Aurinkoliiga

Merkkipaalut



18.11.2018
Kukko Joona, Team Amerikaarto150. otteluAurinkoliiga
Hintsala Mikael, Paitsio50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Salonen Ilkka, FBT Fyrry50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Salo Tero, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Nykänen Teemu, FBT Fyrry50. otteluSM-sarja, Runkosarja

17.11.2018
Ström Tony, Adonis50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rönn Juha, Jarruketju200. otteluAurinkoliiga
Nurmi Tero, Jarruketju200. otteluAurinkoliiga
Seppelin Hans, Hurriganes Old Boys100. pisteI divisioona, Runkosarja

10.11.2018
Männistö Ari, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Matikainen Jari-Pekka, Kotkat50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Sami, All Sprait Team150. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kujanpää Jani, Huikeat pojat100. pisteSM-sarja, Runkosarja
K1750. otteluAurinkoliiga
Rintamäki Tommi, TC Kovemit50. otteluAurinkoliiga
Bragge Anssi, Hurriganes Old Boys150. otteluAurinkoliiga

04.11.2018
Huhtakangas Jouni, MPS50. otteluAurinkoliiga
Ylinen Jesse, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Kippis50. otteluAurinkoliiga
Innebandidos50. otteluAurinkoliiga
Gauffin-Kauste Niki, SB Sepänkylä50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Mäntymaa Hannu, VHUS150. otteluAurinkoliiga

03.11.2018
Kukko Janne, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Nyström Henrik, FBT Fyrry50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Haakana Teppo, SUSI50. pisteSM-sarja, Runkosarja

21.10.2018
Puska Toni, Masters100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ingman Joakim, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate450. pisteSM-sarja, Runkosarja
Bragge Anssi, Hurriganes Old Boys50. pisteI divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Totte, SB Sepänkylä50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Wingren Oliver, Kippis50. otteluAurinkoliiga

14.10.2018
Nilsson Magnus, BP Oilers50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ingman Mats, BP Oilers50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Mäntymaa Hannu, VHUS50. maaliI divisioona, Runkosarja

07.10.2018
Saari Esko, Kotkat100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Laiho Jani, Kotkat100. pisteSM-sarja, Runkosarja

06.10.2018
Inkeri Jouni, Jarruketju200. otteluAurinkoliiga
Palomäki Jari, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Näreaho Rauno, SUSI100. otteluAurinkoliiga
Fågelklo Joakim, Juxers100. otteluAurinkoliiga

14.04.2018
Rautanen Atte, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Välivainio Mikko, Kikka 2000100. pisteII divisioona, Runkosarja
Leppänen Mika, Leinolat Group50. otteluII divisioona, Runkosarja
Leppänen Mika, Leinolat Group50. otteluAurinkoliiga
Kolmonen Tomi, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Kolmonen Tomi, Kikka 200050. maaliII divisioona, Runkosarja

12.04.2018
Kauppi Peter, Huikeat pojat50. otteluAurinkoliiga
Joensuu Petri, Huikeat pojat100. otteluAurinkoliiga

08.04.2018
Mänty Risto, Masters50. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Arto, El Toros400. pisteI divisioona, Runkosarja
Laukkanen Juha, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Björknäs Jens, Mousetrap100. otteluI divisioona, Runkosarja
Varhama Lasse, Hurriganes Old Boys50. otteluII divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Totte, SB Sepänkylä50. otteluI divisioona, Runkosarja
Toivola Joni, Suvilahti Sport Academy50. maaliI divisioona, Runkosarja
Skogman Jani, Suvilahti Sport Academy50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lyly Janne, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga

07.04.2018
Lahti Niko, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Backman Thomas, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga
Rönn Juha, Jarruketju100. maaliI divisioona, Runkosarja
Jussila Pasi, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja

04.04.2018
Saario Niko, SB Sepänkylä50. otteluI divisioona, Runkosarja
Minkkinen Jarno, SB Sepänkylä50. otteluI divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Peter, SB Sepänkylä50. maaliI divisioona, Runkosarja

25.03.2018
Jansson Jukka, Jarruketju100. pisteI divisioona, Runkosarja
Hakanen Riku, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Sand Kim, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Nurmi Valtteri, Team Amerikaarto50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Hagelberg Nico, Bandatossut50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Knuutti Juha, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Suuronen Ilari, SB Sepänkylä50. otteluI divisioona, Runkosarja
Aaltonen Kai, Mousetrap50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kinnunen Ville, Huikeat pojat50. otteluI divisioona, Runkosarja
Juselius Tom, MPS50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hirvonen Toni, Huikeat pojat50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pesonen Jukka, Kikka 2000100. pisteII divisioona, Runkosarja

24.03.2018
Lintala Jesse, Adonis100. maaliI divisioona, Runkosarja
Hakko Tomi, Paronit100. otteluAurinkoliiga
Syrjämäki Tommi, Leinolat Group50. pisteII divisioona, Runkosarja
Wiklund Benjamin, Kippis50. otteluAurinkoliiga
Säisä Santtu, K1750. maaliII divisioona, Runkosarja
Kosunen Miika, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Bragge Anssi, Hurriganes Old Boys150. pisteII divisioona, Runkosarja

20.03.2018
Sutinen Juho, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Mäki-Jokela Petteri, Team Amerikaarto50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Myntti Juha, Team Amerikaarto100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Hopponen Tomi, Team Amerikaarto100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hakomäki Mikko, FBT Fyrry50. otteluSM-sarja, Runkosarja

19.03.2018
SB Sepänkylä100. otteluAurinkoliiga

18.03.2018
Perälä Jussi, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lassila Jens, Kotkat100. otteluAurinkoliiga
Stagnäs Kaj, Fujitsu150. pisteII divisioona, Runkosarja
Leskinen Juha, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Kinnunen Jussi, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Karjala Manu, Fujitsu100. pisteII divisioona, Runkosarja
Suomela Petri, Puhvelit50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Björkman Leevi, Bandatossut50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Taivassalo Toni, Wasa Devils100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kenttämestarit100. otteluAurinkoliiga
Näreaho Rauno, SUSI100. pisteII divisioona, Runkosarja
Höykinpuro Esa, SUSI50. pisteII divisioona, Runkosarja

11.03.2018
Laiho Toni, Kotkat100. otteluAurinkoliiga
Koitto Timo, Paronit200. otteluAurinkoliiga
Halava Mika, Kotkat50. pisteI divisioona, Runkosarja
Eklund Mats, Paronit100. otteluI divisioona, Runkosarja
Pohjola Tony, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Adonis100. otteluAurinkoliiga
Salmi Jarno, MPS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Mukari Pasi, Hurriganes Old Boys50. otteluII divisioona, Runkosarja
Wingren Oliver, Kippis50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Jantunen Patrik, Kippis50. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Timo, K1750. otteluII divisioona, Runkosarja
Kohvakka Jouni, SUSI50. otteluII divisioona, Runkosarja

10.03.2018
Vehkaperä Olli, El Toros100. maaliI divisioona, Runkosarja
Niemelä Ville, Jarruketju200. otteluAurinkoliiga
Petäjävirta Ville, Masters50. pisteI divisioona, Runkosarja
Fågelklo Joakim, Juxers100. maaliI divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy100. syöttöI divisioona, Runkosarja
Hakanen Teuvo, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Äijälä Timo, TC Kovemit50. maaliII divisioona, Runkosarja
Wiklund Benjamin, Kippis100. maaliII divisioona, Runkosarja

18.02.2018
Karvonen Janne, All Sprait Team50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Litmanen Ville, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Krook Kenneth, Kotkat250. pisteI divisioona, Runkosarja
Kangasmäki Pasi, Jukobox150. pisteI divisioona, Runkosarja
Bäck Daniel, Jukobox50. otteluI divisioona, Runkosarja
Bäck Daniel, Jukobox100. pisteI divisioona, Runkosarja
Backlund Johan, MPS50. otteluAurinkoliiga
Alexandersson Tomas, Jukobox50. maaliI divisioona, Runkosarja
Toivola Joni, Suvilahti Sport Academy50. pisteI divisioona, Runkosarja
Holkkola Juha, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja

17.02.2018
Knookala Antti, SB Sepänkylä150. otteluAurinkoliiga
Virta Miikka, Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Virta Miikka, Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga
Aronen Joel, Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Aronen Joel, Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga
Vares Jonne, K1750. maaliII divisioona, Runkosarja
Vrana Armin, SUSI50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Näreaho Rauno, SUSI50. maaliII divisioona, Runkosarja
Välivainio Mikko, Kikka 200050. maaliII divisioona, Runkosarja
Kolmonen Rainer, Kikka 2000150. otteluAurinkoliiga
Heinonen Marko, Mousetrap50. maaliI divisioona, Runkosarja

16.02.2018
Joensuu Mika, Syndicate300. maaliSM-sarja, Runkosarja

11.02.2018
Rintamäki Markus, FBT Fyrry50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Koski Timo-Jukka, FBT Fyrry50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jurvonen Esa, Jukobox50. otteluI divisioona, Runkosarja
Tammilehto Kari, Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja
Mäki Tero, Vaskiluodon Voima50. otteluI divisioona, Runkosarja
Tuuri Joacim, MPS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Siljamäki Ville, Masters50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Siljamäki Ville, Masters50. maaliI divisioona, Runkosarja
Siljamäki Ville, Masters100. pisteI divisioona, Runkosarja
Jakobsson Joakim, MPS50. otteluI divisioona, Runkosarja
Salonen Matti, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Mäntymaa Hannu, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Kinnunen Jussi, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Isokangas Aku, VHUS150. otteluAurinkoliiga

10.02.2018
Mannio Ville, Jarruketju100. maaliI divisioona, Runkosarja
Ahonen Vesa, Paronit50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Jokinen Markus, Fujitsu100. pisteII divisioona, Runkosarja
Wiklund Benjamin, Kippis150. pisteII divisioona, Runkosarja
Pesonen Jukka, Kikka 200050. maaliII divisioona, Runkosarja

04.02.2018
Heikkilä Teemu, Bandatossut50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Team Amerikaarto150. otteluAurinkoliiga
TMM50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lehtonen Jarno, FBT Fyrry50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Laine Samuli, TMM100. pisteSM-sarja, Runkosarja
FBT Fyrry50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros150. otteluAurinkoliiga
Tuominen Lauri, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Kukkonen Tuomas, MPS50. otteluAurinkoliiga
Backlund Johan, MPS50. pisteI divisioona, Runkosarja

03.02.2018
Saario Niko, SB Sepänkylä100. otteluAurinkoliiga
Sariola Toni, Jukobox50. otteluI divisioona, Runkosarja
Lintala Jesse, Adonis150. pisteI divisioona, Runkosarja
Koivuranta Toni, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Ketolainen Tomi, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy200. pisteI divisioona, Runkosarja
Inkeri Jouni, Jarruketju50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Nyman Lucas, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Fågelklo Joakim, Juxers150. pisteI divisioona, Runkosarja

28.01.2018
Karjala Manu, Fujitsu50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Hyytinen Niko, Fujitsu200. maaliII divisioona, Runkosarja
Huhta Juhani, Hurriganes Old Boys150. pisteII divisioona, Runkosarja
Bragge Heikki, Hurriganes Old Boys100. otteluII divisioona, Runkosarja
Silvonen Atte, Kippis50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Lybeck Mikko, Bandatossut50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ikkala Hannu, Bandatossut50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Tuhkanen Jaakko, Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Ranne Teemu, Paronit100. maaliI divisioona, Runkosarja
Mäkinen Reima, Paronit150. otteluAurinkoliiga

27.01.2018
Aalto Pasi, Leinolat Group50. otteluII divisioona, Runkosarja
Aalto Pasi, Leinolat Group50. otteluAurinkoliiga
Aalto Mika, Leinolat Group50. otteluII divisioona, Runkosarja
Aalto Mika, Leinolat Group50. otteluAurinkoliiga
Friman Henri, Fujitsu50. pisteII divisioona, Runkosarja
Virta Miikka, Kenttämestarit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Äijälä Timo, TC Kovemit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Juppo Pasi, VHUS100. pisteII divisioona, Runkosarja
Suominen Juha, SUSI100. maaliII divisioona, Runkosarja
Metsäranta Jaakko, SUSI100. otteluAurinkoliiga
Kohvakka Jouni, SUSI50. pisteII divisioona, Runkosarja

21.01.2018
Männistö Ari, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja
Mäkisalo Janne, El Toros50. maaliI divisioona, Runkosarja
Masters200. otteluAurinkoliiga
Koivula Hannu, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Nyrhinen Marko, Adonis50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Masters100. otteluI divisioona, Runkosarja
Åkerfelt Aki, All Sprait Team150. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, All Sprait Team350. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, All Sprait Team100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Antila Henri, Puhvelit50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Smedman Mats, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lindgren John, Paronit50. maaliI divisioona, Runkosarja
Liljenfeldt Niklas, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hautaviita Mika, Paronit150. otteluAurinkoliiga
Fågelklo Joakim, Juxers50. syöttöI divisioona, Runkosarja
SB Sepänkylä50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nurkka Tapio, Vaskiluodon Voima50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hyytinen Toni, Fujitsu100. pisteII divisioona, Runkosarja

20.01.2018
Wiklund Benjamin, Kippis50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Similä Arto, Jarruketju100. syöttöI divisioona, Runkosarja
Saaristo Tero, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pelletier Yannick, Jukobox50. otteluI divisioona, Runkosarja
Mäkelä Kristian, Kotkat50. otteluI divisioona, Runkosarja
Jurvonen Esa, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Haarala Lassi, Kotkat150. pisteI divisioona, Runkosarja
Bäck Daniel, Jukobox50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Juntunen Mikko, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Berg Janne, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hietamäki Jukka, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nilsson Magnus, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Elenius Sten, BP Oilers50. otteluI divisioona, Runkosarja

14.01.2018
Kolmonen Rainer, Kikka 200050. syöttöII divisioona, Runkosarja
Nyström Henrik, FBT Fyrry50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kukko Joona, Team Amerikaarto300. pisteSM-sarja, Runkosarja
Suominen Juha, SUSI150. pisteII divisioona, Runkosarja
Palmberg Jesse, SUSI150. pisteII divisioona, Runkosarja
Vares Jonne, K1750. pisteII divisioona, Runkosarja
Skjäl Tomas, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja

10.12.2017
Ohls Fredrik, MPS100. otteluAurinkoliiga
MPS50. otteluI divisioona, Runkosarja
Laiho Jani, Kotkat150. otteluAurinkoliiga
Backholm Markus, Kotkat100. otteluAurinkoliiga
Jokela Jaakko, El Toros150. otteluAurinkoliiga
Ritola Jari, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pelletier Yannick, Jukobox200. pisteI divisioona, Runkosarja

09.12.2017
Myllyaho Vesa, Hurriganes Old Boys50. maaliII divisioona, Runkosarja
Hintikainen Jouni, Kikka 200050. maaliII divisioona, Runkosarja
Vrana Armin, SUSI100. otteluAurinkoliiga
Koskela Markku, SUSI50. otteluII divisioona, Runkosarja
Koskela Joni, SUSI50. pisteII divisioona, Runkosarja
Topp Jere, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Paitsio50. otteluAurinkoliiga

03.12.2017
Ojala Janne, Bandatossut100. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, All Sprait Team550. pisteSM-sarja, Runkosarja
Sormunen Jani, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Laiho Toni, Kotkat50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pellonpää Jyri, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga

02.12.2017
Haarala Juha-Pekka, Suvilahti Sport Academy50. pisteI divisioona, Runkosarja
Eerola Panu, Suvilahti Sport Academy100. pisteI divisioona, Runkosarja
Lehtimäki Jaakko, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Karhu Petri, El Toros300. pisteI divisioona, Runkosarja

26.11.2017
Hyytinen Niko, Fujitsu250. pisteII divisioona, Runkosarja
Pesonen Jukka, Kikka 2000150. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Tomi, K1750. otteluAurinkoliiga

19.11.2017
Ludén Ronnie, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Kivistö Jouni, Kotkat50. otteluI divisioona, Runkosarja
Lepistö Tomas, Mousetrap50. maaliI divisioona, Runkosarja
Aaltonen Kai, Mousetrap100. pisteI divisioona, Runkosarja
Burman Ulf, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Nurkka Timo, Vaskiluodon Voima100. otteluI divisioona, Runkosarja
Mousetrap200. otteluAurinkoliiga
Heinonen Marko, Mousetrap100. otteluI divisioona, Runkosarja
Haavisto Jani, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ikkala Hannu, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Pesonen Jari, Wasa Devils100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Nurmi Valtteri, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Kurki Mikko, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga

18.11.2017
Vehkaperä Olli, El Toros150. pisteI divisioona, Runkosarja
Perälä Jussi, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Koitto Timo, Paronit200. pisteI divisioona, Runkosarja
Björklund Sebastian, Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Koskela Markku, SUSI100. pisteII divisioona, Runkosarja
Luhta Tomi, Kippis50. otteluAurinkoliiga
Rinta-Korkeamäki Jari, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Hyytinen Toni, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja

29.10.2017
Kurki Mikko, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros200. maaliI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros150. otteluAurinkoliiga
Juselius Tom, MPS100. otteluAurinkoliiga
Kyntäjä Timo, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Seppänen Pekka, FBT Fyrry50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Granlund Ronny, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Berg Janne, Juxers50. maaliI divisioona, Runkosarja
Ahonen Vesa, Paronit150. otteluAurinkoliiga

28.10.2017
Ahokas Ari, SUSI50. otteluII divisioona, Runkosarja
Syndicate200. otteluAurinkoliiga
Marjamäki Juha, All Sprait Team100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kontturi Pekka, All Sprait Team200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kleimola Teemu, Syndicate250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Keskikuru Jarkko, Syndicate100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Saari Tero, Masters50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Nurmi Tero, Jarruketju50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Kukko Janne, Jarruketju150. pisteI divisioona, Runkosarja
Kukko Janne, Jarruketju100. syöttöI divisioona, Runkosarja
Jussila Pasi, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Jarruketju200. otteluAurinkoliiga
Kujanpää Jani, Huikeat pojat50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hietamäki Harri, Huikeat pojat100. pisteI divisioona, Runkosarja
Puska Toni, Masters200. pisteI divisioona, Runkosarja
Petäjävirta Ville, Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy100. maaliI divisioona, Runkosarja
Haarala Juha-Pekka, Suvilahti Sport Academy100. otteluI divisioona, Runkosarja
Eerola Panu, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga

22.10.2017
Nyman Lucas, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Haglund Jan, MPS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kjellman Andreas, Mousetrap50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kjellman Andreas, Mousetrap100. pisteI divisioona, Runkosarja
Kjellman Andreas, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Nelimarkka Mikko, K1750. pisteII divisioona, Runkosarja
Penttinen Aki, Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Penttinen Aki, Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga
Vanha-Viitakoski Tuomo, Fujitsu50. pisteII divisioona, Runkosarja
Luhta Tomi, Kippis50. pisteII divisioona, Runkosarja

15.10.2017
Sariola Toni, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Lindgren John, Paronit100. pisteI divisioona, Runkosarja
Hjerpe Marko, TMM100. otteluAurinkoliiga
Södergård Joakim, Innebandidos50. pisteII divisioona, Runkosarja
Silvonen Atte, Kippis100. pisteII divisioona, Runkosarja
Sorsa Jyrki, Kikka 2000150. otteluAurinkoliiga
Hurriganes Old Boys200. otteluAurinkoliiga
Huhta Juhani, Hurriganes Old Boys50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Kukko Janne, Jarruketju50. maaliI divisioona, Runkosarja
Jussila Pasi, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Suominen Juha, SUSI50. syöttöII divisioona, Runkosarja

14.10.2017
Westermark Jan-Christian, Huikeat pojat50. otteluAurinkoliiga
Minkkinen Jarno, SB Sepänkylä100. otteluAurinkoliiga

07.10.2017
Vehkaperä Olli, El Toros150. otteluAurinkoliiga
Juntunen Jaakko, Adonis50. pisteI divisioona, Runkosarja
Mäkisalo Mika, Mousetrap50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kalander Mathias, BP Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Ingman Mats, BP Oilers150. pisteI divisioona, Runkosarja
Toivoniemi Mika, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Rajala Klaus, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Juppo Pasi, VHUS150. otteluAurinkoliiga
Innilä Marko, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja

01.10.2017
Kukko Joona, Team Amerikaarto150. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Hopponen Tomi, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Hagelberg Nico, Bandatossut50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Perälä Sami, Kotkat100. otteluAurinkoliiga
Krook Kenneth, Kotkat150. otteluAurinkoliiga
Skogman Jani, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Ström Tony, Adonis50. pisteI divisioona, Runkosarja
Similä Arto, Jarruketju250. pisteI divisioona, Runkosarja
Niemelä Ville, Jarruketju150. pisteI divisioona, Runkosarja
Koitto Timo, Paronit100. otteluI divisioona, Runkosarja
Haglund Jan, MPS100. otteluAurinkoliiga
Björklund Sebastian, Paronit100. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Ari-Pekka, Adonis100. otteluAurinkoliiga
Lintala Pete, SB Sepänkylä50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Kangasmäki Pasi, Jukobox50. otteluI divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Peter, SB Sepänkylä50. otteluI divisioona, Runkosarja

08.04.2017
Nykänen Teemu, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Kiikka Kari, SUSI50. otteluII divisioona, Runkosarja
Kiikka Kari, SUSI100. otteluAurinkoliiga

26.03.2017
Niemi Jorma, Syndicate200. otteluAurinkoliiga
Salonen Ilkka, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Mörsky Miika, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Mansikkamäki Jussi, TMM50. otteluAurinkoliiga
Similä Arto, Jarruketju150. maaliI divisioona, Runkosarja

25.03.2017
Mäenpää Arto, El Toros350. pisteI divisioona, Runkosarja
Hietamäki Jukka, Suvilahti Sport Academy50. pisteI divisioona, Runkosarja
Gullblom Mikael, SB Sepänkylä50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pyhäjärvi Matias, MPS100. otteluAurinkoliiga
Leppänen Mika, Leinolat Group50. pisteII divisioona, Runkosarja

18.03.2017
Nurmi Tero, Jarruketju150. pisteI divisioona, Runkosarja
Mäkisalo Janne, El Toros100. pisteI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros100. otteluI divisioona, Runkosarja
Huhtanen Juha-Matti, Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja
Harju Mikko, Masters100. maaliI divisioona, Runkosarja
Ranne Teemu, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga
Heikkinen Heidi, Team Papukaijat50. otteluAurinkoliiga
Hakko Tomi, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja

14.03.2017
Palomäki Jari, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy200. otteluAurinkoliiga

12.03.2017
Puroila Juuso, Paitsio50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate400. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laine Samuli, TMM50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Hjerpe Marko, TMM50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Takamäki Topi, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Heikkilä Teemu, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Björkman Leevi, Bandatossut50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, All Sprait Team200. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kivioja Jarno, Puhvelit50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jansson Tero, All Sprait Team100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Furu Mikael, All Sprait Team400. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hämäläinen Tomi, K1750. pisteII divisioona, Runkosarja
Jolula Harri, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Wingren Oliver, Kippis50. pisteII divisioona, Runkosarja
Nurmela Toni, Hurriganes Old Boys50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Kuusisto Timo, Hurriganes Old Boys50. otteluII divisioona, Runkosarja
Bragge Anssi, Hurriganes Old Boys50. syöttöII divisioona, Runkosarja

11.03.2017
Nurmi Tero, Jarruketju100. maaliI divisioona, Runkosarja
Mannio Ville, Jarruketju150. pisteI divisioona, Runkosarja
Perkiömäki Santtu, TMM50. otteluAurinkoliiga
Lappi Jukka, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Tiitinen Marko, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Rintalahti Mikko, Primo Finland50. pisteII divisioona, Runkosarja
Vanha-Viitakoski Tuomo, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Hyytinen Niko, Fujitsu150. maaliII divisioona, Runkosarja
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. maaliII divisioona, Runkosarja
Lehtimäki Jaakko, Team Wasa Hifi50. maaliII divisioona, Runkosarja
Eklund Janne, Team Wasa Hifi150. otteluAurinkoliiga

04.03.2017
Lappalainen Mikko, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hyytinen Niko, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Hyytinen Niko, Fujitsu200. pisteII divisioona, Runkosarja
Wiklund Benjamin, Kippis100. pisteII divisioona, Runkosarja

25.02.2017
Team Wasa Hifi150. otteluAurinkoliiga
Murto Jarmo, Team Wasa Hifi50. otteluII divisioona, Runkosarja
Kuoppamaa Mikko, Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Raudasoja Tommi, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Lindgren John, FC Paronit100. otteluI divisioona, Runkosarja

19.02.2017
Kantoniemi Jukka, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Pesonen Jari, Wasa Devils200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Viljamaa Elias, Syndicate150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Vainionpää Jarkko, Syndicate50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Vainionpää Jarkko, Syndicate150. otteluAurinkoliiga
Suominen Juha, SUSI50. otteluII divisioona, Runkosarja
Koskela Markku, SUSI150. otteluAurinkoliiga

18.02.2017
Säisä Santtu, K1750. pisteII divisioona, Runkosarja
Karjala Manu, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Wiklund Benjamin, Kippis50. maaliII divisioona, Runkosarja
Holopainen Teemu, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Kukkonen Tuomas, MPS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Juselius Tom, MPS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Välivainio Mikko, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga

06.02.2017
Kuusisto Mikko, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga

05.02.2017
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi100. pisteII divisioona, Runkosarja
Mäki Tero, Vaskiluodon Voima50. otteluII divisioona, Runkosarja
Bragge Heikki, Hurriganes Old Boys150. otteluAurinkoliiga
Seppänen Pekka, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Ilmonen Juha, Syndicate250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Forsberg Jens, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Hakomäki Mikko, FBT Fyrry50. pisteSM-sarja, Runkosarja

04.02.2017
Ranne Teemu, FC Paronit150. pisteI divisioona, Runkosarja
Lassus Bo, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga
Lehtinen Mika, Mousetrap50. otteluI divisioona, Runkosarja
Laiho Jani, Team Papukaijat100. maaliI divisioona, Runkosarja
Björknäs Jens, Mousetrap100. pisteI divisioona, Runkosarja
Rajaniemi Mika, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Gauffin-Kauste Peter, SB Sepänkylä100. otteluAurinkoliiga
Stagnäs Max, Team Wasa Hifi50. otteluII divisioona, Runkosarja
Seppelin Hans, Hurriganes Old Boys150. otteluAurinkoliiga

28.01.2017
Kallinki Toni, Jukobox50. otteluI divisioona, Runkosarja
Uusipaikka Joni, WTF100. maaliII divisioona, Runkosarja
Nessler Magnus, WTF50. otteluII divisioona, Runkosarja
Högkulla Henri, WTF50. pisteII divisioona, Runkosarja
Koivunen Jarkko, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Koivunen Jarkko, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Salo Tero, Suvilahti Sport Academy50. pisteI divisioona, Runkosarja
Enholm Tommy, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja

21.01.2017
Lintala Jesse, Jukobox50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Lintala Jesse, Jukobox50. maaliI divisioona, Runkosarja
Lintala Jesse, Jukobox100. pisteI divisioona, Runkosarja
Heikkilä Tommi, Jukobox50. maaliI divisioona, Runkosarja
Vehkaperä Olli, El Toros50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Perälä Jussi, El Toros100. otteluAurinkoliiga
Lassila Heikki, WTF100. pisteII divisioona, Runkosarja
Hakala Jari, MPS50. otteluAurinkoliiga
Granholm Sebastian, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga

14.01.2017
Hietamäki Harri, Huikeat pojat50. maaliI divisioona, Runkosarja
Uusipaikka Joni, WTF150. pisteII divisioona, Runkosarja
Hartman Tuomo, WTF50. pisteII divisioona, Runkosarja
Hartman Tuomo, WTF50. otteluAurinkoliiga

08.01.2017
Suortti Roope, Puhvelit100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lappalainen Mikko, Puhvelit50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Antila Henri, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, All Sprait Team500. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, All Sprait Team50. maaliSM-sarja, Runkosarja

07.01.2017
Team Papukaijat50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hämäläinen Jani, Team Papukaijat100. otteluAurinkoliiga
Nordberg Thomas, SB Sepänkylä50. maaliI divisioona, Runkosarja
Hyytinen Toni, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Juppo Pasi, VHUS50. maaliII divisioona, Runkosarja
Holopainen Teemu, VHUS50. maaliII divisioona, Runkosarja

17.12.2016
Palmberg Jesse, SUSI50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Skjäl Tomas, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Rinta-Korkeamäki Jari, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Lehtola Mikko, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Isokangas Aku, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Salo Juho, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Pesonen Jukka, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Lönnbohm Sebastian, ANX50. pisteII divisioona, Runkosarja
ANX50. otteluII divisioona, Runkosarja
ANX50. otteluAurinkoliiga

11.12.2016
Rintamäki Joni, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Nurkka Timo, Vaskiluodon Voima50. otteluII divisioona, Runkosarja
Lehtimäki Jaakko, Team Wasa Hifi50. pisteII divisioona, Runkosarja
FC Paronit100. otteluI divisioona, Runkosarja
Suortti Roope, Puhvelit150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Puisto Jani, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Suvanto Jere, TMM100. otteluAurinkoliiga
Wasa Devils150. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lönn Markus, Wasa Devils100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kolmonen Rainer, Kikka 2000150. pisteII divisioona, Runkosarja

03.12.2016
Stig Toni, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Puhvelit200. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Immu, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Kilpiö Raimo, Puhvelit150. otteluAurinkoliiga
Antila Henri, Puhvelit100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Taivassalo Toni, Wasa Devils50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Sormunen Jani, Wasa Devils150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rajaniemi Mika, Wasa Devils150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Talvitie Tommi, All Sprait Team100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, All Sprait Team300. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Mäkynen Petteri, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros150. syöttöI divisioona, Runkosarja
Jokela Jaakko, El Toros100. pisteI divisioona, Runkosarja
Tapanainen Mikael, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Salo Tero, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Myllykangas Kai, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Lyly Janne, Suvilahti Sport Academy50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lyly Janne, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kangasmäki Pasi, Jukobox50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Gröndahl Iiro, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Eerola Panu, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. syöttöII divisioona, Runkosarja

19.11.2016
Harjamäki Mika, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. otteluII divisioona, Runkosarja
Nyman Conny, Innebandidos50. maaliII divisioona, Runkosarja
Hintikainen Jouni, Kikka 2000100. pisteII divisioona, Runkosarja
Eerola Panu, Suvilahti Sport Academy50. maaliI divisioona, Runkosarja

12.11.2016
Kukko Janne, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Äijälä Timo, TC Kovemit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Marjamäki Juha, All Sprait Team150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laitalainen Sami, All Sprait Team350. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rajaniemi Tomi, El Toros100. otteluAurinkoliiga
Mäkisalo Janne, El Toros150. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, SB Sepänkylä100. maaliI divisioona, Runkosarja

06.11.2016
Rintamäki Markus, FBT Fyrry50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Nyström Henrik, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Karlström Nico, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga

05.11.2016
Salo Jaakko, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lepistö Tomas, Mousetrap50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kjellman Andreas, Mousetrap50. maaliI divisioona, Runkosarja
Silvonen Atte, Kippis50. maaliII divisioona, Runkosarja
Leskinen Janne, VHUS150. pisteII divisioona, Runkosarja
Juppo Pasi, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Haglund Jan, MPS200. pisteII divisioona, Runkosarja
Grönroos Jonatan, MPS100. pisteII divisioona, Runkosarja
Krankkala Juha, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga
Kolmonen Rainer, Kikka 2000100. maaliII divisioona, Runkosarja

29.10.2016
Niemelä Ville, Jarruketju100. otteluI divisioona, Runkosarja
Kukko Janne, Jarruketju100. pisteI divisioona, Runkosarja
Jansson Jukka, Jarruketju100. otteluI divisioona, Runkosarja
Lintala Pete, SB Sepänkylä100. pisteI divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Totte, SB Sepänkylä100. pisteI divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Niki, SB Sepänkylä100. pisteI divisioona, Runkosarja
Primo Finland100. otteluAurinkoliiga
Hyytinen Niko, Fujitsu50. syöttöII divisioona, Runkosarja

23.10.2016
Perälä Jonne, Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Perälä Jonne, Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga
Nurkka Timo, Vaskiluodon Voima50. maaliII divisioona, Runkosarja
Aronen Joel, Kenttämestarit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Ohls Fredrik, MPS50. maaliII divisioona, Runkosarja

22.10.2016
Mäkisalo Janne, El Toros50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros200. maaliI divisioona, Runkosarja
Lappi Jukka, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate150. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Taivassalo Toni, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Taivassalo Toni, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Koivisto Jarno, TMM100. otteluAurinkoliiga
Luoma Lassi, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Hopponen Tomi, Team Amerikaarto50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lokasaari Tero, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Koski Timo-Jukka, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga

16.10.2016
Rajamäki Juha, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Kilpiö Raimo, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Huhtamäki Jussi, Puhvelit200. otteluAurinkoliiga
Tammisto Juha, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Myntti Juha, Team Amerikaarto150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Myntti Juha, Team Amerikaarto150. otteluAurinkoliiga
Kleimola Teemu, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Seppänen Pekka, FBT Fyrry50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Suomela Mika, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, SB Sepänkylä150. otteluAurinkoliiga
Hautaviita Mika, FC Paronit100. maaliI divisioona, Runkosarja
Suominen Juha, SUSI100. pisteII divisioona, Runkosarja

15.10.2016
Wägar Patrik, Team Papukaijat100. maaliI divisioona, Runkosarja
Nurkka Jani, Team Papukaijat200. otteluAurinkoliiga
Laiho Jani, Team Papukaijat150. pisteI divisioona, Runkosarja
Mannio Ville, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Laitala Kai, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Ketolainen Tomi, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Sorsa Jyrki, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Blomster Mika, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Leskinen Juha, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja

09.10.2016
Pelletier Yannick, Jukobox100. maaliI divisioona, Runkosarja
Nyrhinen Marko, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kangasmäki Pasi, Jukobox100. pisteI divisioona, Runkosarja
Heikkilä Tommi, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja

01.10.2016
Nurmi Valtteri, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Erkkilä Timo, Team Amerikaarto150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Juntunen Jaakko, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Ilmonen Juha, Syndicate100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Vrana Armin, SUSI50. otteluII divisioona, Runkosarja
Suokas Mika, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga
Palmberg Jesse, SUSI100. pisteII divisioona, Runkosarja
Nurmela Toni, Hurriganes Old Boys100. otteluAurinkoliiga

24.09.2016
Bergman Jesper, Huikeat pojat50. pisteI divisioona, Runkosarja

18.09.2016
El Toros150. otteluAurinkoliiga
Aaltonen Kai, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Katajisto Jarno, Masters50. otteluAurinkoliiga
Harju Mikko, Masters150. otteluAurinkoliiga
Nurkka Timo, Vaskiluodon Voima200. otteluAurinkoliiga
Okkonen Jari, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Jokinen Markus, Fujitsu50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Hyytinen Toni, Fujitsu50. syöttöII divisioona, Runkosarja

17.09.2016
Myntti Juha, Team Amerikaarto100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Antila Henri, Puhvelit50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Wiklund Benjamin, Kippis50. pisteII divisioona, Runkosarja
Holmback Anton, ANX50. pisteII divisioona, Runkosarja

09.04.2016
Laitalainen Sami, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Pudotuspelit
Furu Mikael, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Pudotuspelit
Kleimola Teemu, Syndicate50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit

26.03.2016
Karjala Harri, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja

20.03.2016
FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Karhu Petri, El Toros250. pisteI divisioona, Runkosarja
Jokela Jaakko, El Toros50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Honkavaara Jaakko, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Pelletier Yannick, Jukobox150. pisteI divisioona, Runkosarja
Siffrén Magnus, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lindgren John, FC Paronit50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Berg Janne, Juxers100. pisteI divisioona, Runkosarja

19.03.2016
Nurmi Tero, Jarruketju100. otteluI divisioona, Runkosarja
Heikkilä Tommi, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Bäck Daniel, Bestis Team50. pisteI divisioona, Runkosarja
Koskela Markku, SUSI50. maaliII divisioona, Runkosarja
Forsgård Mats, RR Boys50. otteluII divisioona, Runkosarja
Dahl Andrej, RR Boys50. pisteII divisioona, Runkosarja
Långström Kim, K1750. pisteII divisioona, Runkosarja
Nyström Rasmus, All Sprait Team100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jakobsson Joakim, MPS50. otteluAurinkoliiga
Haapoja Matti, Vaskiluodon Voima50. pisteII divisioona, Runkosarja
Backman Thomas, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
VHUS150. otteluAurinkoliiga
Silvonen Atte, fcTYSSY50. pisteII divisioona, Runkosarja
Leskinen Juha, VHUS100. otteluAurinkoliiga
Viljamaa Elias, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jorma, Syndicate250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Viitakoski Mika, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Bragge Anssi, Charpaasit100. pisteII divisioona, Runkosarja

12.03.2016
Rönn Juha, Jarruketju100. pisteI divisioona, Runkosarja
Rönn Juha, Jarruketju100. otteluI divisioona, Runkosarja
Pyhäjärvi Matias, MPS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Mäkelä Patrik, MPS100. otteluAurinkoliiga
Huhta Juhani, Charpaasit150. otteluAurinkoliiga
Toivoniemi Mika, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Pesonen Tomi, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Innilä Marko, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Snickars Isak, ANX50. otteluII divisioona, Runkosarja
Snickars Isak, ANX50. otteluAurinkoliiga
Jacobson Lukas, ANX50. pisteII divisioona, Runkosarja
Ahokas Ari, SUSI50. pisteII divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Niki, SB Sepänkylä100. otteluAurinkoliiga

28.02.2016
Hintsala Mikael, Paitsio50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Sami, All Sprait Team150. otteluSM-sarja, Runkosarja

27.02.2016
Lintala Pete, SB Sepänkylä150. otteluAurinkoliiga
Gauffin-Kauste Totte, SB Sepänkylä50. pisteII divisioona, Runkosarja
Huhtamäki Aron Johan, WTF50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Vierola Johannes, RR Boys50. otteluAurinkoliiga
RR Boys150. otteluAurinkoliiga
Johansson Tony, RR Boys50. maaliII divisioona, Runkosarja
Pentilä Veli-Matti, Innebandidos50. pisteII divisioona, Runkosarja
Mannio Ville, Jarruketju50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Hopponen Tomi, Jarruketju150. pisteI divisioona, Runkosarja

21.02.2016
Kukko Joona, Team Amerikaarto250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kukko Arttu, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Lintala Jarno, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Hakomäki Mikko, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Pohjola Tony, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy150. pisteI divisioona, Runkosarja
Koitto Timo, FC Paronit100. maaliI divisioona, Runkosarja
Huhtanen Juha-Matti, Masters50. pisteI divisioona, Runkosarja
Harju Jarkko, Masters150. otteluAurinkoliiga
Riippi Jaakko, Masters50. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters100. maaliI divisioona, Runkosarja
Hissa Jukka, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Vanha-Viitakoski Tuomo, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga

14.02.2016
Suortti Roope, Puhvelit150. otteluAurinkoliiga
Kangasmäki Pasi, Jukobox50. maaliI divisioona, Runkosarja
Saaristo Tero, SB Sepänkylä50. pisteII divisioona, Runkosarja
Vrana Armin, SUSI50. pisteII divisioona, Runkosarja
Saarinen Jaakko, SUSI50. pisteII divisioona, Runkosarja
Sorsa Jyrki, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Lassila Heikki, WTF50. maaliII divisioona, Runkosarja
Lassila Heikki, WTF50. otteluAurinkoliiga
Hintikainen Jouni, Kikka 200050. syöttöII divisioona, Runkosarja
Dahl Kim, WTF50. otteluII divisioona, Runkosarja

13.02.2016
Pränny Heikki, Fujitsu100. otteluII divisioona, Runkosarja
Karjala Manu, Fujitsu50. pisteII divisioona, Runkosarja
Hyytinen Niko, Fujitsu150. pisteII divisioona, Runkosarja
Salonen Matti, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Päivike Juha, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Saranpää Jyrki, Huikeat pojat50. pisteII divisioona, Runkosarja
Inkeri Jouni, Jarruketju100. otteluI divisioona, Runkosarja
Aaltonen Kai, Mousetrap50. maaliI divisioona, Runkosarja

07.02.2016
Koivisto Petja, SB Sepänkylä50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Lehto Markus, RR Boys50. pisteII divisioona, Runkosarja
Lähdemäki Jari, SUSI50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Laitinen Jari, SUSI150. otteluAurinkoliiga
Suortti Roope, Puhvelit50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Pesonen Jari, Wasa Devils100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Koivula Hannu, Wasa Devils100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Uusipaikka Joni, WTF50. syöttöII divisioona, Runkosarja

06.02.2016
Pelletier Yannick, Jukobox50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Siljamäki Ville, Masters150. otteluAurinkoliiga
Harjamäki Mika, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja

31.01.2016
Hietamäki Harri, Huikeat pojat50. pisteII divisioona, Runkosarja
Hyytinen Niko, Fujitsu100. maaliII divisioona, Runkosarja
Vainio Jarkko, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga
WTF50. otteluII divisioona, Runkosarja
Yliaho Jani, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Yli-Yrjänäinen Aki, Kenttämestarit50. maaliII divisioona, Runkosarja
Suominen Juha, SUSI50. maaliII divisioona, Runkosarja

24.01.2016
Salo Jaakko, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Syndicate100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate250. maaliSM-sarja, Runkosarja
Ingman Mats, BP Oilers50. maaliI divisioona, Runkosarja
Eklund Mats, FC Paronit150. otteluAurinkoliiga
Nygård Joni, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate350. pisteSM-sarja, Runkosarja
Arpiainen Mikko, Syndicate150. otteluAurinkoliiga
Siffrén Magnus, Juxers150. otteluAurinkoliiga
Elenius Sten, BP Oilers100. otteluAurinkoliiga
Fågelklo Joakim, Juxers100. pisteI divisioona, Runkosarja
Båsk Matias, Juxers150. otteluAurinkoliiga
Tapanainen Aleksi, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Sundsten Ronnie, RR Boys50. otteluII divisioona, Runkosarja

23.01.2016
Similä Arto, Jarruketju200. pisteI divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Heinilä Joni, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Huhtamäki Aron Johan, WTF100. pisteII divisioona, Runkosarja
Suokas Mika, Team Wasa Hifi50. otteluII divisioona, Runkosarja
Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Mäkelä Patrik, MPS50. otteluII divisioona, Runkosarja

16.01.2016
Yliaho Jani, Kikka 2000150. otteluAurinkoliiga
Skägg Martin, TC Kovemit100. otteluAurinkoliiga
Rintamäki Pasi, Team Papukaijat50. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Jani, Team Papukaijat50. otteluI divisioona, Runkosarja
Mannio Ville, Jarruketju100. pisteI divisioona, Runkosarja
Burman Ulf, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Holkkola Juha, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Söderman Kim, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Fågelklo Joakim, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Burman Fredrik, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Myllykangas Mika, Huikeat pojat150. otteluAurinkoliiga

09.01.2016
Mannio Ville, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Jarruketju100. otteluI divisioona, Runkosarja
Jansson Jukka, Jarruketju50. maaliI divisioona, Runkosarja
Havinen Janne, Masters100. pisteI divisioona, Runkosarja
Nurkka Tapio, Vaskiluodon Voima100. otteluAurinkoliiga

19.12.2015
Ohls Fredrik, RR Boys50. otteluII divisioona, Runkosarja
Johansson Tony, RR Boys50. pisteII divisioona, Runkosarja
Vehkaperä Olli, El Toros100. pisteI divisioona, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros300. pisteI divisioona, Runkosarja
Heinilä Joni, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nylund Benny, BP Oilers100. maaliI divisioona, Runkosarja
Heikkinen Jussi, Team Papukaijat50. otteluAurinkoliiga
Berg Janne, Juxers50. syöttöI divisioona, Runkosarja

13.12.2015
Cucinotta Marcello, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Nurmela Toni, Charpaasit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Myllyaho Vesa, Charpaasit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Haglund Jan, MPS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Jolula Harri, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Fredman Ville, SB Sepänkylä50. otteluAurinkoliiga

12.12.2015
Laitalainen Iikka, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Laine Samuli, TMM50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kujanpää Jani, Huikeat pojat50. pisteII divisioona, Runkosarja
Grönbacka Juha, FC Paronit150. otteluAurinkoliiga
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi150. otteluAurinkoliiga
Nyman Conny, Innebandidos50. pisteII divisioona, Runkosarja
Team Papukaijat50. otteluAurinkoliiga
Nurkka Jani, Team Papukaijat100. otteluI divisioona, Runkosarja
Ingman Mats, BP Oilers100. pisteI divisioona, Runkosarja

05.12.2015
Ranne Teemu, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Smedman Mats, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Nabb Markus, Team Papukaijat50. otteluAurinkoliiga
Palmberg Jesse, SUSI50. maaliII divisioona, Runkosarja
Laitinen Jari, SUSI50. otteluII divisioona, Runkosarja
Kujala Mikko, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Huhtamäki Aron Johan, WTF100. otteluAurinkoliiga

28.11.2015
Taivassalo Toni, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Gauffin-Kauste Peter, SB Sepänkylä50. pisteII divisioona, Runkosarja
Kolmonen Rainer, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Pakkanen Jouni, Kenttämestarit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Kuoppamaa Mikko, Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga

14.11.2015
Pelli Mikko, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Lehtola Mikko, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Mukari Pasi, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Snickars Isak, ANX50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Huhtamäki Aron Johan, WTF50. maaliII divisioona, Runkosarja

01.11.2015
Lönn Markus, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Hänninen Jussi, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Auranen Markus, Bandatossut100. otteluAurinkoliiga
Sulkakoski Jukka, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Puska Anssi, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kuusisto Mikko, Team Amerikaarto100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Koitto Timo, FC Paronit150. pisteI divisioona, Runkosarja
Laukkanen Juha, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Ingman Mats, BP Oilers50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Nurkka Jani, Team Papukaijat50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hakala Laura, Team Papukaijat50. otteluAurinkoliiga

25.10.2015
Laitalainen Sami, All Sprait Team200. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lehtimäki Joni, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Kuusisto Mikko, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kuusisto Mikko, Team Amerikaarto200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Erkkilä Timo, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Kangasmäki Pasi, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Forsell Markus, RR Boys50. pisteII divisioona, Runkosarja

24.10.2015
Uusipaikka Joni, WTF100. pisteII divisioona, Runkosarja
Knookala Matti, SB Sepänkylä50. otteluAurinkoliiga
Knookala Antti, SB Sepänkylä50. otteluII divisioona, Runkosarja
Myllyaho Vesa, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga

18.10.2015
Hirvonen Toni, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Kauppinen Ville, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate150. otteluAurinkoliiga
Varhama Lasse, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Backlund Mats, K1750. otteluAurinkoliiga
Leskinen Janne, VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Lintala Pete, SB Sepänkylä50. pisteII divisioona, Runkosarja

17.10.2015
Suomela Petri, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Mattila Marcus, MPS100. otteluAurinkoliiga
Lönn Markus, Wasa Devils200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Haglund Jan, MPS100. maaliII divisioona, Runkosarja
Lehto Markus, RR Boys50. otteluAurinkoliiga
Hyytinen Niko, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Pakkanen Jouni, Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Pakkanen Jouni, Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga
Rytylä Tomi, Jarruketju100. maaliI divisioona, Runkosarja
Hopponen Tomi, Jarruketju50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Guldbrand Stefan, Hirviporukka50. otteluAurinkoliiga
Aaltonen Kai, Mousetrap50. pisteI divisioona, Runkosarja
Suontausta Arttu, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Mäkynen Petteri, El Toros50. otteluAurinkoliiga

10.10.2015
Similä Sakari, FC Paronit150. otteluAurinkoliiga
Reinikainen Ossi, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Puska Anssi, Puhvelit50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Nylund Benny, BP Oilers150. pisteI divisioona, Runkosarja
Kleimola Teemu, Syndicate100. syöttöSM-sarja, Runkosarja

04.10.2015
Lintala Kimmo, All Sprait Team100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros150. maaliI divisioona, Runkosarja
Nyman Lucas, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Viljamaa Elias, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Kleimola Teemu, Syndicate200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Huhta Juhani, Charpaasit100. pisteII divisioona, Runkosarja
Haglund Jan, MPS150. pisteII divisioona, Runkosarja

11.04.2015
Rintamäki Markus, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga
Mäki-Jokela Petteri, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Lassila Heikki, WTF50. pisteII divisioona, Runkosarja

22.03.2015
Suomela Petri, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Lappalainen Mikko, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Kukko Joona, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit
Niemi Jorma, Syndicate50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit
Yliaho Jani, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Välivainio Mikko, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja

21.03.2015
Hyytinen Toni, Fujitsu50. pisteII divisioona, Runkosarja
Heinonen Marko, Mousetrap150. otteluAurinkoliiga
Heininen Lasse, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Myllykangas Kai, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Äijälä Timo, SBS Lightning50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hagelberg Teemu, FC Paronit100. pisteI divisioona, Runkosarja
Eklund Mats, FC Paronit50. maaliI divisioona, Runkosarja

15.03.2015
Laitalainen Sami, All Sprait Team200. otteluAurinkoliiga
Karlström Nico, FBT Fyrry50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hermans Jan, BP Oilers50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
BP Oilers150. otteluAurinkoliiga
Lehtimäki Joni, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kauppinen Ville, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Erkkilä Timo, Team Amerikaarto50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Hurin Sami, Team ZERO50. otteluAurinkoliiga

08.03.2015
Uusipaikka Joni, WTF50. maaliII divisioona, Runkosarja
Strömblad Ari, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Salo Juho, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga
Pesonen Tomi, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Latva-Rasku Kari, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Kolmonen Tomi, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Hyytinen Niko, Fujitsu100. pisteII divisioona, Runkosarja
Hakala Juha, Hirviporukka100. otteluAurinkoliiga

07.03.2015
Lehtinen Mika, Mousetrap150. otteluAurinkoliiga
SUSI100. otteluAurinkoliiga
Kohvakka Jouni, SUSI100. otteluAurinkoliiga
Pelletier Yannick, Jukobox100. pisteI divisioona, Runkosarja
Pelletier Yannick, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Alexandersson Tomas, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja

22.02.2015
Niemelä Ville, Jarruketju50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Krook Kenneth, Team Papukaijat100. otteluI divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Peräkorpi Janne, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Nilsson Mattias, Juxers100. pisteI divisioona, Runkosarja
Juxers150. otteluAurinkoliiga
Gustafsson Jan, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kleimola Teemu, Syndicate100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Salonen Matti, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Mäki Tero, Vaskiluodon Voima100. otteluAurinkoliiga

21.02.2015
Skägg Martin, SBS Lightning50. pisteI divisioona, Runkosarja
Nurkka Timo, SBS Lightning50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Pitkänen Ville, Primo Finland50. otteluI divisioona, Runkosarja
Grönbacka Juha, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Björklund Sebastian, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja

08.02.2015
Pesonen Jari, Wasa Devils100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kukko Janne, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja

07.02.2015
Laiho Jani, Team Papukaijat50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Rajaniemi Tomi, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lintala Jesse, Bestis Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Aalto Janne, Team ZERO50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kolmonen Rainer, Kikka 2000100. pisteII divisioona, Runkosarja
Mäkisalo Mika, Mousetrap50. maaliII divisioona, Runkosarja

01.02.2015
Kåll Anders, BP Oilers50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kuusisto Mikko, Team Amerikaarto100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Ingman Mats, BP Oilers50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Jansson Tero, All Sprait Team50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Jansson Tero, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga

24.01.2015
Nilsson Mattias, Juxers150. otteluAurinkoliiga
Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hietamäki Jukka, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Gröndahl Iiro, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Eerola Panu, Suvilahti Sport Academy50. pisteI divisioona, Runkosarja
Similä Arto, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Mannio Ville, Jarruketju50. maaliI divisioona, Runkosarja
Fors Jorko, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi100. pisteII divisioona, Runkosarja
Tiira Kimmo, Fujitsu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Pränny Heikki, Fujitsu150. otteluAurinkoliiga

18.01.2015
Erkkilä Timo, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Varsanpää Heikki, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Stinson Petteri, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Lehtimäki Joni, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Bäck Daniel, Bestis Team50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Bäck Daniel, Bestis Team100. otteluAurinkoliiga
Vehkaperä Olli, El Toros50. maaliI divisioona, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros250. pisteI divisioona, Runkosarja

17.01.2015
Kivistö Jouni, MPS100. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, All Sprait Team450. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kargus Gustav, BP Oilers50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hermans Jan, BP Oilers50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hermans Jan, BP Oilers100. otteluAurinkoliiga
Haavisto Jani, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Litmanen Ville, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Litmanen Olli, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Kurki Mikko, Jukobox50. maaliI divisioona, Runkosarja
Rintalahti Mikko, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Rinta-Nikkola Kimmo, Primo Finland100. otteluAurinkoliiga
Ranne Teemu, FC Paronit50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Koitto Timo, FC Paronit50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Karkia Lassi, Primo Finland50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hautaviita Mika, FC Paronit150. pisteI divisioona, Runkosarja

13.01.2015
Vehkaperä Olli, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Huhta Juhani, Charpaasit50. otteluI divisioona, Runkosarja

11.01.2015
Ketolainen Tomi, Team ZERO100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate300. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Yli-Yrjänäinen Aki, Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Lepistö Tomas, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga

10.01.2015
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. pisteII divisioona, Runkosarja
Pränny Heikki, Fujitsu50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Mannila Jukka, Team ZERO50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Aalto Janne, Team ZERO50. otteluAurinkoliiga

04.01.2015
Kjellman Andreas, MPS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Similä Arto, Jarruketju100. maaliI divisioona, Runkosarja
Hakko Tomi, SBS Lightning50. pisteI divisioona, Runkosarja
Ahokas Ari, SUSI100. otteluAurinkoliiga
Laiho Jani, Team Papukaijat50. otteluI divisioona, Runkosarja

03.01.2015
Ranne Teemu, FC Paronit100. pisteI divisioona, Runkosarja
Uimonen Petri, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Koivula Hannu, Wasa Devils50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Bestis Team150. otteluAurinkoliiga
Båsk Matias, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros100. syöttöI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Reinilä Joonas, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Lehtonen Jarno, FBT Fyrry50. otteluAurinkoliiga

14.12.2014
Jukobox50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kinnunen Ville, Lepatiittos^250. otteluAurinkoliiga
Mäkitalo Lassi, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
VHUS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Ström Tony, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Jansson Jukka, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Nessler Magnus, WTF50. otteluAurinkoliiga

07.12.2014
Lintala Kimmo, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hintikainen Jouni, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Hintikainen Jouni, Kikka 2000150. otteluAurinkoliiga
Wägar Patrik, Team Papukaijat200. pisteI divisioona, Runkosarja
Lybeck Mikko, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Karkia Lassi, Primo Finland50. otteluI divisioona, Runkosarja
Puska Toni, Masters150. pisteI divisioona, Runkosarja
Petäjävirta Ville, Masters50. otteluAurinkoliiga
Koski Mika, Masters50. maaliI divisioona, Runkosarja

23.11.2014
Mäkisalo Janne, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Huhtamäki Aron Johan, WTF50. otteluII divisioona, Runkosarja
Airitsalo Pentti, Team Wasa Hifi50. otteluII divisioona, Runkosarja
Holopainen Teemu, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Rönn Juha, Jarruketju50. maaliI divisioona, Runkosarja
Inkeri Jouni, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hopponen Tomi, Jarruketju100. pisteI divisioona, Runkosarja
Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Viljamaa Elias, Syndicate50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Viljamaa Elias, Syndicate100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Keskikuru Jarkko, Syndicate150. otteluAurinkoliiga
Wasa Devils200. otteluAurinkoliiga
Mäki-Jokela Petteri, Team Amerikaarto100. pisteSM-sarja, Runkosarja

08.11.2014
Perälä Ville, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Yli-Yrjänäinen Aki, Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga
Mäki Jani, Mousetrap50. pisteII divisioona, Runkosarja
Svenns Jonas, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pelletier Yannick, Jukobox50. maaliI divisioona, Runkosarja
Kallinki Toni, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Fågelklo Joakim, Juxers50. maaliI divisioona, Runkosarja
Lepistö Tomas, Mousetrap50. pisteII divisioona, Runkosarja
Alaviitala Peter, RR Boys50. otteluAurinkoliiga

02.11.2014
Vehkala Jarmo, Team ZERO50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Team ZERO50. otteluAurinkoliiga
Team Moramasa100. otteluAurinkoliiga

01.11.2014
Kivioja Jarno, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate200. maaliSM-sarja, Runkosarja
Elenius Sten, BP Oilers50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Åkerfelt Aki, All Sprait Team250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kukko Arttu, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Välivainio Mikko, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Laiho Jani, Team Papukaijat100. pisteI divisioona, Runkosarja
Kilpiö Raimo, Team Papukaijat50. otteluI divisioona, Runkosarja
Helinko Antti, Lepatiittos^250. otteluAurinkoliiga

26.10.2014
Leskinen Janne, VHUS100. otteluAurinkoliiga
Kyntäjä Timo, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Lehtinen Mika, Mousetrap50. pisteII divisioona, Runkosarja

25.10.2014
Laitalainen Ilmo, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy100. pisteI divisioona, Runkosarja
Backman Henry, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Ketolainen Tomi, Team ZERO150. otteluAurinkoliiga
Jokinen Markus, Team ZERO50. otteluAurinkoliiga
Mäkinen Reima, FC Paronit50. maaliI divisioona, Runkosarja

19.10.2014
Bäck Daniel, Bestis Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja

18.10.2014
Nyman Conny, Innebandidos50. otteluAurinkoliiga
Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Haarala Juha-Pekka, Suvilahti Sport Academy150. otteluAurinkoliiga
MPS100. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters150. otteluAurinkoliiga
Heikkinen Jussi, Team Papukaijat50. pisteI divisioona, Runkosarja
Töyli Taneli, Lepatiittos^250. pisteI divisioona, Runkosarja

05.10.2014
Tammisto Juha, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Tammisto Juha, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Kukko Joona, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Erkkilä Timo, Team Amerikaarto100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Korpi Risto, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Karjala Manu, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Uusipaikka Joni, WTF50. pisteII divisioona, Runkosarja
Latva-Rasku Kari, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga

04.10.2014
Karhu Petri, El Toros200. pisteI divisioona, Runkosarja
Kukko Timo, Lepatiittos^250. pisteI divisioona, Runkosarja
Jukobox200. otteluAurinkoliiga
Ranne Teemu, FC Paronit50. maaliI divisioona, Runkosarja
Eklund Mats, FC Paronit100. pisteI divisioona, Runkosarja
Similä Arto, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Koivuranta Toni, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Kivistö Jouni, MPS50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Kivistö Jouni, MPS50. maaliI divisioona, Runkosarja
Kivistö Jouni, MPS100. pisteI divisioona, Runkosarja
Äijälä Timo, SBS Lightning50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nurkka Timo, SBS Lightning100. pisteI divisioona, Runkosarja
Nordberg Thomas, SUSI100. pisteI divisioona, Runkosarja

28.09.2014
Karppinen Toni, All Sprait Team150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jauhoniemi Jani, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Suortti Roope, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Mäkitalo Lassi, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hakanen Teuvo, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ingman Mats, BP Oilers150. otteluAurinkoliiga

27.09.2014
Hyytinen Niko, Fujitsu50. maaliII divisioona, Runkosarja

21.09.2014
Suomela Petri, Puhvelit50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Antila Henri, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jukka-Pekka, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, All Sprait Team250. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Vainionpää Jarkko, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Puisto Jani, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kikka 2000150. otteluAurinkoliiga
Collan Kim, RR Boys100. pisteII divisioona, Runkosarja
Nylund Benny, BP Oilers100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Skägg Martin, SBS Lightning50. otteluI divisioona, Runkosarja
Mäkelä Patrik, MPS50. pisteI divisioona, Runkosarja

20.09.2014
Kurki Mikko, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja
Huhta Juhani, Charpaasit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Similä Arto, Jarruketju150. pisteI divisioona, Runkosarja
Primo Finland50. otteluI divisioona, Runkosarja
Saari Tero, Masters150. otteluAurinkoliiga
Harju Jarkko, Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja
Mäkinen Reima, FC Paronit100. pisteI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros150. maaliI divisioona, Runkosarja
FC Paronit150. otteluAurinkoliiga
Ahonen Vesa, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Äijälä Timo, SBS Lightning100. otteluAurinkoliiga
Nurkka Timo, SBS Lightning50. maaliI divisioona, Runkosarja
Blomster Mika, Adonis50. otteluAurinkoliiga

10.05.2014
Nyström Rasmus, All Sprait Team50. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, All Sprait Team150. pisteSM-sarja, Pudotuspelit

04.05.2014
Hämäläinen Timo, Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga
Snickars Isak, Solf Sharks100. pisteII divisioona, Runkosarja
Koskela Markku, SUSI-4050. pisteII divisioona, Runkosarja
Pelkonen Olli, TMM50. otteluAurinkoliiga
Nushi Gemb, Bandatossut50. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit
Rönn Juha, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Nurmi Tero, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Gauffin-Kauste Totte, SB Defend50. maaliI divisioona, Runkosarja
Perttunen Timo, Lepatiittos100. otteluAurinkoliiga
Nieminen Pasi, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
Söderman Kim, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Siffrén Magnus, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Lassus Bo, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja

27.04.2014
Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
BP Oilers50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Talvitie Tuomas, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Salo Tero, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Lehtikevari Pasi, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Kangasmäki Pasi, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja
Joensuu Jan-Alex, Paitsio50. maaliI divisioona, Runkosarja
Liljenfeldt Niklas, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Ranta Tommi, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Sorsa Jyrki, Kikka 200050. otteluI divisioona, Runkosarja
Pränny Heikki, Fujitsu100. pisteII divisioona, Runkosarja
Majuri Tuomas, KPO50. pisteII divisioona, Runkosarja
Suominen Juha, SUSI-40100. otteluAurinkoliiga

26.04.2014
Kurki Mikko, Royal Mela50. otteluI divisioona, Runkosarja
Yliaho Jani, Kikka 200050. otteluI divisioona, Runkosarja
Tammilehto Kari, Masters50. otteluAurinkoliiga
Harju Mikko, Masters100. pisteI divisioona, Runkosarja
Nurmela Toni, Charpaasit50. pisteI divisioona, Runkosarja

12.04.2014
Kilpiö Raimo, Team Papukaijat50. pisteI divisioona, Runkosarja
Mousetrap50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kyntäjä Timo, VHUS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Suuronen Mikko, SB Defend50. otteluAurinkoliiga
Inkeri Jouni, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Kukko Joona, Team Amerikaarto100. maaliSM-sarja, Runkosarja

30.03.2014
Rantala Marko, Kikka 2000150. otteluAurinkoliiga
Pesonen Jukka, Kikka 200050. otteluI divisioona, Runkosarja
Fågelklo Joakim, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox150. otteluAurinkoliiga
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy50. maaliI divisioona, Runkosarja
Enholm Tommy, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Yli-Yrjänäinen Aki, Kenttämestarit50. pisteII divisioona, Runkosarja

29.03.2014
Hämäläinen Jouko, Primo Finland50. pisteI divisioona, Runkosarja
Viljamaa Elias, Syndicate50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Suomela Mika, Puhvelit50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Mäki-Jokela Petteri, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kukko Joona, Team Amerikaarto200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Gull Stefan, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Finne Teemu, Puhvelit50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Finne Teemu, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja

23.03.2014
Hovinmäki Marko, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga
Ahonen Vesa, FC Paronit100. pisteI divisioona, Runkosarja
Pesonen Jukka, Kikka 200050. pisteI divisioona, Runkosarja
Juppo Pasi, Kikka 200050. otteluI divisioona, Runkosarja
Mäntymaa Hannu, VHUS50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kontturi Pekka, Lepatiittos100. maaliI divisioona, Runkosarja
Kivikoski Jussi, Lepatiittos100. otteluAurinkoliiga
Royal Mela50. otteluI divisioona, Runkosarja
Siljamäki Ville, Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja
Salmi Jarno, MPS50. otteluAurinkoliiga
Huhtanen Juha-Matti, Masters50. otteluAurinkoliiga
Gustafsson Jan, El Toros100. otteluAurinkoliiga
Mäkelä Kristian, MPS50. otteluAurinkoliiga

22.03.2014
Åkerfelt Aki, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga
Kukko Janne, SBS Lightning100. otteluAurinkoliiga
Lyly Janne, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Backman Thomas, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Nyström Rasmus, All Sprait Team50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, All Sprait Team400. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate150. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, All Sprait Team200. maaliSM-sarja, Runkosarja
Furu Mikael, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga
Cucinotta Marcello, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hurin Sami, Team ZERO50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hopponen Tomi, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja

08.03.2014
Suomela Mika, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Antila Henri, Puhvelit50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rajaniemi Mika, Wasa Devils100. otteluSM-sarja, Runkosarja

23.02.2014
Talvitie Tommi, All Sprait Team150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Blankenship Jani, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laitinen Aaku, TMM50. otteluAurinkoliiga
Kukko Joona, Team Amerikaarto100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Seppelin Hans, Charpaasit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Palomäki Jari, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Katajamäki Markus, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga

16.02.2014
Söderholm Joakim, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Asko, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Lintala Jesse, Bestis Team50. pisteI divisioona, Runkosarja
Backholm Markus, Bestis Team50. otteluI divisioona, Runkosarja
WTF50. otteluAurinkoliiga
Hakala Juha, Hirviporukka50. otteluII divisioona, Runkosarja
Näreaho Rauno, SUSI-4050. pisteII divisioona, Runkosarja
Kenttämestarit50. otteluAurinkoliiga

09.02.2014
Myntti Juha, Team Amerikaarto50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kukko Arttu, Team Amerikaarto150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Söderman Lukas, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, Team ZERO200. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kattilakoski Samy, Team ZERO50. otteluAurinkoliiga
Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja

08.02.2014
SB Defend50. otteluAurinkoliiga
Gauffin-Kauste Peter, SB Defend50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hietamäki Harri, Lepatiittos50. pisteI divisioona, Runkosarja
Snickars Isak, Solf Sharks50. maaliII divisioona, Runkosarja

26.01.2014
Pesonen Jari, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Knuutti Juha, Wasa Devils100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Knuuttila Marko, Mousetrap150. otteluAurinkoliiga
Grönbacka Juha, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Saari Tero, Masters50. pisteI divisioona, Runkosarja

25.01.2014
Raitila Raimo, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Haapajoki Jan-Erik, Charpaasit150. otteluAurinkoliiga
Bragge Anssi, Charpaasit100. otteluAurinkoliiga
Tapanainen Mikael, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga

12.01.2014
Koivuniemi Jarno, All Sprait Team50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Mäkelä Kristian, MPS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Vehkala Jarmo, Team ZERO50. otteluAurinkoliiga
Havinen Janne, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Havinen Janne, Motors100. otteluAurinkoliiga
Adonis50. otteluAurinkoliiga
Palmberg Jesse, SUSI-4050. pisteII divisioona, Runkosarja
Laurila Kari, SUSI-4050. otteluAurinkoliiga
Stagnäs Max, Fujitsu100. otteluAurinkoliiga

05.01.2014
Gauffin-Kauste Totte, SB Defend50. otteluAurinkoliiga
Rytylä Tomi, Jarruketju150. pisteI divisioona, Runkosarja
Forsberg Jens, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Niemelä Jari, TMM50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Sami, All Sprait Team300. pisteSM-sarja, Runkosarja
Karvonen Janne, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Pelletier Yannick, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja
Dahl Andrej, RR Boys50. otteluAurinkoliiga

15.12.2013
Haapajoki Jan-Erik, Charpaasit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Similä Sakari, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Lindgren John, Mousetrap150. otteluAurinkoliiga

14.12.2013
Peltoniemi Antti, Royal Mela50. pisteI divisioona, Runkosarja
Alexandersson Tomas, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Mannio Ville, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Suortti Roope, Puhvelit100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Huhtamäki Jussi, Puhvelit50. otteluSM-sarja, Runkosarja

08.12.2013
Pesonen Jari, Wasa Devils150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Norrgård Jesper, BP Oilers50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hermans Jan, BP Oilers100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, All Sprait Team150. maaliSM-sarja, Runkosarja
Vuorinen Juha, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Majaniemi Hannu, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Laitinen Jari, Charpaasit50. otteluI divisioona, Runkosarja

17.11.2013
Myntti Juha, Team Amerikaarto100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lönn Markus, Wasa Devils100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Cederlöf Ari, SUSI-40100. pisteII divisioona, Runkosarja
Harjamäki Mika, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Suominen Juha, SUSI-4050. pisteII divisioona, Runkosarja
Cederlöf Ari, SUSI-4050. otteluII divisioona, Runkosarja

03.11.2013
Rasku Teppo, TMM50. otteluAurinkoliiga
Laine Samuli, TMM50. otteluAurinkoliiga
Saari Tero, Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja
Joensuu Jan-Alex, Paitsio50. pisteI divisioona, Runkosarja
Puska Toni, Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nilsson Mattias, Juxers50. maaliI divisioona, Runkosarja
Laiho Jani, Team Papukaijat50. maaliI divisioona, Runkosarja
Collan Kim, RR Boys50. pisteI divisioona, Runkosarja

20.10.2013
Lintala Jesse, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga

19.10.2013
Kuusisto Timo, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Heinonen Seppo, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kikka 200050. otteluI divisioona, Runkosarja
Juppo Pasi, Kikka 200050. pisteI divisioona, Runkosarja
Hintikainen Jouni, Kikka 200050. otteluI divisioona, Runkosarja
Huhtamäki Mikko, Royal Mela50. otteluAurinkoliiga
Lepatiittos50. otteluAurinkoliiga

13.10.2013
Vainionpää Jarkko, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Saaristo Tero, Team ZERO300. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koivisto Petja, Syndicate150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koski Mika, Masters50. pisteI divisioona, Runkosarja
Finne Tero, SB Defend100. otteluAurinkoliiga
Masters150. otteluAurinkoliiga
Koitto Timo, FC Paronit150. otteluAurinkoliiga

12.10.2013
Similä Arto, Jarruketju50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Hakala Sami, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Haavisto Jani, Nuuskamuikkuset50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Lehtola Mikko, VHUS50. otteluAurinkoliiga
Tornikoski Tapani, Fujitsu50. pisteII divisioona, Runkosarja
Krook Kenneth, Team Papukaijat50. syöttöI divisioona, Runkosarja

06.10.2013
Åkerfelt Aki, All Sprait Team100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Saanio Janne, Lepatiittos50. otteluAurinkoliiga

29.09.2013
Mäkitalo Lassi, Syndicate100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kauppinen Ville, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Syndicate150. otteluAurinkoliiga
Nordling Mats, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Kalander Mathias, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, Team ZERO100. otteluAurinkoliiga

28.09.2013
Seppelin Hans, Charpaasit50. maaliI divisioona, Runkosarja
Sepänmäki Petri, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Niemelä Ville, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga

22.09.2013
Väätänen Timo, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Vuorinen Sami, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Skogman Jani, Team Papukaijat100. otteluAurinkoliiga
Okkonen Jari, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga

15.09.2013
Kukko Joona, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Erkkilä Timo, Team Amerikaarto50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Siljamäki Ville, Masters50. pisteI divisioona, Runkosarja
Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja
Leskinen Juha, VHUS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Wägar Patrik, FC Paronit100. otteluI divisioona, Runkosarja
Koitto Timo, FC Paronit100. pisteI divisioona, Runkosarja
Hagelberg Teemu, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Fågelklo Joakim, Juxers50. otteluAurinkoliiga

14.09.2013
Gröndahl Turo, Suvilahti Sport Academy100. otteluAurinkoliiga
Similä Arto, Jarruketju100. pisteI divisioona, Runkosarja
Kleimola Teemu, Syndicate150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hermans Jan, BP Oilers50. maaliSM-sarja, Runkosarja

13.04.2013
Saaristo Tero, SUSI50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit
Saarinen Jaakko, SUSI50. otteluAurinkoliiga

07.04.2013
Auranen Markus, B-jun50. maaliII divisioona, Runkosarja
Cederlöf Ari, SUSI-4050. syöttöII divisioona, Runkosarja
Rajala Klaus, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Kolmonen Rainer, Kikka 200050. maaliII divisioona, Runkosarja
Rantasalo Petri, Suvilahti Sport Academy150. pisteII divisioona, Runkosarja
Forsgren Dennis, WTF50. otteluAurinkoliiga
Eerola Panu, Suvilahti Sport Academy50. pisteII divisioona, Runkosarja
Päivike Juha, VHUS50. otteluAurinkoliiga

06.04.2013
Eklund Mats, FC Paronit50. syöttöI divisioona, Runkosarja

24.03.2013
Nyström Rasmus, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, SUSI350. pisteSM-sarja, Runkosarja
All Sprait Team50. otteluAurinkoliiga
Myntti Juha, Team Amerikaarto50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Suortti Roope, Puhvelit50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Burman Fredrik, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Berg Janne, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Ingman Mats, BP Oilers50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Mäntylä Mikael, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jari, Jukobox150. otteluAurinkoliiga
Alexandersson Jonas, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Mäkisalo Janne, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Jukkanen Mikko, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja
Jokela Jaakko, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja

23.03.2013
Mäkinen Reima, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Suomalainen Timo, FC Kippis50. maaliI divisioona, Runkosarja
FC Kippis150. otteluAurinkoliiga
Niemelä Ville, Jarruketju100. pisteI divisioona, Runkosarja
Laitala Kai, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja

17.03.2013
Rönnqvist Johan, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Mäki-Jokela Petteri, Team Amerikaarto50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Bestis Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lammi Pasi, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Skog Mattias, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Salimäki Juha, TMM50. otteluAurinkoliiga
Roimela Pasi, Adonis100. otteluAurinkoliiga
Nylund Benny, BP Oilers50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kukko Joona, Team Amerikaarto150. pisteSM-sarja, Runkosarja

16.03.2013
Saarinen Jaakko, SUSI50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Puska Anssi, SUSI100. otteluAurinkoliiga
Kurki Mikko, Royal Mela100. otteluAurinkoliiga
Heikinkangas Eero, Royal Mela50. otteluI divisioona, Runkosarja
Wägar Patrik, FC Kippis150. otteluAurinkoliiga
Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Finne Tero, SB Defend50. otteluI divisioona, Runkosarja
Finne Tero, SB Defend100. maaliI divisioona, Runkosarja
Eklund Mats, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja

10.03.2013
Havinen Janne, Motors50. syöttöI divisioona, Runkosarja

03.03.2013
Koskela Tero, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Koivuniemi Jarno, All Sprait Team100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jurvonen Esa, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Cucinotta Marcello, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Haavisto Jani, Vaasa All-Backs100. pisteII divisioona, Runkosarja

02.03.2013
Rantala Marko, Kikka 200050. otteluII divisioona, Runkosarja
Lähdemäki Jari, SUSI-4050. pisteII divisioona, Runkosarja
Lintala Pete, SB Defend50. otteluI divisioona, Runkosarja
Heikinkangas Eero, Royal Mela100. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Jouko, Primo Finland100. otteluAurinkoliiga
Charpaasit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Puska Toni, Masters50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Harju Mikko, Masters50. otteluI divisioona, Runkosarja

23.02.2013
Puhvelit150. otteluAurinkoliiga
Airitsalo Pentti, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Mousetrap150. otteluAurinkoliiga
Vartiainen Janne, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Kivimäki Sami, FC Kippis100. otteluAurinkoliiga
Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, Motors200. pisteI divisioona, Runkosarja
Wägar Patrik, FC Kippis100. syöttöI divisioona, Runkosarja
Krook Kenneth, FC Kippis200. pisteI divisioona, Runkosarja

10.02.2013
Lönn Markus, Wasa Devils150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Norrgård Jesper, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Saari Esko, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Rajaniemi Mika, Wasa Devils50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Rajaniemi Mika, Wasa Devils100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ojala Janne, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, SUSI200. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Koivula Hannu, Wasa Devils100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kukko Arttu, Team Amerikaarto50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Salmela Mikko, SBS Lightning50. otteluAurinkoliiga
Hänninen Jussi, SBS Lightning50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Nurmi Tero, SB Defend100. pisteI divisioona, Runkosarja
Nordberg Thomas, SB Defend50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Totte, SB Defend50. pisteI divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Niki, SB Defend50. otteluI divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Niki, SB Defend50. maaliI divisioona, Runkosarja

02.02.2013
Snickars Isak, Solf Sharks50. pisteII divisioona, Runkosarja
Charpaasit150. otteluAurinkoliiga

27.01.2013
Puska Anssi, SUSI100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koivisto Petja, SUSI50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Yli-Hallila Kai, SBS Lightning100. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Aki, All Sprait Team100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Perttunen Mikael, Lepatiittos100. otteluAurinkoliiga
Lintala Pete, SB Defend50. maaliI divisioona, Runkosarja
Svenns Jonas, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Collan Kim, RR Boys50. otteluII divisioona, Runkosarja

26.01.2013
Vainionpää Jarkko, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Kleimola Teemu, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Arpiainen Mikko, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rytylä Tomi, Jarruketju50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Kinnari Tapani, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Eerola Panu, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Similä Sakari, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Jokela Marko, FC Paronit150. otteluAurinkoliiga
Udelius Tommy, SW Team50. otteluAurinkoliiga
Rasku Teppo, TMM50. maaliI divisioona, Runkosarja
Laine Samuli, TMM50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hjerpe Marko, TMM100. maaliI divisioona, Runkosarja
Rönn Juha, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Alaharju Mika, SB Habanero50. pisteI divisioona, Runkosarja
Mäenpää Mika, Jukobox50. pisteI divisioona, Runkosarja

13.01.2013
Knuutti Juha, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Ranne Teemu, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kivilinna Erkki, FC Kippis50. otteluAurinkoliiga
Iitola Antti-Pekka, FC Kippis100. otteluAurinkoliiga
Vuorenmaa Jouni, Wasa Devils100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Järvinen Joni, Royal Mela50. otteluAurinkoliiga

06.01.2013
Leskinen Janne, VHUS50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Kolmonen Rainer, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga
Grönbacka Sami, Naked Torpedos50. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Arto, El Toros200. pisteI divisioona, Runkosarja
Havinen Jouni, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja

16.12.2012
Stagnäs Kaj, SB Defend50. otteluI divisioona, Runkosarja
Harju Mikko, Masters50. maaliI divisioona, Runkosarja
Finne Tero, SB Defend150. pisteI divisioona, Runkosarja
Pitkänen Ville, Primo Finland50. pisteI divisioona, Runkosarja
Karkia Lassi, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Koski Mika, Masters50. otteluAurinkoliiga
Saario Niko, SW Team50. otteluAurinkoliiga
Haavisto Tomi, Vaasa All-Backs50. otteluAurinkoliiga

02.12.2012
Heinonen Seppo, Motors50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kankkonen Sami, Primo Finland100. otteluAurinkoliiga

25.11.2012
Ketolainen Tomi, Team ZERO50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Finne Teemu, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, SUSI100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, SUSI300. pisteSM-sarja, Runkosarja
Pitkänen Ville, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Hjerpe Marko, TMM150. pisteI divisioona, Runkosarja

17.11.2012
Tapanainen Aleksi, Suvilahti Sport Academy50. otteluII divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Vehkaperä Olli, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja
Roimela Pasi, Adonis50. otteluI divisioona, Runkosarja

11.11.2012
Laitalainen Sami, All Sprait Team100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Hopponen Tomi, SBS Lightning50. otteluAurinkoliiga
Mäntymaa Hannu, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Ohls Fredrik, RR Boys50. pisteII divisioona, Runkosarja
Mäkisalo Mika, Mousetrap50. pisteI divisioona, Runkosarja
Muotio Jyrki, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Storås Tommy, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Peltoniemi Antti, Royal Mela50. otteluAurinkoliiga

10.11.2012
Havinen Jouni, Motors100. otteluAurinkoliiga
Rytylä Tomi, Jarruketju100. pisteI divisioona, Runkosarja
Koivisto Tomi, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Knuuttila Marko, Mousetrap50. otteluI divisioona, Runkosarja
Häggblom Ville, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga

04.11.2012
Varsanpää Heikki, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Kukko Arttu, Team Amerikaarto100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ohls Fredrik, RR Boys50. otteluAurinkoliiga
Hautamäki Pekka, RR Boys50. otteluAurinkoliiga
Kivistö Jouni, MPS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Juselius Tom, MPS50. otteluAurinkoliiga
Mäkinen Reima, FC Paronit50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Korhonen Sami, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Arto, El Toros100. otteluAurinkoliiga
Karhu Petri, El Toros100. otteluAurinkoliiga
Rajaniemi Tomi, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja

21.10.2012
Haavisto Jani, Vaasa All-Backs50. maaliII divisioona, Runkosarja
Meriruoho Juha, Royal Mela100. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters100. pisteI divisioona, Runkosarja
Myllykangas Kai, Suvilahti Sport Academy50. otteluII divisioona, Runkosarja
Nordberg Thomas, SB Defend100. otteluAurinkoliiga
Metsi Joonas, SB Habanero50. pisteI divisioona, Runkosarja
Nordberg Thomas, SB Defend50. otteluI divisioona, Runkosarja

20.10.2012
Taivassalo Toni, Royal Mela50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pylkkä Mika, Naked Torpedos50. otteluAurinkoliiga
Similä Arto, Jarruketju50. maaliI divisioona, Runkosarja

14.10.2012
Koivisto Petja, SUSI100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kargus Gustav, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Arto, El Toros100. maaliI divisioona, Runkosarja
Jokela Jaakko, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja
Jokela Jaakko, El Toros100. otteluAurinkoliiga
Juppo Pasi, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Hintikainen Jouni, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Jolula Harri, VHUS100. otteluAurinkoliiga
Haarala Lassi, FC Kippis50. syöttöI divisioona, Runkosarja

07.10.2012
Haarala Lassi, FC Kippis50. otteluI divisioona, Runkosarja
Ahonen Vesa, FC Paronit50. maaliI divisioona, Runkosarja
Suomela Mika, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Haakana Teppo, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga

30.09.2012
Niemi Jorma, Syndicate100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate150. maaliSM-sarja, Runkosarja
Huhtamäki Jussi, Puhvelit150. otteluAurinkoliiga
Antila Henri, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Myntti Juha, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Kukko Arttu, Team Amerikaarto50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Forsberg Jens, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Arpiainen Mikko, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Rajaniemi Mika, Wasa Devils50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kuusisto Mikko, Team Amerikaarto150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Töyli Taneli, Lepatiittos100. otteluAurinkoliiga
Sormunen Jani, Wasa Devils50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy100. pisteII divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy150. otteluAurinkoliiga
Hietamäki Harri, Lepatiittos100. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, SUSI250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koivisto Petja, SUSI50. maaliSM-sarja, Runkosarja

29.09.2012
Pesonen Jukka, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Lindgren John, Mousetrap50. pisteI divisioona, Runkosarja
Järvinen Joni, Royal Mela50. pisteI divisioona, Runkosarja
Virtanen Veijo, Charpaasit100. otteluAurinkoliiga

23.09.2012
Furu Mikael, All Sprait Team350. pisteSM-sarja, Runkosarja
Suortti Roope, Puhvelit50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hietamäki Harri, Lepatiittos50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Bergman Jesper, Lepatiittos50. otteluAurinkoliiga
Sormunen Jani, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lindegård Joni, Team ZERO50. otteluAurinkoliiga

22.09.2012
Krook Kenneth, FC Kippis150. maaliI divisioona, Runkosarja
Kivimäki Sami, FC Kippis50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Takkula Tony, Team Papukaijat50. otteluAurinkoliiga

07.06.2012
Rintamäki Antero, SBS Lightning50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hjerpe Marko, Team Moramasa50. syöttöI divisioona, Runkosarja

19.05.2012
Kukko Timo, Lepatiittos150. otteluAurinkoliiga
Hakomäki Mikko, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Talvitie Tommi, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit
Niemi Jorma, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga

03.05.2012
Vehkaperä Olli, El Toros100. otteluAurinkoliiga

28.04.2012
Kukko Timo, Lepatiittos50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit
Åkerfelt Aki, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit
Nabb Jani, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Manner Sami, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga

22.04.2012
Holkkola Harri, Boneheads50. maaliII divisioona, Runkosarja
Pihlaja Petri, Kikka 200050. otteluI divisioona, Runkosarja
Hietala Mika, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Lassila Pasi, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga

21.04.2012
Viljamaa Elias, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hopponen Tomi, SBS Lightning50. maaliI divisioona, Runkosarja
Penalty Box Old Boys50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nylund Benny, BP Oilers50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Kukko Janne, Penalty Box Old Boys50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Laitala Kai, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Koivusaari Jouni, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Ruutiainen Jyrki, Motors50. maaliI divisioona, Runkosarja
Kaivolahti Sami, Motors50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kolmonen Tomi, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Hintikainen Jouni, Kikka 200050. pisteI divisioona, Runkosarja
Willför Anders, Team Wasa Hifi50. pisteI divisioona, Runkosarja
Stagnäs Max, Team Wasa Hifi50. pisteI divisioona, Runkosarja
Isokangas Aku, Royal Mela100. otteluAurinkoliiga
Berg Janne, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Haarala Lassi, FC Kippis100. pisteI divisioona, Runkosarja

15.04.2012
Virta Miikka, Stroke50. otteluAurinkoliiga
Forsgård Mats, Stroke50. otteluAurinkoliiga
Hautaviita Mika, Suvilahti Sport Academy50. syöttöI divisioona, Runkosarja
SBS Lightning50. otteluAurinkoliiga
Hänninen Jussi, SBS Lightning50. otteluI divisioona, Runkosarja
Andersson Jimmy, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Vuorinen Sami, Motors100. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hämäläinen Jouko, Syndicate50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Wasa Devils100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Sormunen Jani, Wasa Devils100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rönnqvist Johan, Kenttämestarit50. otteluII divisioona, Runkosarja

14.04.2012
Nyman Conny, BP Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Heinonen Marko, Mousetrap50. pisteI divisioona, Runkosarja
Saaristo Tero, SUSI150. maaliSM-sarja, Runkosarja
Vuorenmaa Jouni, Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Koivuniemi Jarno, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Ritola Jari, Jukobox50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kallinki Toni, Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja

08.04.2012
Åkerfelt Aki, All Sprait Team200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laitalainen Sami, All Sprait Team250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Glader Tuukka, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Ritola Jukka, Jukobox100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Porttila Mika, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Hautaviita Mika, Suvilahti Sport Academy50. otteluI divisioona, Runkosarja
Sormunen Jani, Wasa Devils50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lähdemäki Jari, SUSI100. otteluAurinkoliiga

07.04.2012
Kuusisto Timo, Motors100. otteluAurinkoliiga
Heinonen Seppo, Motors100. otteluAurinkoliiga
Meriruoho Juha, Royal Mela50. otteluI divisioona, Runkosarja
Haarala Juha-Pekka, FC Kippis50. otteluI divisioona, Runkosarja
Rytylä Tomi, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Innilä Marko, VHUS50. otteluI divisioona, Runkosarja
Bragge Heikki, Charpaasit100. otteluAurinkoliiga

31.03.2012
Taivassalo Toni, Royal Mela50. otteluAurinkoliiga
Niemelä Ville, Jarruketju50. maaliI divisioona, Runkosarja
Stroke50. otteluAurinkoliiga
Grönroos Jonatan, Stroke50. otteluAurinkoliiga

17.03.2012
Kujanpää Jani, Lepatiittos50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Koivula Hannu, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Sariola Toni, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Niemi Jorma, All Sprait Team100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hietikko Sami, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga
Hyytinen Niko, Fujitsu50. pisteII divisioona, Runkosarja

11.03.2012
Puisto Jani, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kleimola Teemu, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Lähdemäki Jari, SUSI50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Keskikuru Jarkko, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. maaliI divisioona, Runkosarja
Kåll Anders, Team Wasa Hifi50. pisteI divisioona, Runkosarja

10.03.2012
Haarala Lassi, FC Kippis100. otteluAurinkoliiga
Burman Ulf, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Nurmela Toni, Charpaasit100. pisteII divisioona, Runkosarja
Pylkkä Mika, Naked Torpedos50. pisteII divisioona, Runkosarja
Grönroos Jonatan, Stroke50. maaliII divisioona, Runkosarja
Suuronen Ilari, SB Defend50. otteluAurinkoliiga
Sepänmäki Petri, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Penalty Box Old Boys100. otteluAurinkoliiga
Innilä Marko, VHUS100. otteluAurinkoliiga

04.03.2012
Mäenpää Arto, El Toros150. pisteI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros150. pisteI divisioona, Runkosarja
Jukkanen Mikko, El Toros100. otteluAurinkoliiga
Ruutiainen Jyrki, Motors50. otteluI divisioona, Runkosarja
Bragge Heikki, Charpaasit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Bragge Anssi, Charpaasit50. otteluII divisioona, Runkosarja

03.03.2012
Lönn Markus, Wasa Devils50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kukko Joona, Team Amerikaarto50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kukko Joona, Team Amerikaarto100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kukko Joona, Team Amerikaarto50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kontturi Pekka, Lepatiittos100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Rytylä Tomi, Jarruketju50. maaliI divisioona, Runkosarja
Jansson Jukka, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Jyrkiäinen Marko, Puhvelit50. pisteSM-sarja, Runkosarja

26.02.2012
Sippola Jarno, Team Papukaijat100. otteluAurinkoliiga
Mäkisalo Janne, Kenttämestarit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Nurkka Timo, SBS Lightning150. otteluAurinkoliiga
Kiikka Kari, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Dahl Kim, WTF50. otteluAurinkoliiga
Alaharju Markku, SB Habanero50. otteluAurinkoliiga

19.02.2012
Kukko Timo, Lepatiittos200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kukko Timo, Lepatiittos100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kujanpää Jani, Lepatiittos50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Suortti Roope, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, Puhvelit150. syöttöSM-sarja, Runkosarja

18.02.2012
Puska Anssi, SUSI50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Rytylä Tomi, Jarruketju150. otteluAurinkoliiga
Niemelä Ville, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja

04.02.2012
VHUS100. otteluAurinkoliiga
Leskinen Juha, VHUS50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hjerpe Marko, Team Moramasa50. otteluAurinkoliiga
Vuorinen Juha, Motors100. otteluAurinkoliiga
Lindgren John, Royal Mela50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, Motors150. pisteI divisioona, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, Motors100. maaliI divisioona, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, Motors50. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Aki, All Sprait Team100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Näreaho Rauno, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Marjamäki Juha, All Sprait Team100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Marjamäki Juha, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga
Jansson Tero, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Furu Mikael, All Sprait Team150. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Furu Mikael, All Sprait Team100. otteluSM-sarja, Runkosarja

15.01.2012
Vainikainen Juha, Team ZERO50. otteluAurinkoliiga
Rokala Sami, Team ZERO50. otteluAurinkoliiga
RR Boys100. otteluAurinkoliiga
Isomäki Harri, Suvilahti Sport Academy50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pesonen Jari, Wasa Devils50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Mäkinen Reima, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga
Manner Sami, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Koivula Hannu, Wasa Devils50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Hagelberg Teemu, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga

17.12.2011
Mannio Ville, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Bragge Anssi, Charpaasit50. maaliII divisioona, Runkosarja
Sompinmäki Mikko, Boneheads50. pisteII divisioona, Runkosarja

04.12.2011
Vuorenmaa Jouni, Wasa Devils50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Vuorenmaa Jouni, Wasa Devils100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lönn Markus, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, Motors50. syöttöI divisioona, Runkosarja
El Toros100. otteluAurinkoliiga
Granlund Ronny, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Murto Jarmo, Team Wasa Hifi50. otteluI divisioona, Runkosarja
Harju Kjell, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga
Haarala Lassi, FC Kippis50. maaliI divisioona, Runkosarja

03.12.2011
Nurmela Toni, Charpaasit50. maaliII divisioona, Runkosarja
Nyman Lucas, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Andersson Sören, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nurkka Tapio, SBS Lightning50. pisteI divisioona, Runkosarja
Tammisto Jami, Team Moramasa50. otteluAurinkoliiga

27.11.2011
Nurkka Jani, SBS Lightning150. otteluAurinkoliiga
Mäntymaa Hannu, VHUS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kivijärvi Vesa-Matti, Penalty Box Old Boys50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nylund Benny, BP Oilers100. otteluAurinkoliiga
Collan Kim, RR Boys100. otteluAurinkoliiga
Erkkilä Timo, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Erkkilä Timo, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Ranne Teemu, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga
Mäki-Jokela Petteri, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Keskikuru Jarkko, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kujanpää Jani, Lepatiittos100. otteluAurinkoliiga
Kontturi Pekka, Lepatiittos50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Rajaniemi Mika, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, Puhvelit250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koukkula Antti, Lepatiittos50. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, SUSI200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, Puhvelit100. maaliSM-sarja, Runkosarja

20.11.2011
Varsanpää Heikki, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Saaristo Tero, SUSI50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lehtimäki Joni, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Kukko Arttu, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jorma, All Sprait Team200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Puska Anssi, SUSI50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Tuomivirta Janne, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga

06.11.2011
Tammisto Kari, Bestis Team100. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Mika, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi100. pisteI divisioona, Runkosarja
Wägar Patrik, FC Kippis150. pisteI divisioona, Runkosarja
Mäenpää Arto, El Toros50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros100. maaliI divisioona, Runkosarja
Hjerpe Marko, Team Moramasa100. pisteI divisioona, Runkosarja
Backman Kim, MPS50. otteluAurinkoliiga
VHUS50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hopponen Tomi, SBS Lightning50. pisteI divisioona, Runkosarja

23.10.2011
Mäkisalo Mika, Kenttämestarit100. otteluAurinkoliiga
Siljamäki Ville, Masters50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Mäkitalo Lassi, Syndicate50. maaliSM-sarja, Runkosarja

22.10.2011
Similä Arto, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Rönn Petri, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Inkeri Jouni, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja

16.10.2011
Karppinen Toni, SW Team100. otteluAurinkoliiga
Suomalainen Timo, FC Kippis50. otteluI divisioona, Runkosarja

15.10.2011
Nurmi Tero, Team Wasa Hifi50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nurmi Tero, Team Wasa Hifi50. maaliI divisioona, Runkosarja
Havinen Janne, Motors50. pisteI divisioona, Runkosarja
Heinonen Marko, Mousetrap50. otteluI divisioona, Runkosarja

08.10.2011
Båsk Matias, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Toikkanen Janne, FC Paronit50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Vuorenmaa Jouni, Wasa Devils50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Pesonen Jari, Wasa Devils100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Huhta Juhani, Charpaasit100. otteluAurinkoliiga
Hytönen Vesa, Boneheads50. pisteII divisioona, Runkosarja
Vaherjoki Ilkka, Hurricanes50. otteluAurinkoliiga

25.09.2011
Kilpiö Raimo, Team Papukaijat100. otteluAurinkoliiga
Nurmela Toni, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Huhta Juhani, Charpaasit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Myntti Juha, Team Amerikaarto50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Bäck Daniel, Bestis Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Pelletier Yannick, Jukobox100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kontturi Pekka, Lepatiittos150. pisteSM-sarja, Runkosarja

24.09.2011
Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kleimola Teemu, Syndicate50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kleimola Teemu, Syndicate100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Suvanto Jere, Team Moramasa50. otteluAurinkoliiga
Nylund Benny, BP Oilers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Ingman Mats, BP Oilers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Rantala Marko, Kikka 200050. otteluI divisioona, Runkosarja
Avantola Jari-Pekka, Motors50. otteluAurinkoliiga
Takamaa Mikko, Runsor Reapers50. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Jukka, FC Kippis100. otteluAurinkoliiga
Suontausta Ville, El Toros50. otteluAurinkoliiga

16.04.2011
Lammi Pasi, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Sami, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit

09.04.2011
Mäenpää Arto, El Toros100. pisteI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros50. otteluI divisioona, Runkosarja
Rytylä Tomi, Jarruketju50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kleimola Teemu, Syndicate50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kivijärvi Vesa-Matti, Penalty Box Old Boys50. maaliI divisioona, Runkosarja
Kivijärvi Vesa-Matti, Penalty Box Old Boys100. pisteI divisioona, Runkosarja
Holkkola Harri, Bullets50. pisteII divisioona, Runkosarja
Huhtamäki Aron Johan, WTF50. pisteII divisioona, Runkosarja
Leskinen Janne, VHUS100. pisteII divisioona, Runkosarja
Holopainen Teemu, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja

03.04.2011
Kukko Arttu, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Lintala Pete, SB Defend100. otteluAurinkoliiga
Collan Kim, RR Boys50. maaliII divisioona, Runkosarja
Väätänen Timo, Motors50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kivijärvi Vesa-Matti, Penalty Box Old Boys50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Knookala Antti, Kenttämestarit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Savolainen Mika, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi50. otteluI divisioona, Runkosarja
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi150. pisteI divisioona, Runkosarja
Suvilahti Sport Academy50. otteluII divisioona, Runkosarja

27.03.2011
Pesonen Jari, Wasa Devils50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kuusisto Mikko, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Sormunen Jani, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Lönn Markus, Wasa Devils100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lönn Markus, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Kuusisto Mikko, Bestis Team50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kuusisto Mikko, Bestis Team100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Vrana Armin, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Ranta Matti, FC Paronit50. maaliI divisioona, Runkosarja

26.03.2011
Vahtera Pasi, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Cederlöf Ari, Team Wasa Hifi50. otteluI divisioona, Runkosarja
Mäkelä Patrik, MPS50. otteluAurinkoliiga
Mäkelä Kristian, MPS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Söderman Jari, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga

20.03.2011
Kankkonen Juha, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Royal Mela50. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Vahtera Timo, Penalty Box Old Boys50. otteluI divisioona, Runkosarja

19.03.2011
Vaasan vankila50. otteluAurinkoliiga
Kuusisto Mikko, Bestis Team50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Mäki-Jokela Petteri, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Myntti Juha, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kukko Joona, Team Amerikaarto50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Marjamäki Juha, All Sprait Team50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Koskela Joni, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, Bestis Team100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Suomalainen Timo, FC Kippis100. otteluAurinkoliiga

13.03.2011
Konster Joni, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Charpaasit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Pyhäjärvi Matias, MPS50. otteluAurinkoliiga
Nordström Markus, MPS50. otteluAurinkoliiga
Lintala Jesse, BT-0850. maaliII divisioona, Runkosarja
Heikkilä Tommi, BT-0850. pisteII divisioona, Runkosarja
Sorsa Jyrki, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga
Gröndahl Turo, Suvilahti Sport Academy50. pisteII divisioona, Runkosarja
Collin Harri, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Eklund Mats, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga
Yli-Hirvelä Teemu, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Niemelä Ville, Jarruketju50. pisteSM-sarja, Runkosarja

12.03.2011
Mäkisalo Janne, Kenttämestarit100. otteluAurinkoliiga
Kaivolahti Sami, Motors50. otteluAurinkoliiga
Pihlaja Petri, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga
Mäkelä Patrik, MPS50. pisteII divisioona, Runkosarja
MPS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Lindroos Erik, MPS50. otteluAurinkoliiga
Rasku Teppo, Team Moramasa50. pisteI divisioona, Runkosarja
Nylund Benny, BP Oilers100. pisteI divisioona, Runkosarja
Rimpilä Simo, Fujitsu50. otteluAurinkoliiga
RR Boys50. otteluII divisioona, Runkosarja

27.02.2011
Laiho Jani, SUSI100. otteluAurinkoliiga
Haapaniemi Martti, All Sprait Team50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Vehkala Jarmo, Team ZERO100. pisteII divisioona, Runkosarja
Haglund Jan, MPS50. syöttöII divisioona, Runkosarja
Heinonen Marko, Mousetrap50. pisteII divisioona, Runkosarja

26.02.2011
BP Oilers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Cederlöf Rami, FC Kippis100. otteluAurinkoliiga
Niemi Jorma, All Sprait Team100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Laitalainen Sami, All Sprait Team150. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kaunismäki Tomi, Vaasan vankila50. otteluAurinkoliiga
Ilmonen Juha, Syndicate50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hautaviita Mika, Edvininpolun Oilers100. pisteI divisioona, Runkosarja
Gullblom Mikael, Team Wasa Hifi50. otteluI divisioona, Runkosarja

20.02.2011
Hjerpe Marko, Team Moramasa50. maaliI divisioona, Runkosarja
Karjala Harri, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Karhu Petri, El Toros100. pisteI divisioona, Runkosarja
Ahonen Vesa, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja

13.02.2011
Gauffin-Kauste Peter, SB Defend50. otteluAurinkoliiga
Koitto Timo, Edvininpolun Oilers50. otteluI divisioona, Runkosarja
Motors100. otteluAurinkoliiga
Kantoniemi Jukka, Motors100. pisteI divisioona, Runkosarja
Björknäs Jens, FC Kippis100. otteluAurinkoliiga

12.02.2011
Kurki Jukka, Royal Mela50. otteluAurinkoliiga
Konttinen Ossi, BT-0850. pisteII divisioona, Runkosarja

30.01.2011
Gardberg Peter, WTF50. otteluII divisioona, Runkosarja

29.01.2011
Tapanainen Aleksi, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Vainikainen Juha, Team ZERO50. pisteII divisioona, Runkosarja

23.01.2011
Pykälämäki Petri, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Lammi Pasi, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Saaristo Tero, Bestis Team150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Finne Tero, SB Defend50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Laitala Kai, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Riihimäki Ville, Lepatiittos50. otteluAurinkoliiga
Kontturi Pekka, Lepatiittos100. pisteI divisioona, Runkosarja

05.12.2010
Harju Mikko, Masters50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Pelletier Yannick, Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Mäntymaa Jukka, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Bestis Team100. otteluAurinkoliiga
Sydänoja Marko, Edvininpolun Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja

04.12.2010
Kukko Janne, Penalty Box Old Boys50. pisteI divisioona, Runkosarja
Koivisto Jarno, Team Moramasa50. otteluAurinkoliiga
Hellström Peter, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Arto, El Toros50. maaliI divisioona, Runkosarja

21.11.2010
Ropponen Mikael, Adonis50. otteluII divisioona, Runkosarja
Mattila Marcus, MPS50. otteluII divisioona, Runkosarja
Forsgren Dennis, WTF50. maaliII divisioona, Runkosarja
Myllykangas Kai, Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga
Salmi Ari, FC Kippis50. otteluAurinkoliiga
Nurkka Tapio, SBS Lightning50. otteluAurinkoliiga
Tammisto Jami, Team Moramasa50. pisteI divisioona, Runkosarja
Elenius Sten, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
BP Oilers100. otteluAurinkoliiga

20.11.2010
Harju Mikko, Masters100. otteluAurinkoliiga
Siljamäki Ville, Masters100. otteluAurinkoliiga
Juppo Pasi, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga
Murto Jarmo, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga
Huhta Juhani, Charpaasit50. maaliII divisioona, Runkosarja
Hagelberg Teemu, FC Paronit50. maaliI divisioona, Runkosarja
Ahonen Vesa, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga
Thölix Aki, SB Defend50. otteluAurinkoliiga
Majaniemi Hannu, Motors50. otteluAurinkoliiga

14.11.2010
Wasa Devils150. otteluAurinkoliiga
Harju Antti, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Ilmonen Juha, Syndicate100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Nyberg Thomas, Suvilahti Sport Academy50. otteluII divisioona, Runkosarja
Vehkala Jarmo, Team ZERO50. maaliII divisioona, Runkosarja
Leskinen Janne, VHUS50. maaliII divisioona, Runkosarja
Jokinen Markus, Team ZERO50. pisteII divisioona, Runkosarja
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga
Eklund Janne, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga

13.11.2010
Nordberg Thomas, SB Defend50. pisteI divisioona, Runkosarja
Finne Tero, SB Defend100. pisteI divisioona, Runkosarja
Rantasalo Petri, Chiefs 250. pisteI divisioona, Runkosarja
Lassus Bo, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga
Aspholm Jonas, Stroke50. otteluAurinkoliiga

07.11.2010
Piirto Kimmo, Royal Mela50. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, Bestis Team50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Koitto Timo, Edvininpolun Oilers50. maaliI divisioona, Runkosarja

06.11.2010
Niemi Jukka-Pekka, All Sprait Team50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Sami, All Sprait Team150. otteluAurinkoliiga
Saari Esko, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Aromaa Joonas, Lepatiittos50. otteluAurinkoliiga
Kontturi Pekka, Lepatiittos100. otteluAurinkoliiga
Kivijärvi Vesa-Matti, Penalty Box Old Boys100. otteluAurinkoliiga
Huhtamäki Aron Johan, WTF50. otteluAurinkoliiga

24.10.2010
Haglund Jan, MPS50. otteluAurinkoliiga
Hänninen Jussi, SBS Lightning100. otteluAurinkoliiga
Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi100. pisteI divisioona, Runkosarja
Haarala Lassi, Team Wasa Hifi50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lönn Markus, Wasa Devils50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Juxers100. otteluAurinkoliiga
Mäntymaa Hannu, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga

23.10.2010
Viljamaa Elias, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Engsjö Kristian, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Pelletier Yannick, Jukobox50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Yliaho Jani, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga
Udelius Rami, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga

17.10.2010
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga
Knookala Antti, Kenttämestarit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kohvakka Jouni, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Ahokas Ari, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Kylmäluoma Esa, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Hjerpe Marko, Team Moramasa50. pisteI divisioona, Runkosarja
Häggblom Ville, Mousetrap50. pisteII divisioona, Runkosarja
Lintala Jesse, BT-0850. pisteII divisioona, Runkosarja

16.10.2010
Nurkka Timo, SBS Lightning50. pisteI divisioona, Runkosarja
Koivunen Jarkko, Vaasan vankila50. otteluAurinkoliiga

02.10.2010
Nylund Benny, BP Oilers50. maaliI divisioona, Runkosarja
Andersson Sören, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Välkkilä Veli-Matti, Chiefs 250. otteluI divisioona, Runkosarja
Pesonen Jukka, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga

26.09.2010
Rajaniemi Tomi, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Bragge Heikki, Charpaasit50. otteluII divisioona, Runkosarja
Mattila Marcus, MPS100. pisteII divisioona, Runkosarja

24.04.2010
Keskikuru Jarkko, Syndicate100. otteluAurinkoliiga

04.04.2010
Ström Tony, Chiefs 250. pisteII divisioona, Runkosarja
Nylund Benny, BP Oilers50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Krook Kenneth, FC Kippis100. otteluAurinkoliiga
Rinta-Nikkola Kimmo, SUSI50. otteluAurinkoliiga
Koskela Markku, SUSI50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Nieminen Pasi, Lepatiittos50. pisteII divisioona, Runkosarja
Suvilahti Sport Academy50. otteluAurinkoliiga

21.03.2010
Nurkka Timo, SBS Lightning50. pisteII divisioona, Runkosarja
Nurkka Tapio, SBS Lightning50. pisteII divisioona, Runkosarja
Laitalainen Ari-Pekka, Adonis50. otteluAurinkoliiga
Stenman Sami, Lepatiittos50. otteluAurinkoliiga
Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Tammisto Juha, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Kukko Joona, Team Amerikaarto50. pisteI divisioona, Runkosarja
Rytylä Tomi, Jarruketju50. pisteSM-sarja, Runkosarja
SUSI50. otteluAurinkoliiga
Koskela Markku, SUSI100. otteluAurinkoliiga

14.03.2010
Furu Mikael, All Sprait Team300. pisteSM-sarja, Runkosarja
Sundsten Ronnie, RR Boys50. otteluAurinkoliiga
Rantakangas Jussi, Lepatiittos50. otteluAurinkoliiga
Collan Kim, RR Boys50. pisteII divisioona, Runkosarja
Jukobox100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hautaviita Mika, Edvininpolun Oilers50. maaliI divisioona, Runkosarja
Vahtera Timo, Penalty Box Old Boys100. otteluAurinkoliiga
Björklund Sebastian, Penalty Box Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Ranta Matti, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Aho Toni, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Isomäki Harri, Chiefs 250. maaliII divisioona, Runkosarja

13.03.2010
Bäck Daniel, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Mäkisalo Mika, Kenttämestarit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Jussila Pasi, Penalty Box Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Jokela Marko, FC Paronit50. maaliI divisioona, Runkosarja
Eklund Mats, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Siffrén Magnus, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Kiili Antti, Team Amerikaarto100. otteluAurinkoliiga
Team Moramasa50. otteluAurinkoliiga
MPS50. otteluAurinkoliiga

06.03.2010
Väätänen Timo, Motors50. otteluAurinkoliiga
Kantoniemi Jukka, Motors50. maaliI divisioona, Runkosarja
Hämäläinen Teppo, Edvininpolun Oilers50. otteluAurinkoliiga
Kuusisto Mikko, Bestis Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koivisto Petja, Kenttämestarit50. maaliII divisioona, Runkosarja
Nurmela Toni, Charpaasit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Kontturi Pekka, Lepatiittos50. pisteII divisioona, Runkosarja

28.02.2010
Rintamäki Antero, SBS Lightning50. pisteII divisioona, Runkosarja

27.02.2010
Mousetrap50. otteluII divisioona, Runkosarja
Kivistö Raimo, BT-0850. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters50. maaliI divisioona, Runkosarja

21.02.2010
Laitalainen Sami, All Sprait Team100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Grönroos Jonatan, Stroke50. pisteII divisioona, Runkosarja
Mattila Marcus, MPS50. otteluAurinkoliiga

20.02.2010
Jukobox150. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Raja-aho Jukka, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga
Heinonen Marko, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga
Haavisto Jani, Kenttämestarit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros50. pisteII divisioona, Runkosarja

14.02.2010
Knookala Antti, Kenttämestarit100. otteluAurinkoliiga
Laitinen Jari, Charpaasit100. otteluAurinkoliiga
Kolmonen Rainer, Kikka 200050. pisteII divisioona, Runkosarja
Kivistö Olli, Green Team50. pisteII divisioona, Runkosarja
Hintikainen Jouni, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga

24.01.2010
Harju Jarkko, Masters100. otteluAurinkoliiga
Mäkinen Reima, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hämäläinen Lauri, Primo Finland50. otteluAurinkoliiga
Tarvonen Robert, Penalty Box Old Boys50. maaliI divisioona, Runkosarja

23.01.2010
Väyrynen Jorma, Charpaasit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Pesonen Jari, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Marjamäki Juha, All Sprait Team100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rintamäki Antero, SBS Lightning100. otteluAurinkoliiga
Mäkelä Janne, SBS Lightning50. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, Bestis Team100. pisteSM-sarja, Runkosarja

17.01.2010
Sydänoja Marko, Edvininpolun Oilers100. otteluAurinkoliiga
Jukkanen Mikko, El Toros50. pisteII divisioona, Runkosarja
Ranta Tero, Chiefs 250. pisteII divisioona, Runkosarja

03.01.2010
Finne Tero, Penalty Box Old Boys50. maaliI divisioona, Runkosarja
Perälä Jussi, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga

02.01.2010
Lehtinen Mika, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga
Chiefs 2100. otteluAurinkoliiga
Similä Arto, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Jukka, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, Jukobox200. pisteSM-sarja, Runkosarja

19.12.2009
Pränny Heikki, Edvininpolun Oilers100. otteluAurinkoliiga
FC Paronit100. otteluAurinkoliiga
Wägar Patrik, FC Kippis50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Koivula Hannu, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Saaristo Tero, Bestis Team50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Luoma Marko, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Luoma Marko, All Sprait Team100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koski Jani, All Sprait Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hirvonen Toni, All Sprait Team50. otteluAurinkoliiga

05.12.2009
Heikkilä Juho, BT-0850. otteluAurinkoliiga
Joensuu Toni, VVK50. otteluAurinkoliiga
Seppelin Hans, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga

29.11.2009
Aspholm Jonas, Stroke50. pisteII divisioona, Runkosarja
Similä Sakari, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga
Hagelberg Teemu, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Harju Mikko, Masters50. pisteI divisioona, Runkosarja
Nilsson Mattias, Juxers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Rajaniemi Mika, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koskela Markku, SUSI50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Arpiainen Mikko, Syndicate100. otteluAurinkoliiga

08.11.2009
Lönn Markus, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koivula Hannu, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Haapajoki Jan-Erik, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja

07.11.2009
Suomela Petri, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Hermans Jan, BP Oilers50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Tuomivirta Janne, All Sprait Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Rönn Petri, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Inkeri Jouni, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Ilmonen Juha, Syndicate100. otteluAurinkoliiga
Hautaviita Mika, Edvininpolun Oilers100. otteluAurinkoliiga
Saari Tero, Masters100. otteluAurinkoliiga
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. pisteI divisioona, Runkosarja
Nurmi Tero, Team Wasa Hifi50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kantoniemi Jukka, Motors50. pisteI divisioona, Runkosarja

01.11.2009
Mäkitalo Lassi, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
FC Kippis50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kivijärvi Vesa-Matti, Penalty Box Old Boys50. pisteI divisioona, Runkosarja
Nurmi Tero, Team Wasa Hifi100. otteluAurinkoliiga

18.10.2009
Marjamäki Juha, All Sprait Team50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Laitalainen Sami, All Sprait Team200. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kaivonen Jarkko, FC Kippis50. otteluAurinkoliiga
Litmanen Ville, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Rantasalo Petri, Chiefs 250. syöttöII divisioona, Runkosarja
Rantasalo Petri, Chiefs 2100. pisteII divisioona, Runkosarja
Järvi Jaska, BT-0850. otteluAurinkoliiga

17.10.2009
Lyttinen Jari, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Nilsson Mattias, Juxers50. otteluI divisioona, Runkosarja

11.10.2009
Äijälä Timo, SBS Lightning50. otteluAurinkoliiga
Hopponen Tomi, SBS Lightning50. pisteII divisioona, Runkosarja

27.09.2009
Hautaviita Mika, Edvininpolun Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Rantasalo Petri, Chiefs 250. maaliII divisioona, Runkosarja
Isomäki Harri, Chiefs 250. pisteII divisioona, Runkosarja
Huhta Juhani, Charpaasit50. pisteII divisioona, Runkosarja

26.09.2009
Gardberg Peter, WTF50. otteluAurinkoliiga
Tarvula Janne, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Jouko, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jorma, All Sprait Team150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Isomäki Hannu, All Sprait Team50. otteluAurinkoliiga
Koski Jani, All Sprait Team100. otteluAurinkoliiga

11.04.2009
Saaristo Tero, Fat Pipes50. otteluAurinkoliiga
Kallinki Toni, Jukobox50. otteluAurinkoliiga

29.03.2009
Jansson Jukka, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Pesonen Jari, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Leskinen Janne, VHUS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Haglund Jan, MPS100. pisteII divisioona, Runkosarja

28.03.2009
Edvininpolun Oilers100. otteluAurinkoliiga
Ingman Mats, BP Oilers100. otteluAurinkoliiga
Koivusaari Jouni, LokkiSport-7650. maaliI divisioona, Karsinta
Grönbacka Juha, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga

22.03.2009
Joensuu Mika, Syndicate100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Loukasmäki Aki, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga

21.03.2009
Nylund Daniel, RR Boys50. otteluAurinkoliiga
Kangas Kai, Uhkapeli100. otteluAurinkoliiga
Kivistö Jouni, Vaasan vankila50. otteluAurinkoliiga

15.03.2009
Väyrynen Jorma, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Saaristo Tero, Fat Pipes50. pisteSM-sarja, Runkosarja

08.03.2009
Kukko Joona, Team Amerikaarto50. pisteI divisioona, Karsinta
Mattila Marcus, MPS50. maaliII divisioona, Runkosarja

07.03.2009
Kleimola Teemu, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rönn Juha, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Niko, Fat Pipes50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Åkerfelt Niko, Fat Pipes100. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Aki, Saliyhtye100. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters50. pisteSM-sarja, Karsinta
Mäki Tero, WWC50. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters100. otteluAurinkoliiga

01.03.2009
Laakso Joni, SB Sepänkylä50. otteluAurinkoliiga
Garcia-Carme Miguel, El Toros50. otteluAurinkoliiga

22.02.2009
Haglund Jan, MPS50. maaliII divisioona, Runkosarja

21.02.2009
Kivimäki Timo, Penalty Box Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Koivusaari Jouni, LokkiSport-7650. pisteI divisioona, Karsinta
Karhu Petri, El Toros50. pisteI divisioona, Karsinta

24.01.2009
Hyvärinen Kosti, LokkiSport-7650. otteluAurinkoliiga

17.01.2009
Seppelin Hans, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, Jukobox100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Lehtikevari Pasi, Jukobox50. otteluAurinkoliiga

11.01.2009
Gullblom Mikael, SB Sepänkylä50. otteluII divisioona, Runkosarja

21.12.2008
Kukko Timo, Fat Pipes100. maaliSM-sarja, Runkosarja

20.12.2008
Pesonen Jari, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Loukasmäki Mika, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Vasanko Jukka, SBS Lämäri Kitinoja50. otteluAurinkoliiga
Kotoneva Tomi, SBS Lämäri Kitinoja50. otteluAurinkoliiga

14.12.2008
Isokangas Aku, Edvininpolun Oilers50. otteluII divisioona, Runkosarja
Gauffin-Kauste Niki, SB Sepänkylä50. otteluAurinkoliiga
Kolmonen Rainer, Kikka 200050. pisteI divisioona, Runkosarja
Yliaho Antti, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga

07.12.2008
Masters100. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Arto, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kivelä Juha, Jukobox100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Rajaniemi Mika, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Marros Jani, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga

30.11.2008
Yliaho Antti, Puhvelit50. maaliI divisioona, Runkosarja
Puhvelit100. otteluAurinkoliiga

23.11.2008
Welling Juha, Edvininpolun Oilers100. otteluAurinkoliiga
Ritola Jari, Jukobox100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kivelä Anssi, Royal Luja Mela50. otteluAurinkoliiga
Mattila Marcus, MPS50. pisteII divisioona, Runkosarja

16.11.2008
Käräjämäki Ilkka, SB MuFF50. otteluAurinkoliiga
Katajisto Janne, Green Team100. otteluAurinkoliiga
Koivuniemi Jarno, Fat Pipes50. maaliSM-sarja, Runkosarja

15.11.2008
Pränny Heikki, Edvininpolun Oilers50. maaliII divisioona, Runkosarja
Koivusaari Jouni, LokkiSport-76100. pisteII divisioona, Runkosarja
Gustafsson Jan, El Toros50. otteluAurinkoliiga

09.11.2008
Hamm Harri, SBS Lämäri Kitinoja50. otteluAurinkoliiga

02.11.2008
Kronman Jan, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Airenne Michael, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga

01.11.2008
Nilsson Mattias, Juxers100. otteluAurinkoliiga
Haavisto Jani, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga

11.10.2008
Koivuniemi Jarno, Fat Pipes50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Sormunen Jani, WWC50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Saliyhtye100. otteluAurinkoliiga
Kukko Joona, Jukobox50. otteluAurinkoliiga

27.09.2008
Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Mousetrap100. otteluAurinkoliiga
Charpaasit100. otteluAurinkoliiga

21.09.2008
Mäkelä Mikko, Edvininpolun Oilers50. pisteII divisioona, Runkosarja
Koitto Timo, Edvininpolun Oilers50. pisteII divisioona, Runkosarja
Rantasalo Petri, Chiefs 250. pisteII divisioona, Runkosarja
Aaltonen Mika, Bestis Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Litmanen Olli, Puhvelit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kukko Pasi, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga

26.04.2008
Furu Mikael, Dinosauries50. syöttöSM-sarja, Pudotuspelit
Gröndahl Turo, Syndicate50. otteluAurinkoliiga

20.04.2008
Mandelin Janne, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga
Vehkala Jarmo, Kemira Vastus50. pisteII divisioona, Runkosarja

19.04.2008
Helsing Dennis, RR Boys50. otteluAurinkoliiga
Finne Tero, Penalty Box50. pisteI divisioona, Karsinta
Lyttinen Jari, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga

13.04.2008
Viiru Anssi, Vaasa Vikings50. maaliII divisioona, Runkosarja
Suvanto Mika, Kemira Vastus50. otteluII divisioona, Runkosarja

12.04.2008
Salo Juho, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Berg Janne, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Niemelä Ville, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Bragge Anssi, Dahl's Brothers50. pisteII divisioona, Runkosarja

06.04.2008
Jansson Tero, WWC50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jari, Jukobox50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, Jukobox150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Nyrhinen Mikko, SB MuFF50. otteluAurinkoliiga

15.03.2008
Mylläri Väinö, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Aki, Saliyhtye150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Suomalainen Timo, Saliyhtye50. maaliSM-sarja, Runkosarja

09.03.2008
Haarala Juha-Pekka, Klockers100. otteluAurinkoliiga

02.03.2008
Lindgren John, SB KoJu100. otteluAurinkoliiga
Aaltonen Mika, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Finne Tero, Penalty Box50. otteluAurinkoliiga

23.02.2008
Kuoppala Ville, SBS Lämäri Kitinoja50. otteluAurinkoliiga
Knuuttila Marko, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga

16.02.2008
Laitalainen Jukka, WWC50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laitalainen Jukka, WWC100. otteluAurinkoliiga

10.02.2008
Seppelin Hans, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Saari Esko, WWC100. otteluAurinkoliiga
Suomela Marko, Vaasa Vikings50. pisteII divisioona, Runkosarja

03.02.2008
Oinas Toni, ABB Motors50. otteluAurinkoliiga
Havinen Janne, ABB Motors50. otteluAurinkoliiga
Karppinen Toni, Fat Pipes50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Södergård Conny, SB Vaasa A50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, Jukobox50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Karppinen Toni, Fat Pipes50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Wägar Patrik, Saliyhtye50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Dinosauries100. otteluSM-sarja, Runkosarja
Backman Thomas, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Leskinen Juha, Klockers50. otteluAurinkoliiga

27.01.2008
Sirviö Michael, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Soininen Juha, Saliyhtye100. otteluAurinkoliiga
Verkkomäki Tero, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga

13.01.2008
Rantasalo Petri, Chiefs 2100. otteluAurinkoliiga
Kurki Mikko, Royal Luja Mela50. otteluAurinkoliiga
Kankkonen Sami, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Rantala Tero, Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja

16.12.2007
Team Salkka50. otteluSM-sarja, Runkosarja

15.12.2007
Pränny Heikki, SB KoJu50. otteluII divisioona, Runkosarja
Poutanen Jukka-Pekka, Vaasa Vikings50. pisteII divisioona, Runkosarja
Haglund Jan, MPS50. pisteII divisioona, Runkosarja
Aalto Rami, Vaasa Vikings50. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Arto, El Toros50. pisteI divisioona, Karsinta
Wägar Patrik, Saliyhtye100. otteluAurinkoliiga
Joensuu Mika, Syndicate50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Haapajoki Jan-Erik, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Talvitie Teemu, Dinosauries50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kukko Timo, Dinosauries150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hakkari Sami, Dinosauries100. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries150. maaliSM-sarja, Runkosarja

25.11.2007
Knookala Antti, SB Sepänkylä50. pisteII divisioona, Runkosarja
Aaltonen Mika, Bestis Team100. pisteI divisioona, Runkosarja
SB Sepänkylä50. otteluAurinkoliiga
Mäkitalo Lassi, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Mylläri Sami, Masters50. otteluAurinkoliiga
Vuorenmaa Jouni, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Heikinkangas Eero, Royal Luja Mela50. otteluAurinkoliiga

17.11.2007
Rönn Juha, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
Niemelä Ville, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Jansson Jukka, Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja

11.11.2007
Talvitie Teemu, Dinosauries100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hermans Jan, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Parkkonen Jari, Kemira Vastus50. otteluII divisioona, Runkosarja

04.11.2007
Yliaho Antti, Puhvelit100. pisteI divisioona, Runkosarja
Saari Tero, Masters50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Knuutti Juha, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Puska Toni, Masters50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Harju Jarkko, Masters50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Krook Kenneth, Saliyhtye50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Finni Mikko, SBS Lämäri Kitinoja50. pisteII divisioona, Runkosarja
Ropponen Mikael, SB MuFF50. otteluAurinkoliiga
Gullblom Mikael, SB Sepänkylä100. otteluAurinkoliiga
Talus Jonny, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Rantala Marko, Kikka 2000100. otteluAurinkoliiga

03.11.2007
Koivisto Petja, Uhkapeli50. pisteII divisioona, Runkosarja
Tamminen Timo, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Niko, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kontturi Pekka, Dinosauries50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Kivistö Jouni, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Perttunen Mikael, Penalty Box50. otteluAurinkoliiga
Laiho Jani, Fat Pipes50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Koivuharju Timo, Fat Pipes50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Eskelinen Jarmo, Fat Pipes150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jorma, Fat Pipes50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Eskelinen Jarmo, Fat Pipes100. syöttöSM-sarja, Runkosarja

14.10.2007
Ritola Jukka, Jukobox100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Verha Tatu, Charpaasit100. otteluAurinkoliiga
Tornikoski Tapani, Charpaasit50. otteluAurinkoliiga
Liljenfeldt Niklas, Juxers50. otteluAurinkoliiga
Tapanainen Mikael, Uhkapeli50. otteluAurinkoliiga
Kivijärvi Vesa-Matti, SB MuFF50. pisteII divisioona, Runkosarja
Kulmala Mika, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Kukko Janne, SB Vaasa A50. otteluAurinkoliiga

13.10.2007
Jarruketju50. otteluI divisioona, Runkosarja
SB KoJu50. otteluII divisioona, Runkosarja

07.10.2007
Eriksson Björn, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga
Mäntymaa Pekka, Puhvelit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Karhu Petri, El Toros50. maaliI divisioona, Runkosarja
Jokela Jaakko, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Huhtamäki Jussi, Puhvelit100. otteluAurinkoliiga
Kuusisto Samuli, ABB Motors50. otteluAurinkoliiga

30.09.2007
Backman Ronny, Penalty Box50. maaliI divisioona, Runkosarja
Töyli Jaakko, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga
Hietamäki Harri, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga

29.09.2007
Cucinotta Marcello, Fat Pipes50. otteluAurinkoliiga
Ketolainen Tomi, Vaasan vankila100. otteluAurinkoliiga

23.09.2007
Finne Tero, Penalty Box50. pisteI divisioona, Runkosarja
Talvitie Teemu, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kontturi Pekka, Dinosauries100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hiltula Jari, WWC50. otteluAurinkoliiga
Talvitie Teemu, Dinosauries50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jorma, Fat Pipes100. otteluAurinkoliiga
Kontturi Pekka, Dinosauries50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Vuorenmaa Jouni, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ruutiainen Jyrki, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Cederlöf Ari, Chiefs 2100. otteluAurinkoliiga

22.09.2007
Rissanen Janne, Fat Pipes100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jorma, Fat Pipes100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Auranen Markus, Dahl's Brothers50. pisteII divisioona, Runkosarja
Palokoski Mika, Charpaasit50. otteluII divisioona, Runkosarja

03.03.2007
Vuorenmaa Jouni, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Manner Sami, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries100. pisteSM-sarja, Pudotuspelit

24.02.2007
Myntti Juha, Team Amerikaarto50. otteluAurinkoliiga
Skägg Martin, Vaasan vankila50. otteluAurinkoliiga
Parkkonen Jari, Kemira Vastus100. pisteII divisioona, Runkosarja

18.02.2007
Hohtari Mikko, Royal Luja Mela50. otteluAurinkoliiga
Mäkelä Mikko, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Niemi Toni, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga

17.02.2007
Willberg Patrik, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga

11.02.2007
Hakko Tomi, Penalty Box50. otteluAurinkoliiga

04.02.2007
Hietikko Sami, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Välivainio Mikko, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga
Bragge Heikki, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga

03.02.2007
Lintala Kimmo, Jukobox100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Suutarinen Aki, Royal Luja Mela50. otteluAurinkoliiga

28.01.2007
Gatecrashers50. otteluAurinkoliiga
Finne Teemu, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Finni Mikko, SBS Lämäri Kitinoja50. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Arto, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Norrgård Mats, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga
Gästgivars Sam, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga

27.01.2007
Jansson Tero, Saliyhtye100. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Byggningsbacka Andreas, Wunder Team50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Byggningsbacka Andreas, Wunder Team100. pisteSM-sarja, Runkosarja

20.01.2007
Vaasa Vikings50. otteluAurinkoliiga
Nyberg Thomas, Vaasa Vikings50. otteluAurinkoliiga
Lehmus Mika, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga
Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga

14.01.2007
Talvitie Tommi, Dinosauries50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Pelletier Yannick, Jukobox50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Backman Thomas, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Ruohoniemi Janne, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga
Penalty Box50. otteluAurinkoliiga

07.01.2007
Östman Jonas, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Bärnlund Johan, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga

06.01.2007
Havinen Jouni, ABB Motors50. otteluAurinkoliiga

30.12.2006
Nurkka Timo, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga
Kotanen Ossi, Hanken FBT50. otteluAurinkoliiga
Kemira Vastus50. otteluII divisioona, Runkosarja

17.12.2006
Vuorinen Sami, ABB Motors50. otteluAurinkoliiga
Viiru Anssi, Vaasa Vikings50. pisteII divisioona, Runkosarja
Puska Anssi, Vaasa Vikings50. otteluAurinkoliiga

16.12.2006
Sund Jan, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Stagnäs Max, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Ojanperä Tony, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga

10.12.2006
WWC100. otteluAurinkoliiga
Karhu Petri, El Toros50. otteluAurinkoliiga
El Toros50. otteluAurinkoliiga
Bragge Anssi, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga

09.12.2006
RR Boys50. otteluAurinkoliiga

03.12.2006
Vehkaperä Olli, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Koitto Timo, Team Nestehukka100. otteluAurinkoliiga

02.12.2006
Rönnholm Harri, Chiefs100. otteluAurinkoliiga
Isomäki Harri, Team Merikotkat100. otteluAurinkoliiga
Eskelinen Jarmo, Chiefs100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Mattila Raine, Team Olli50. otteluAurinkoliiga

26.11.2006
Airitsalo Pentti, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Vainio Jarkko, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga

25.11.2006
Litmanen Olli, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Paavola Ari, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga

19.11.2006
Rissanen Janne, Chiefs50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Lassila Jens, Wunder Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Isomäki Harri, Team Merikotkat100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Gull Stefan, Wunder Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lintala Kimmo, Jukobox50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Saarela Petri, Kemira Vastus50. otteluAurinkoliiga
Helsing Dennis, RR Boys50. pisteII divisioona, Runkosarja

12.11.2006
Kuusisto Timo, ABB Motors50. otteluAurinkoliiga
Fogström Johan, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Metsäranta Jaakko, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Björknäs Jens, Team Salkka50. maaliI divisioona, Runkosarja

11.11.2006
Aaltonen Mika, Bestis Team50. maaliI divisioona, Runkosarja
Välkkilä Veli-Matti, Chiefs 2100. otteluAurinkoliiga
Lähdemäki Timo, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga
Rytylä Tomi, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Rytylä Tomi, Jarruketju100. otteluAurinkoliiga
Patama Juhani, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Nylund Tommy, BP Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Ludén Ronnie, BP Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja

05.11.2006
Kukko Timo, Dinosauries50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Furu Mikael, Dinosauries250. pisteSM-sarja, Runkosarja
Eskelinen Jarmo, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Räisänen Pekka, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Lähdemäki Jari, Team Olli50. otteluAurinkoliiga
Huhta Juhani, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga

04.11.2006
Luhta Antti, Klockers50. otteluII divisioona, Runkosarja
Heinonen Seppo, ABB Motors50. otteluAurinkoliiga
Pulkkinen Sami, FBC Luja II50. otteluII divisioona, Runkosarja

15.10.2006
Meriruoho Juha, SB KoJu50. otteluAurinkoliiga
Mäkinen Marko, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga

14.10.2006
Hovinmäki Marko, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga

08.10.2006
Nylund Tommy, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Hermans Tom, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Hermans Jan, BP Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Nurkka Jani, Mousetrap100. otteluAurinkoliiga
Yliaho Antti, Puhvelit50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Perttunen Timo, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Lehtimäki Tuomo, Kemira Vastus50. otteluAurinkoliiga

07.10.2006
Tarvonen Robert, Penalty Box50. pisteI divisioona, Runkosarja
Storfors Staffan, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga
Karhu Petri, El Toros50. pisteI divisioona, Runkosarja

24.09.2006
Byggningsbacka Andreas, Wunder Team50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Anttila Marko, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Wunder Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Rantala Tero, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Jokela Taneli, Chiefs50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Jokela Taneli, Chiefs100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Siljamäki Ville, Masters50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Masters50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Knuutti Juha, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Jouko, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Joensuu Petri, Gatecrashers50. otteluAurinkoliiga

23.09.2006
Vinberg Leif, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Suominen Juha, WWC50. maaliI divisioona, Runkosarja
Koskela Markku, WWC50. pisteI divisioona, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jorma, Team Merikotkat50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Mäki-Maunus Markus, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Laiho Toni, Team Merikotkat50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rissanen Janne, Chiefs100. otteluAurinkoliiga
Ingman Mats, BP Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja
Sepänmäki Petri, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga

17.09.2006
Hakkari Sami, Dinosauries100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Minkkinen Jarno, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga
Varsanpää Heikki, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Talvitie Tommi, Dinosauries100. otteluAurinkoliiga
Paajanen Tuomas, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Mäkisalo Mika, Wunder Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jokela Taneli, Chiefs100. otteluAurinkoliiga
Franssila Sami, Gatecrashers50. otteluAurinkoliiga
Suvanto Mika, Kemira Vastus50. otteluAurinkoliiga
Parkkonen Jari, Kemira Vastus50. maaliII divisioona, Runkosarja

10.09.2006
Rantala Mika, Kyylävalo50. pisteII divisioona, Runkosarja
Rantala Mika, Kyylävalo100. otteluAurinkoliiga
Vuorinen Juha, ABB Motors50. otteluAurinkoliiga
Skogman Jani, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Haapajoki Jan-Erik, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga
Hietikko Sami, Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga

09.09.2006
Åkerfelt Aki, Saliyhtye50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Suomalainen Timo, Saliyhtye50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kukko Timo, Dinosauries100. otteluAurinkoliiga

08.04.2006
Hölsö Marko, Dinosauries100. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries50. maaliSM-sarja, Pudotuspelit
Pelletier Yannick, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries100. otteluAurinkoliiga

18.03.2006
Åkerfelt Aki, Saliyhtye100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Siimes Teemu, Saliyhtye50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Siimes Teemu, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Koitto Timo, Team Nestehukka50. pisteSM-sarja, Runkosarja

05.03.2006
Koivusaari Jouni, Klockers50. maaliII divisioona, Runkosarja
Kolmonen Rainer, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga

26.02.2006
Lahnakoski Tony, Penalty Box50. otteluAurinkoliiga

25.02.2006
Nylund Benny, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Holm Stefan, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Häggblom Ville, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga

19.02.2006
Niemi Jorma, Team Merikotkat50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kukko Timo, Dinosauries100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Haapaniemi Martti, Dinosauries100. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries100. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Jokela Taneli, Chiefs50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Isomäki Harri, Team Merikotkat150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hautaviita Mika, Team Nestehukka50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Parkkonen Jari, Kemira Vastus50. otteluAurinkoliiga
Knuuttila Timo, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Kauppinen Ville, Syndicate50. otteluAurinkoliiga

18.02.2006
Koskela Tero, Chiefs50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kivelä Juha, Jukobox100. otteluAurinkoliiga

12.02.2006
Roimela Pasi, FBC Luja50. otteluAurinkoliiga
Dahl Thomas, Scott Health & Safety50. otteluAurinkoliiga
Mäenpää Mika, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Granholm Max, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga

05.02.2006
Tammisto Kari, Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Jukkanen Mikko, El Toros50. otteluAurinkoliiga

28.01.2006
Hanken FBT50. otteluII divisioona, Runkosarja

22.01.2006
Rajaniemi Mika, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Töyli Taneli, Gatecrashers50. otteluAurinkoliiga

08.01.2006
Honka Pekka, Scott Health & Safety50. otteluAurinkoliiga
Mäkinen Reima, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga

06.01.2006
Åkerfelt Aki, Saliyhtye50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Nurmi Juha-Pekka, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Marjamäki Juha, Rolls100. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Aki, Saliyhtye50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Kukko Timo, Dinosauries50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Vältti Thomas, Wunder Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lassila Jens, Wunder Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Rintala Hannu, Masters50. otteluAurinkoliiga
Porttila Petri, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Kankaanpää Mika, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Österberg Matias, Wunder Team50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Rönnholm Harri, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hellström Peter, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Harju Kjell, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga

18.12.2005
Ylinen Markku, Scott Health & Safety50. otteluAurinkoliiga
Vehkaperä Urpo, Scott Health & Safety50. otteluAurinkoliiga
Korpi Mika, SB KoJu50. otteluAurinkoliiga
Klockers50. otteluII divisioona, Runkosarja
ABB Motors50. otteluAurinkoliiga

06.12.2005
Toikkanen Janne, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Töyli Tommi, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Eklund Janne, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Myllykangas Mika, Rolls100. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, Jukobox50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Niemelä Hannu, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Ritola Jari, Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Luoma Marko, Chiefs50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Chiefs100. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Niko, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hakkari Sami, Dinosauries50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Furu Mikael, Dinosauries200. pisteSM-sarja, Runkosarja

04.12.2005
Bestis Team50. otteluAurinkoliiga
Takala Matti, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga

27.11.2005
Collan Kim, RR Boys50. otteluAurinkoliiga
BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Sand Olli, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Salonen Kim, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga

26.11.2005
Lönn Markus, FBC Luja50. otteluAurinkoliiga
Jokela Marko, FC Paronit100. otteluAurinkoliiga

19.11.2005
Hagelberg Teemu, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga

12.11.2005
Suokas Harri, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Wasa Devils100. otteluAurinkoliiga

05.11.2005
Jokela Kai, WWC100. otteluAurinkoliiga

23.10.2005
Rintamäki Antero, FBC Luja50. pisteI divisioona, Runkosarja
Joensuu Mika, Syndicate50. otteluAurinkoliiga

09.10.2005
Haarala Jari, Klockers50. pisteII divisioona, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate50. pisteI divisioona, Runkosarja
Glader Tuukka, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Koivuniemi Jarno, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Airenne Michael, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja

08.10.2005
Mahlanen Sami, Chiefs100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Koivuharju Timo, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Ketolainen Tomi, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ketolainen Tomi, Chiefs50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Talvitie Teemu, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Björk Tony, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga

25.09.2005
Voutilainen Pekka, FBC Luja II50. otteluII divisioona, Runkosarja
Forsgren Dennis, Hanken FBT50. pisteII divisioona, Runkosarja
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga

24.09.2005
Koivusaari Jouni, Klockers50. pisteII divisioona, Runkosarja
Koskinen Petri, SB KoJu50. otteluAurinkoliiga
Pulkkinen Sami, FBC Luja II50. otteluAurinkoliiga
Mäkisalo Mika, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Kåll Anders, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga

18.09.2005
Korkiakoski Sami, Kyylävalo100. pisteI divisioona, Runkosarja
Dahl Anders, Scott Health & Safety50. otteluAurinkoliiga
Välkkilä Ari, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Vainionpää Jarkko, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Keskikuru Jarkko, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Häggblom Christoffer, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Lintala Kimmo, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Jukobox100. otteluAurinkoliiga
Backholm Markus, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Laiho Jani, Team Merikotkat50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Isomäki Harri, Team Merikotkat50. syöttöSM-sarja, Runkosarja

17.09.2005
Karppinen Toni, Saliyhtye100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ritola Jukka, Jukobox50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kiili Antti, Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja

11.09.2005
Auranen Markus, Scott Health & Safety50. otteluAurinkoliiga
Similä Arto, Jarruketju50. maaliII divisioona, Runkosarja
Tamminen Timo, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Rönnqvist Johan, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Haarala Lassi, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga

10.09.2005
Parkkonen Jari, Kemira Vastus50. pisteII divisioona, Runkosarja
Hänninen Jussi, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Kivijärvi Vesa-Matti, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Hietikko Sami, Wasa Devils50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Talvitie Tommi, Dinosauries100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Puska Toni, Masters50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Dinosauries100. otteluAurinkoliiga
Myllykangas Mika, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laitalainen Sami, Rolls150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laitalainen Sami, Rolls100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Eskelinen Jarmo, Rolls50. syöttöSM-sarja, Runkosarja

04.09.2005
Nordberg Thomas, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Unkuri Sami, SB KoJu50. otteluAurinkoliiga
Pränny Heikki, SB KoJu50. pisteII divisioona, Runkosarja
Konttas Risto, SB KoJu50. otteluAurinkoliiga
Tarvonen Robert, Penalty Box50. otteluAurinkoliiga

09.04.2005
Rosenberg Joakim, Profit Center100. pisteI divisioona, Runkosarja
Lyttinen Arto, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja
Ihainen Pasi, Merikotkat 250. maaliII divisioona, Runkosarja

27.03.2005
Lehtonen Pertti, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga
Soininen Juha, Team Telaketju50. pisteII divisioona, Runkosarja

26.03.2005
Lindqvist Anders, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Harju Mikko, Masters50. otteluAurinkoliiga
Fredman Jens, Profit Center50. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lammi Pasi, Team Wasa Hifi50. pisteI divisioona, Runkosarja
Pesonen Jukka, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Jokela Kai, WWC100. pisteI divisioona, Runkosarja
Ristimäki Kari, Koppa50. otteluAurinkoliiga

20.03.2005
Suominen Juha, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Bystedt Markus, Chiefs 250. pisteI divisioona, Runkosarja
Laitalainen Sami, Rolls100. otteluAurinkoliiga
Välkkilä Ari, Chiefs 250. pisteI divisioona, Runkosarja
Bystedt Markus, Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Mäkisalo Janne, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga

27.02.2005
Kukko Timo, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Haapaniemi Martti, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Sydänoja Marko, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga

26.02.2005
Joensuu Mika, Syndicate50. pisteII divisioona, Runkosarja

13.02.2005
Rolls100. otteluAurinkoliiga
Käräjämäki Antti, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Sami, Rolls50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Mielty Janne, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Koski Jani, Chiefs50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Jokela Taneli, Chiefs50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Lehtinen Mika, Merikotkat 250. otteluII divisioona, Runkosarja
Kangas Kai, Merikotkat 250. otteluII divisioona, Runkosarja
Granlund Ronny, Solf IK50. otteluAurinkoliiga

12.02.2005
Niemelä Ville, Jarruketju50. pisteII divisioona, Runkosarja
Leino Jarkko, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Björk Andreas, Filicia50. otteluAurinkoliiga
Oravasaari Jouko, Team Telaketju50. otteluAurinkoliiga
Hakamaa Jaakko, Team Telaketju50. maaliII divisioona, Runkosarja
Kivikoski Jussi, Gatecrashers50. otteluAurinkoliiga

06.02.2005
Sormunen Jani, WWC100. pisteI divisioona, Runkosarja
Iitola Antti-Pekka, WWC50. otteluAurinkoliiga
Nylund Benny, BP Oilers50. pisteI divisioona, Runkosarja

30.01.2005
Ihainen Pasi, Merikotkat 250. otteluII divisioona, Runkosarja
Westerlund Kim, Solf IK50. otteluAurinkoliiga
Båsk Matias, Solf IK50. otteluAurinkoliiga
Scott Health & Safety50. otteluAurinkoliiga

22.01.2005
Nurkka Juha, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga

16.01.2005
Tiira Kimmo, Koppa50. otteluAurinkoliiga
Ketonen Jouni, Koppa50. otteluAurinkoliiga
Sorsa Jyrki, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Luhtala Jarkko, Masters50. otteluAurinkoliiga
Suortti Roope, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Nurmikoski Seppo, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga

09.01.2005
Lipasti Samppa, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Koivula Mikko, Klockers50. pisteII divisioona, Runkosarja
Eklund Mats, Klockers50. pisteII divisioona, Runkosarja
Seppälä Tomi, Hanken FBT50. otteluAurinkoliiga

02.01.2005
Eklund Mats, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Kemira Vastus50. otteluAurinkoliiga
Laurila Ville, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Rytylä Tomi, Jarruketju50. pisteII divisioona, Runkosarja
Lepistö Mika, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries100. maaliSM-sarja, Runkosarja
Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga
Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Ducks Sjk50. otteluAurinkoliiga

19.12.2004
Österberg Matias, Chiefs100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lintala Pete, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Tuomivirta Janne, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rissanen Janne, Chiefs50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Chiefs50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Niemi Jorma, Team Merikotkat50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laiho Ville, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Myllyaho Juha, Dahl's Brothers50. otteluAurinkoliiga
Katajamäki Jani, FBC Luja50. otteluAurinkoliiga

12.12.2004
Merikotkat 250. otteluII divisioona, Runkosarja
Solf IK50. otteluAurinkoliiga
Laitala Kai, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga

04.12.2004
Ritola Jari, Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kivelä Juha, Jukobox50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Team Telaketju50. otteluII divisioona, Runkosarja

28.11.2004
Hakamaa Jaakko, Team Telaketju50. otteluAurinkoliiga

21.11.2004
Suomalainen Timo, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Rantala Mika, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kontturi Pekka, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Jolula Harri, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Profit Center50. otteluI divisioona, Runkosarja
Juppo Pasi, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Gull Stefan, Profit Center50. pisteI divisioona, Runkosarja

20.11.2004
Lammi Pasi, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Isokangas Aku, Koppa50. otteluAurinkoliiga
Gull Stefan, Profit Center50. otteluAurinkoliiga
FC Paronit50. otteluAurinkoliiga
Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Hintikainen Jouni, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Siljamäki Ville, Masters50. otteluAurinkoliiga
Saari Tero, Masters50. otteluAurinkoliiga
Chiefs 250. otteluAurinkoliiga
Murto Jarmo, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Koivisto Petja, Team Wasa Hifi50. maaliI divisioona, Runkosarja
Hyöty Kim-Peter, Wasa Devils50. maaliI divisioona, Runkosarja

14.11.2004
Leppälä Atte, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Jani, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Ritola Jari, Jukobox50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kuusiniemi Mika, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Väyrynen Juha, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga

07.11.2004
Knookala Antti, El Toros50. otteluAurinkoliiga
Risberg Kari, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Litmanen Markku, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Jokela Marko, FC Paronit50. otteluI divisioona, Runkosarja

24.10.2004
Vierola Timo, Koppa50. otteluAurinkoliiga
Gullblom Alf, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Suortti Ossi, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Suomela Hannu, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga

23.10.2004
Yliaho Jani, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Latva-Rasku Kari, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Saarinen Mika, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga

26.09.2004
Oravasaari Jouko, Team Telaketju50. pisteII divisioona, Runkosarja
Pränny Heikki, Koppa50. otteluAurinkoliiga
Koppa50. otteluAurinkoliiga
Karikko Ilari, Koppa50. otteluAurinkoliiga
Puska Toni, Masters50. otteluAurinkoliiga
Harju Jarkko, Masters50. otteluAurinkoliiga
Nurmi Tero, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga

25.09.2004
Hakala Juha, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Arpiainen Mikko, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Jukka, WWC50. pisteI divisioona, Runkosarja

19.09.2004
Myllykangas Mika, Rolls50. otteluSM-sarja, Runkosarja

18.09.2004
Ylinen Janne, Team Telaketju50. otteluAurinkoliiga

12.09.2004
Sormunen Jani, WWC50. otteluAurinkoliiga
Yliaho Antti, Puhvelit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Haapaniemi Juha, WWC50. otteluAurinkoliiga
Masters50. otteluAurinkoliiga
Seppelin Hans, Wasa Devils50. pisteI divisioona, Runkosarja
Haapajoki Jan-Erik, Wasa Devils50. pisteI divisioona, Runkosarja
Laitinen Jari, WWC50. otteluAurinkoliiga
Jokela Marko, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja

11.09.2004
Isomäki Harri, Team Merikotkat100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Team Salkka50. otteluAurinkoliiga
Karppinen Toni, Rolls50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Sinokki Kai, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Hakkari Sami, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja

28.03.2004
Verha Tatu, Hurriganes Old Boys50. pisteI divisioona, Runkosarja
Suominen Juha, ABB JaMu50. pisteI divisioona, Runkosarja
Sand Kaj, Hurriganes Old Boys50. pisteI divisioona, Runkosarja

20.03.2004
Orava Jouko, VACON50. otteluAurinkoliiga
Myllykangas Juha-Matti, Scott Health & Safety50. pisteIII divisioona, Runkosarja
Mäenpää Mika, Bestis Team50. pisteIII divisioona, Runkosarja

14.03.2004
Tihinen Peter, ABB JaMu50. otteluAurinkoliiga
Voutilainen Pekka, VACON50. otteluAurinkoliiga
Ihainen Pasi, VACON50. pisteII divisioona, Runkosarja
Nevanperä Pasi, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Koivusaari Jouni, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Haarala Jari, Klockers50. otteluAurinkoliiga

29.02.2004
Krook Kenneth, Saliyhtye150. pisteI divisioona, Runkosarja
Cederlöf Rami, Saliyhtye50. otteluI divisioona, Runkosarja
Cederlöf Rami, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Siimes Teemu, Saliyhtye50. pisteI divisioona, Runkosarja
Rosenberg Joakim, Profit Center50. maaliI divisioona, Runkosarja
Kontturi Pekka, Chiefs50. otteluAurinkoliiga

28.02.2004
Heinilä Joni, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Pudotuspelit

21.02.2004
Suomela Marko, Vaasa Vikings50. pisteIII divisioona, Runkosarja

15.02.2004
Lyttinen Arto, FC Paronit50. pisteI divisioona, Runkosarja
Leskinen Janne, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Kangas Kai, VACON50. otteluAurinkoliiga

08.02.2004
Ingman Mats, BP Oilers50. otteluAurinkoliiga
Hietanen Sami, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Höstman Anders, Profit Center50. otteluI divisioona, Runkosarja
Haapaniemi Juha, WWC50. pisteI divisioona, Runkosarja

07.02.2004
Mäkitalo Lassi, Gatecrashers50. pisteIII divisioona, Runkosarja
Hanken FBT50. otteluAurinkoliiga
Korkiakoski Sami, ABB JaMu50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Vahtera Timo, Penalty Box50. otteluAurinkoliiga

01.02.2004
Viitala Marko, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Raja-aho Jukka, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Kumpulainen Juha, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Verha Tatu, Hurriganes Old Boys50. otteluI divisioona, Runkosarja
Ilmonen Juha, Syndicate50. otteluAurinkoliiga
Siffrén Magnus, Juckers50. otteluAurinkoliiga

31.01.2004
Talvitie Tommi, Dinosauries50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Talvitie Teemu, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rönnholm Harri, Chiefs50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kiili Antti, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Toikkanen Janne, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Rissanen Janne, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kolmonen Rami, Chiefs50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Rantasalo Petri, Potero50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Furu Mikael, Dinosauries150. pisteSM-sarja, Runkosarja
Lagerström Toni, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Koivula Mikko, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Lehtinen Mika, VACON50. otteluAurinkoliiga
Ihainen Pasi, VACON50. otteluAurinkoliiga
Hakamaa Jukka, Team Telaketju50. otteluAurinkoliiga

25.01.2004
Puska Anssi, Scott Health & Safety50. pisteIII divisioona, Runkosarja

24.01.2004
Lintala Pete, SWS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Teerimäki Matti, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Puhvelit50. otteluAurinkoliiga

18.01.2004
Ranta Tero, Potero50. otteluAurinkoliiga
Sulkakoski Jukka, Team Merikotkat50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Sulkakoski Jukka, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Ahonen Vesa, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Hautaviita Mika, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga
Hakkari Sami, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Saijonkivi Tommi, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Sormunen Jani, WWC50. maaliI divisioona, Runkosarja
Jokela Kai, WWC50. otteluI divisioona, Runkosarja

11.01.2004
Viik Mikko, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Pihlaja Petri, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga

10.01.2004
Similä Arto, Vaasa Vikings50. pisteIII divisioona, Runkosarja

04.01.2004
Koivisto Petja, SWS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Björknäs Jens, Team Salkka50. otteluI divisioona, Runkosarja
Björknäs Jens, Team Salkka50. otteluAurinkoliiga
Österberg Matias, Rolls50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Airenne Michael, Rolls50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Åkerfelt Aki, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Marjamäki Juha, Rolls50. otteluSM-sarja, Runkosarja

03.01.2004
Team Telaketju50. otteluAurinkoliiga
Palokoski Mika, Team Telaketju50. otteluAurinkoliiga
Cederlöf Ari, ABB JaMu50. pisteI divisioona, Runkosarja
Luhta Antti, Klockers50. otteluAurinkoliiga
Koivuniemi Jarno, Koppa50. otteluAurinkoliiga
Jansson Jukka, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga

21.12.2003
Gauffin-Kauste Niki, SWS50. pisteI divisioona, Runkosarja
Kantanen Juha, WWC50. otteluAurinkoliiga
Okkonen Timo, WWC50. otteluAurinkoliiga
Suomalainen Timo, Saliyhtye50. pisteI divisioona, Runkosarja
Saliyhtye50. otteluI divisioona, Runkosarja
Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Krook Kenneth, Saliyhtye100. maaliI divisioona, Runkosarja

20.12.2003
Suokas Mika, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Pesonen Jari, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Hietala Timo, Wasa Devils50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Virtanen Vesa-Matti, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Paajanen Tuomas, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Sippola Jarno, Rolls50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kujanpää Jani, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Kujanpää Jani, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Nurmi Juha-Pekka, Rolls50. otteluAurinkoliiga

13.12.2003
Tuuri Teemu, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga

07.12.2003
VACON50. otteluAurinkoliiga
Rönn Petri, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga

30.11.2003
Kivimäki Sami, Saliyhtye50. pisteI divisioona, Runkosarja

29.11.2003
Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Korpi Mikko, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Rönn Juha, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Inkeri Jouni, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Klockers50. otteluAurinkoliiga
Andersson Sören, Juckers50. otteluAurinkoliiga

23.11.2003
Viitala Ossi, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Linna Jani, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Kukko Timo, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja

09.11.2003
Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Mahlanen Sami, Chiefs50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Jokela Taneli, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Björknäs Jens, Team Salkka50. pisteI divisioona, Runkosarja

02.11.2003
Kustaala-8850. otteluAurinkoliiga
Katajisto Janne, Jukobox50. otteluAurinkoliiga

18.10.2003
Mousetrap50. otteluAurinkoliiga

12.10.2003
Laiho Toni, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Isomäki Harri, Team Merikotkat50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Österberg Matias, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Haapaniemi Martti, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Furu Mikael, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Marros Jani, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga
Ruohoniemi Janne, Potero50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hakanen Teuvo, Potero50. otteluAurinkoliiga

20.09.2003
Kivimäki Sami, Saliyhtye50. otteluI divisioona, Runkosarja
Kivimäki Sami, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Backholm Joni, Saliyhtye50. otteluI divisioona, Runkosarja
Backholm Joni, Saliyhtye50. otteluAurinkoliiga
Höstman Anders, Profit Center50. otteluAurinkoliiga

30.03.2003
Ritola Jukka, Jukobox50. otteluAurinkoliiga

29.03.2003
Långström Kim, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Vältti Thomas, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Heinänen Timo, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga

02.03.2003
Stagnäs Kaj, Team Wasa Hifi50. pisteIII divisioona, Runkosarja
Welling Juha, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Suvanto Tony, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Karppinen Toni, Wunder Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Byggningsbacka Andreas, Wunder Team50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Hölsö Marko, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Isomäki Harri, Potero50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Koskela Markku, WWC50. otteluAurinkoliiga
Åkerfelt Aki, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Talvitie Tommi, Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Marjamäki Juha, Rolls50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Laitalainen Sami, Rolls50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Hakkari Sami, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Lindgren John, Jukobox50. otteluAurinkoliiga

23.02.2003
Similä Arto, Vaasa Vikings50. otteluAurinkoliiga
Korkiakoski Sami, ABB JaMu50. pisteII divisioona, Runkosarja
Krook Kenneth, Dagens Nyheter50. otteluI divisioona, Runkosarja
Krook Kenneth, Dagens Nyheter100. pisteI divisioona, Runkosarja
Krook Kenneth, Dagens Nyheter50. otteluAurinkoliiga

09.02.2003
Mäntymaa Hannu, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Yliaho Antti, Puhvelit100. pisteII divisioona, Runkosarja
Laiho Ville, Team Merikotkat50. pisteI divisioona, Runkosarja

08.02.2003
Similä Sakari, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga
Virtanen Vesa-Matti, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja

02.02.2003
Laiho Jani, Team Merikotkat50. pisteI divisioona, Runkosarja
Dinosauries50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Rolls50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Luoma Marko, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Luoma Marko, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Sami, Rolls100. pisteSM-sarja, Runkosarja

26.01.2003
Knuuttila Marko, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Kolmonen Rami, Chiefs50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Yliaho Antti, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga

25.01.2003
Heinonen Marko, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries50. syöttöSM-sarja, Runkosarja
Krankkala Juha, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Lassila Jens, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Kivelä Juha, Jukobox50. otteluSM-sarja, Runkosarja
Byggningsbacka Andreas, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Koskela Tero, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Norrgård Rolf, Suomen Etab50. otteluAurinkoliiga

19.01.2003
Grönbacka Juha, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga
Rosenberg Joakim, Suomen Etab50. pisteI divisioona, Runkosarja
Rosenberg Joakim, Suomen Etab50. otteluAurinkoliiga
Väyrynen Jani, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga
Rintamäki Antero, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga
Seppelin Hans, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga

12.01.2003
Jantunen Jukka-Pekka, Team Wasa Hifi50. otteluAurinkoliiga
Rönn Petri, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Leppänen Sami, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Laiho Jani, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Jokela Kai, Jarruketju50. maaliI divisioona, Runkosarja

05.01.2003
Luoma Teemu, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga

04.01.2003
Rantasalo Petri, Potero50. otteluAurinkoliiga
Hietala Timo, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Hakamaa Jaakko, Team Telaketju50. pisteII divisioona, Runkosarja
Mäntymaa Jukka, Puhvelit50. pisteII divisioona, Runkosarja
Mäntymaa Jukka, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga

15.12.2002
Rodén Petri, Potero50. otteluAurinkoliiga

14.12.2002
Koitto Timo, Team Nestehukka50. pisteI divisioona, Runkosarja
Perälä Sami, VACON50. otteluAurinkoliiga

08.12.2002
Kelly Tuomas, VSK50. otteluAurinkoliiga

07.12.2002
Åkerfelt Niko, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Airenne Michael, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Kolmonen Rami, Chiefs50. otteluAurinkoliiga

30.11.2002
Rantala Marko, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga
Nyqvist Ari, Kikka 200050. otteluAurinkoliiga

23.11.2002
Virtanen Veijo, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Österberg Matias, Wunder Team50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Jukka, WWC50. otteluAurinkoliiga
Lönnroos Toni, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Wägar Patrik, Dagens Nyheter50. syöttöI divisioona, Runkosarja
Wägar Patrik, Dagens Nyheter100. pisteI divisioona, Runkosarja
Palokoski Mika, Team Telaketju100. pisteII divisioona, Runkosarja

10.11.2002
Cederlöf Ari, ABB JaMu50. pisteII divisioona, Runkosarja
Koitto Timo, Team Nestehukka50. otteluAurinkoliiga
Ranta Matti, VSK50. otteluAurinkoliiga
Yliaho Antti, Puhvelit50. maaliII divisioona, Runkosarja
Mäntymaa Pekka, Puhvelit100. pisteII divisioona, Runkosarja

09.11.2002
Ojala Harri, Kustaala-8850. otteluAurinkoliiga

02.11.2002
Saari Esko, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Wägar Patrik, Dagens Nyheter50. maaliI divisioona, Runkosarja

13.10.2002
Niemelä Ville, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Jokela Kai, Jarruketju50. pisteI divisioona, Runkosarja
Ranta Matti, VSK50. pisteI divisioona, Runkosarja
Paajanen Tuomas, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga

12.10.2002
Nevanperä Mika, ABB JaMu50. otteluAurinkoliiga
Huhtamäki Jussi, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga
Suoraniemi Jukka-Pekka, Koppa50. otteluAurinkoliiga
Mäntymaa Pekka, Puhvelit50. otteluAurinkoliiga

05.10.2002
Yli-Hallila Kai, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga

23.03.2002
Karppinen Toni, Team Salming50. otteluAurinkoliiga
Koivula Hannu, Jukobox50. otteluAurinkoliiga

17.03.2002
Sippola Jarno, Team Salming50. otteluAurinkoliiga
Evijoki Timo, SBT Lions50. otteluAurinkoliiga

03.03.2002
Wägar Patrik, Classic Story50. otteluI divisioona, Runkosarja
Wägar Patrik, Classic Story50. otteluAurinkoliiga
Meriruoho Sami, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Niemi Jorma, Team Merikotkat50. otteluAurinkoliiga
Lyttinen Jari, Potero50. otteluAurinkoliiga
Team Salming50. otteluAurinkoliiga

02.03.2002
Mäenpää Arto, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga

16.02.2002
Eskelinen Jarmo, Salicobrat50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Pihlaja-aho Petri, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Backman Ronny, Potero50. otteluAurinkoliiga

10.02.2002
Sillanpää Pekka, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Suomen Etab50. otteluAurinkoliiga

03.02.2002
Finnilä Kari, Mousetrap50. otteluAurinkoliiga
Suomela Matti, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Ragnell Nicklas, Team Salming50. otteluAurinkoliiga
Koski Jani, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Jokela Taneli, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Talvitie Tommi, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries100. pisteSM-sarja, Runkosarja
Korkiakoski Sami, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Kilpiö Raimo, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga

20.01.2002
Sand Kaj, Hurriganes Old Boys50. otteluAurinkoliiga
Luikku Petri, Press Team 250. otteluAurinkoliiga

06.01.2002
Myllykangas Mika, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Laitalainen Sami, Rolls50. maaliSM-sarja, Runkosarja
Mahlanen Sami, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Palokoski Mika, Unikko-Soft50. maaliII divisioona, Runkosarja

05.01.2002
Gullblom Mikael, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga
Mäntymaa Pekka, Puhvelit50. maaliII divisioona, Runkosarja
Nilsson Mattias, Juckers50. otteluAurinkoliiga

16.12.2001
Välkkilä Veli-Matti, ABB JaMu50. otteluAurinkoliiga
Cederlöf Ari, ABB JaMu50. otteluAurinkoliiga
Laaksoharju Tony, FC Paronit50. otteluAurinkoliiga
Ruohoniemi Janne, Luomutuote50. otteluAurinkoliiga
Haarala Juha-Pekka, VSK50. otteluAurinkoliiga

15.12.2001
WWC50. otteluAurinkoliiga
Tuomivirta Janne, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Rytylä Tomi, Jarruketju50. otteluAurinkoliiga
Hämäläinen Jukka, Classic Story50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hämäläinen Jukka, Classic Story50. otteluAurinkoliiga
Hyöty Kim-Peter, Classic Story50. otteluI divisioona, Runkosarja
Hyöty Kim-Peter, Classic Story50. otteluAurinkoliiga

02.12.2001
Suominen Juha, ABB JaMu50. pisteIII divisioona, Runkosarja
Kallio Juha, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Haapaniemi Martti, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Kukko Timo, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Chiefs50. otteluAurinkoliiga

01.12.2001
Kontturi Pekka, Vaasa Tornados SC50. maaliI divisioona, Runkosarja
Knuutti Juha, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga

24.11.2001
Vuorenmaa Jouni, WWC50. otteluAurinkoliiga
Nurkka Timo, Vaasa Tornados SC50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nurkka Timo, Vaasa Tornados SC50. otteluAurinkoliiga
Nurkka Jani, Wasa Devils50. otteluI divisioona, Runkosarja
Nurkka Jani, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga

18.11.2001
Innilä Marko, SBT Lions50. otteluAurinkoliiga

14.10.2001
Marjamäki Juha, Rolls50. otteluAurinkoliiga
Hölsö Marko, Luomutuote50. otteluAurinkoliiga
Virtanen Vesa-Matti, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Rissanen Janne, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Linna Jani, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga
Furu Mikael, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga

30.09.2001
Kontturi Pekka, Vaasa Tornados SC50. pisteI divisioona, Runkosarja
Lähdemäki Jari, ABB JaMu50. pisteIII divisioona, Runkosarja

23.09.2001
Yliaho Antti, Puhvelit50. pisteII divisioona, Runkosarja

22.09.2001
Soininen Juha, Unikko-Soft50. otteluAurinkoliiga
Jansson Tero, Unikko-Soft50. otteluAurinkoliiga
Sainio Teemu, Playboys50. pisteII divisioona, Runkosarja
Ritola Jari, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Mäkinen Christian, VSK50. otteluAurinkoliiga
Mahlanen Sami, Chiefs50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Ketolainen Tomi, Chiefs50. otteluAurinkoliiga

16.09.2001
Verha Tatu, SBT Lions50. otteluAurinkoliiga
Hietikko Sami, Potero50. otteluAurinkoliiga
Kolmonen Rami, Luomutuote50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rönnholm Harri, Chiefs50. otteluAurinkoliiga
Kivelä Juha, Dinosauries50. otteluAurinkoliiga

15.09.2001
Luomutuote50. otteluAurinkoliiga
Isomäki Harri, Potero50. otteluAurinkoliiga
Talvitie Tommi, Dinosauries50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Rantala Mika, Kyylävalo50. otteluAurinkoliiga

04.03.2001
Knuutti Jouni, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Ragnell Thomas, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Lyttinen Arto, Press Team50. otteluAurinkoliiga
Jokela Kai, Press Team50. otteluAurinkoliiga

03.03.2001
Filicia50. otteluAurinkoliiga

18.02.2001
Laitalainen Sami, Rolls Challengers50. otteluAurinkoliiga
Press Team50. otteluAurinkoliiga
Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Primetta Ari, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga
Haapajoki Jan-Erik, Wasa Devils50. otteluAurinkoliiga

17.02.2001
Similä Arto, Challengers Jr50. pisteII divisioona, Runkosarja
Rolls Challengers50. otteluAurinkoliiga
Palokoski Mika, Unikko-Soft50. pisteII divisioona, Runkosarja
Pyörä- ja mopohuolto50. otteluAurinkoliiga
MK Lämäri50. otteluAurinkoliiga

11.02.2001
Hyöty Kim-Peter, Classic Story100. pisteI divisioona, Runkosarja
Sormunen Jani, WWC50. pisteI divisioona, Runkosarja
Rantala Tero, Jukobox50. otteluAurinkoliiga
Backholm Joni, Classic Story50. maaliI divisioona, Runkosarja

10.02.2001
Jokela Marko, Press Team50. otteluAurinkoliiga

21.01.2001
Furu Mikael, MK Lämäri50. maaliSM-sarja, Runkosarja

14.01.2001
Tarandus50. otteluAurinkoliiga

13.01.2001
SBT Lions50. otteluAurinkoliiga

16.12.2000
Mäntymaa Pekka, Puhvelit50. pisteII divisioona, Runkosarja

10.12.2000
Rintala Jarmo, Coyotes50. otteluAurinkoliiga

25.11.2000
Ruutiainen Jyrki, Press Team50. pisteI divisioona, Runkosarja

19.11.2000
Isomäki Harri, Pyörä- ja mopohuolto50. pisteSM-sarja, Runkosarja

11.11.2000
Krook Kenneth, Classic Story50. maaliI divisioona, Runkosarja
Laitalainen Sami, Rolls Challengers50. pisteSM-sarja, Runkosarja

21.10.2000
Påfs Samu, Tarandus50. pisteI divisioona, Runkosarja
Hyöty Kim-Peter, Classic Story50. syöttöI divisioona, Runkosarja

10.09.2000
Leskinen Janne, Rolls Challengers50. pisteSM-sarja, Runkosarja
Gullsten Kristian, Rolls Challengers50. pisteSM-sarja, Runkosarja

25.03.2000
Krook Kenneth, Classic Story50. pisteI divisioona, Runkosarja

19.03.2000
Backholm Joni, Top Corners50. pisteI divisioona, Runkosarja

21.02.2000
Ragnell Nicklas, Coyotes50. pisteI divisioona, Runkosarja

20.02.2000
Suomela Matti, Coyotes50. pisteI divisioona, Runkosarja

19.02.2000
Furu Mikael, MK Lämäri50. pisteSM-sarja, Runkosarja

30.01.2000
Backman Ronny, Wasa Devils II50. pisteI divisioona, Runkosarja

04.12.1999
Karppinen Toni, Coyotes50. pisteI divisioona, Runkosarja

16.10.1999
Byggningsbacka Andreas, Wunder Team50. pisteI divisioona, Runkosarja

06.02.1999
Korkiakoski Sami, Vacks50. pisteI divisioona, Runkosarja

24.01.1999
Rantala Mika, Chiefs50. pisteI divisioona, Runkosarja
Wägar Patrik, Rectum Rockers50. pisteI divisioona, Runkosarja

23.01.1999
Mahlanen Sami, Chiefs50. pisteI divisioona, Runkosarja

13.12.1998
Marttinen Mikko, Tarandus50. pisteI divisioona, Runkosarja

21.11.1998
Hyöty Kim-Peter, Rectum Rockers50. pisteI divisioona, Runkosarja

22.02.1998
Aaltonen Mika, Dream Sticks50. pisteI divisioona, Runkosarja