KRJ


KRJ 9.4.2012

B.B. Steedsin tiloissa järjestetään KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 9.4.2012 (VIP 4.4.12.). Kisat alkavat klo 10, jolloin startataan ensimmäinen luokka. Viimeisen luokan palkintojenjako suoritetaan arviolta noin klo 17. Paikalla kanttiini. Toivotamme kaikki, niin osallistujat kuin katsojatkin, lämpimästi tervetulleiksi!

Vastuuhenkilönä kisoissa toimii re-elect.


Rajoitukset&säännöt
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa/luokka
- yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan koko kisassa
- yksi hevonen starttaa vain kerran yhdessä luokassa
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat
1. Helppo C tt
2. Helppo C tt
3. Helppo C tt
4. Helppo C tt

Osallistuminen
Sähköpostiin re-elect@POISTAluukku.com otsikolla KOULU 10-14 (tai KOULU 13), osallistumismuoto:

lk nro [rivinvaihto] Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-tunnus <*br>

TÄHDET POIS!



Osallistujat

1. Helppo C
1. Heini H. (VRL-00595) - Pikkumaan Ponyta VH12-027-0036
2. Sorel (VRL-00884) - Greenwich's Crystin
3. Sorel (VRL-00884) - Windar Nerys
4. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bianca
5. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
6. Hauru (VRL-08679) - Luigi von Bachegård
7. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Eurwen
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
9. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bamse
10. Heini H. (VRL-00595) - Pickhills Peanuts
11. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
12. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
13. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
14. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
15. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
16. Unte (VRL-08651) - Karn
17. Snusmumriken (VRL-07224) - Ruu Minja
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
19. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Morwenna
20. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
21. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875
22. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
23. Toffe (VRL-09182) - Steekin Vinhari VH11-018-1588
24. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
26. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
27. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
28. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
29. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
30. Heini H. (VRL-00595) - Nolan Dawn


2. Helppo C
1. Heini H. (VRL-00595) - Pickhills Peanuts
2. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
3. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875
4. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
5. Sorel (VRL-00884) - Windar Nerys
6. Toffe (VRL-09182) - Steekin Vinhari VH11-018-1588
7. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
8. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
9. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
10. Unte (VRL-08651) - Karn
11. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Ruu Minja
13. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
15. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
16. Hauru (VRL-08679) - Varga
17. Heini H. (VRL-00595) - Nolan Dawn
18. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
19. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
20. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
21. Sorel (VRL-00884) - Greenwich's Crystin
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
23. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Eurwen
24. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
25. Heini H. (VRL-00595) - Pikkumaan Ponyta VH12-027-0036
26. Hauru (VRL-08679) - Floxy
27. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR
28. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
29. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Rasilda
30. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Morwenna


3. Helppo C
1. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
2. Jjune (VRL-06640) - Toorin Husaus VH11-018-1542
3. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
4. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
5. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
6. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Late Night Tale VH11-027-0180
7. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
9. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Lucas
10. Sorel (VRL-00884) - Ivor Darkness
11. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
13. Heini H. (VRL-00595) - Väinölän Almighty VH11-027-0237
14. Hauru (VRL-08679) - Noir Corbeau
15. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver
16. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
17. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Brynmor
18. Fancy (VRL-02239) - Qwych Arianwyn
19. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
20. Hauru (VRL-08679) - Rimrock
21. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498
22. Sorel (VRL-00884) - Dryas Delight
23. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Goodbad'n'ugly VH11-027-0246
24. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
25. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Gwenifer
26. Toffe (VRL-09182) - Viehättävän Emmi VH11-018-1513
27. Sorel (VRL-00884) - Kendal Corps
28. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
30. Toffe (VRL-09182) - Hiskin Riskipeli VH11-018-1412


4. Helppo C
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
2. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
3. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498
4. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård
5. Toffe (VRL-09182) - Viehättävän Emmi VH11-018-1513
6. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
7. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Pippin
8. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Brynmor
9. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
10. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
11. Jjune (VRL-06640) - Lakean Tehiri VH11-018-1543
12. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Gwenifer
13. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
14. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
15. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Late Night Tale VH11-027-0180
16. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
17. Toffe (VRL-09182) - Hiskin Riskipeli VH11-018-1412
18. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Goodbad'n'ugly VH11-027-0246
19. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
20. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
21. Heini H. (VRL-00595) - Väinölän Almighty VH11-027-0237
22. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
23. Hauru (VRL-08679) - Deidameia
24. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
25. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver
26. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
28. Fancy (VRL-02239) - Qwych Arianwyn
29. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
30. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628