KRJ


KRJ 10.4.2012

B.B. Steedsin tiloissa järjestetään KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 10.4.2012 (VIP 5.4.12.). Kisat alkavat klo 10, jolloin startataan ensimmäinen luokka. Viimeisen luokan palkintojenjako suoritetaan arviolta noin klo 17. Paikalla kanttiini. Toivotamme kaikki, niin osallistujat kuin katsojatkin, lämpimästi tervetulleiksi!

Vastuuhenkilönä kisoissa toimii re-elect.


Rajoitukset&säännöt
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa/luokka
- yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan koko kisassa
- yksi hevonen starttaa vain kerran yhdessä luokassa
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat
1. Helppo C tt
2. Helppo C tt
3. Helppo C tt
4. Helppo C tt

Osallistuminen
Sähköpostiin re-elect@POISTAluukku.com otsikolla KOULU 10-14 (tai KOULU 14), osallistumismuoto:

lk nro [rivinvaihto] Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-tunnus <*br>

TÄHDET POIS!



Osallistujat

1. Helppo C
1. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875
2. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
3. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
4. Heini H. (VRL-00595) - Pickhills Peanuts
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
6. Heini H. (VRL-00595) - Pikkumaan Ponyta VH12-027-0036
7. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047
8. Hauru (VRL-08679) - Luigi von Bachegård
9. Toffe (VRL-09182) - Steekin Vinhari VH11-018-1588
10. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bamse
11. Heini H. (VRL-00595) - Nolan Dawn
12. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
13. Snusmumriken (VRL-07224) - Ruu Minja
14. Unte (VRL-08651) - Karn
15. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
16. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR
17. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
18. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bianca
19. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
20. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
21. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
22. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
23. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
24. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
25. Sorel (VRL-00884) - Greenwich's Crystin
26. Sorel (VRL-00884) - Windar Nerys
27. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
28. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Eurwen
29. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Morwenna
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439


2. Helppo C
1. re-elect (VRL-00218) - Åbo Erin
2. Unte (VRL-08651) - Karn
3. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410
4. Hauru (VRL-08679) - Varga
5. Ajattar (VRL-01121) - Rocksteady's Fiona VH12-035-0048
6. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Rasilda
7. Sorel (VRL-00884) - Windar Nerys
8. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
9. Toffe (VRL-09182) - Steekin Vinhari VH11-018-1588
10. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875
11. Sorel (VRL-00884) - Aaron Adam
12. Hauru (VRL-08679) - Floxy
13. re-elect (VRL-00218) - Vän-Evan
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
15. Ajattar (VRL-01121) - Jefton's Merlin VH12-027-0059
16. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Morwenna
17. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
19. re-elect (VRL-00218) - Keps SWE
20. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Eurwen
21. Heini H. (VRL-00595) - Pikkumaan Ponyta VH12-027-0036
22. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
23. Snusmumriken (VRL-07224) - Ruu Minja
24. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
25. Maru (VRL-04410) - Ruupert Rio
26. Sorel (VRL-00884) - Greenwich's Crystin
27. Maru (VRL-04410) - Mathilda KR
28. Heini H. (VRL-00595) - Nolan Dawn
29. Heini H. (VRL-00595) - Pickhills Peanuts
30. Ajattar (VRL-01121) - Aidan Kisame VH12-035-0047


3. Helppo C
1. Hauru (VRL-08679) - Noir Corbeau
2. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
3. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
5. Toffe (VRL-09182) - Viehättävän Emmi VH11-018-1513
6. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
7. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Late Night Tale VH11-027-0180
8. Sorel (VRL-00884) - Ivor Darkness
9. Toffe (VRL-09182) - Hiskin Riskipeli VH11-018-1412
10. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
11. Sorel (VRL-00884) - Dryas Delight
12. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
13. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
14. Sorel (VRL-00884) - Kendal Corps
15. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628
16. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
17. Jjune (VRL-06640) - Toorin Husaus VH11-018-1542
18. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
19. Fancy (VRL-02239) - Qwych Arianwyn
20. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Gwenifer
21. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
22. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
23. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
25. Heini H. (VRL-00595) - Väinölän Almighty VH11-027-0237
26. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Goodbad'n'ugly VH11-027-0246
27. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver
28. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Brynmor
29. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Lucas
30. Hauru (VRL-08679) - Rimrock


4. Helppo C
1. Toffe (VRL-09182) - Koston Pyrstötähti VH11-018-1589
2. Ajattar (VRL-01121) - Bramley's Oliver
3. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Oinoone
4. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Late Night Tale VH11-027-0180
5. Fancy (VRL-02239) - Qwych Arianwyn
6. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård
7. Toffe (VRL-09182) - Viehättävän Emmi VH11-018-1513
8. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Pippin
9. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Gwenifer
10. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
12. Fancy (VRL-02239) - Hywarrd Brynmor
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
14. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor
15. Hauru (VRL-08679) - Deidameia
16. Heini H. (VRL-00595) - Väinölän Almighty VH11-027-0237
17. Jjune (VRL-06640) - Lakean Tehiri VH11-018-1543
18. Toffe (VRL-09182) - Hiskin Riskipeli VH11-018-1412
19. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc
20. re-elect (VRL-00218) - Krocknroll
21. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Goodbad'n'ugly VH11-027-0246
22. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498
23. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
24. Ajattar (VRL-01121) - Blueimen VH03-035-7670
25. re-elect (VRL-00218) - Bamg-Ömhet
26. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
27. re-elect (VRL-00218) - Roborella B
28. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh
29. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
30. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628