0237


4. Helppo C
1. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
2. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Gwenifer
3. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård
4. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
5. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Brynmor
6. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
7. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
8. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Late Night Tale VH11-027-0180
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
10. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
11. Hauru (VRL-08679) - Deidameia
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
13. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver
14. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
15. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
16. Jjune (VRL-06640) - Lakean Tehiri VH11-018-1543
17. Toffe (VRL-09182) - Viehättävän Emmi VH11-018-1513
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
19. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Goodbad'n'ugly VH11-027-0246
20. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
21. Fancy (VRL-02239) - Qwych Arianwyn
22. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
23. Toffe (VRL-09182) - Hiskin Riskipeli VH11-018-1412
24. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Pippin
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
26. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
27. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
28. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
29. Heini H. (VRL-00595) - Väinölän Almighty VH11-027-0237
30. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498